رفتن به مطلب

اضافه کردن قسمت یادداشت مانند سایت تابناک (tabnak.ir)

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان ...من یه پوسته طراحی کردم و می خوام یه قسمت "یادداشت" در نوار کناری سمت راست مانند سایت تابناک (tabnak.ir) داشته باشه. به نظر شما من از چی برای این کار استفاده کنم. مثلا متاباکس ، custom post و یا ... البته اگه می شه یه توضیح کامل بدین.

این قابلیت توی سایت http://www.mirmalas.com هم هست. اگه پوسته ای شبیه به همین سایت سراغ دارین ممنون میشم معرفی بفرمایید.

لینک به ارسال

میشه یه کم راهنمایی بفرمایید. ممنون میشم. شرمنده که این سوال دو بار تکرار شده. چون خیلی برام واجبه و لازم دارم. منظورتون اینه که کوئری رو در سایدبار بنویسم? خب اون موقع اینا جز چی حساب میشن، مثلا جز دسته ای به نام یادداشت؟ مثلا تیو سایت میرملاس اگه روی یکیشون کلیک کنید جز هیچ دسته بندی نیستن ولی توی سایت تابناک جز دسته سیاسی هستن که توی نوار منو نیومده.

ویرایش شده توسط younes
لینک به ارسال

بله میتونید بگید که یاداشت هاتون رو از دسته یاداشت بخونه و میتونید این دسترو نمایش ندید تو هرجا که دلتون میخواد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...