رفتن به مطلب

شباهت تگ p با h3

mam1371

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

یک سوالی برای من پیش اومده بود به این شکل که تو انجمن ندیدم

ببینید هر صفحه از سایت باید یک تگ h1 داشته باشه که میشه به صورت <h1>.....</h1> در هدر قرار داد تا در هر صفحه قول معروف تکرار بشه !

که ما این کارو کردیم و تگ h2 رو هم برای عناوین استفاده کردیم !

سوالی که مطرح هستش :

- آیا منظور از صفحه این هست که در سورس قالب فقط در همون صفحه یک تگ h1 پیدا بشه ؟

به طور مثال در همین انجمن ببینید در صفحه اصلی ما شاهد این هستیم همین پست تگ h4 هست ولی واردش میشیم میشه h1 یعنی اینکه در یک صفحه یک تگ h1 هست که مورد توجه گوگل واقع میشه حالا اگه سایت دانلود مثل ما بخاد تگ h1 رو برای عناوین استفاده کنه این خلاف این جمله که یک مرتبه استفاده باید بشه نیس ؟

- سوال بعدی درصورتی که در استایل تگ h3 دارای اندازه فونت 13 باشه ! و من بخام تگ p رو به دلیل ریز بودن به فونت 13 برسونم آیا موتور جستجوگر فرقی بین نگ تگ p با h3 قائل میشه یا خیر ؟ این کار مشکلی برای سئو داره ؟

چون خودم در داخل پست هام نشده که از پست h3 استفاده کنم ! و در بعضی سایت های سئو خوندم که میگن استفاده از این تگ نامحدود هست و بعضی ها هم گفتن فقط 6 بار باید استفاده شه ! کدوم مورد درسته ؟

باتشکر

لینک به ارسال

صفحات اصلی سایتها نباید به موتورهای جستجو معرفی بشند

به ازای هر یک مطلب فقط باید یک نشانی ایندکس بشه که اون هم صفحه پیوند پایدار مطلبه

در اون صفحه هم اصولا فقط عنوان سایت باید h1 باشه

تگ h2 برای عناوین مطالبه که باز در صفحه پیوند یکتا یکی باید باشه

تگ h3 مال تیترهای ثانوی (فصل ها و مواد و بخش های یک مقاله) است و اندازه اش را رباتهای جستجو نمی تونند تشخیص بدند فقط در مورد h1 و h2 پنهان کردنشون رو با css و js براشون قابل تشخیصه و تگ مخفی شده را تقلب می دونند

لینک به ارسال

خب الان اگه من تگ p رو مثلا به اندازه 13 برسونم که در استایل هم برای تگ h3 اندازه 13 تعریف شده

مشکلی نداره ؟ چون هم اندازه تگ h3 ممکنه به عنوان اسپم شناخته بشه ؟

و اگه مشکلی داشت میتونم تگ h3 رو به اندازه مثلا 14 برسونم و تگ p رو 13 استفاده کنم ؟

ممنون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...