رفتن به مطلب

نحوه قرار دادن تگ اچ 6 در این کد

پست های پیشنهاد شده

سلام چطور میتونم فقط در کلمه releasedate کد اچ 6 رو قرار بدم طوری که فقط این کلمه رو بگیره نه کد strong و غیره رو و مشکل پیش نیاد؟؟

<?php if ( get_post_meta( get_the_ID(), 'releasedate', true ) ) : ?><p><strong class="attributes">Release Date: <span class="black"><?php echo get_post_meta($post->ID, 'releasedate', true); ?></span></strong></p><?php endif; ?>

لینک به ارسال

اینجوری (اگر منظورتون رو درست متوجه شده باشم)

<?php if ( get_post_meta( get_the_ID(), 'releasedate', true ) ) : ?><p><strong class="attributes"><h6>Release Date:</h6> <span class="black"><?php echo get_post_meta($post->ID, 'releasedate', true); ?></span></strong></p><?php endif; ?>

لینک به ارسال

سلام درسته منتها من نمیخوام به این شکل در بیاد وقتی پست ارسال میشه

<h6><strong class="attributes">Release Date:</strong></h6>

الان وقتی اینکاری که گفتید رو کردم خروجیش این شکلی میشه ..ولی من میخوام فقط کلمه Release Date تو اون کد باشه

لینک به ارسال

ببینید خیلی عجیبه که توی ادیتور یه تگ رو یه جایی بزارید ذخیره کنید بعد توی خروجی یه جای دیگه باشه.

احتمالا ادیتور مقادیر رو اشتباه ارسال میکنه.اگر این کارو با ادیتور خود وردپرس میکنید یه بارم با ادیتور سی پنل انجام بدید.

هر چند احتمالش کمه ولی هرگونه کش (افزونه،کد htaccess،سی دی ان) اگر دارید غیر فعال کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...