رفتن به مطلب

سوال در مورد سایت Mul.ir

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان سایت مول چطوری کار میکنه ؟ چطوری باید لینک زیر رو با cUrl بگیرم (یوزر و پسورد میخواد لینک) باید با POST لاگین کنم ؟

http://www.dl.yekmusic.us/movie/Arthur.Christmas.2011/Arthur.Christmas.2011.1080p.YekMovie.mkv

ممنون/

لینک به ارسال

معمولاً با cURL لاگین میکنن، فکر میکنم curl چنین قابلیتی داشته باشه.

لینک به ارسال

شما یک لینک فیلم رو قرار دادید

از این لینک چی رو میخواید بگیرید؟

لینک به ارسال

پارسا قرار نیست چیزی بگیره ! میگه روی این لینک یوزر پسورد هست چطوری با سی یو آر ال بهش متصل بشم و دانلود کنم مثل سایت mul.ir ؟!

دوست عزیز روش انتخابی درسته ولی لینکی که ارائه کردی یوزر پسورد نداره بعضی سایت ها حالت گت یوزر و پسورد دریافت میکنن بعضی ها هم حالت پست . بستگی داره .

لینک به ارسال

چه ربطی به گت و پست داره دوست عزیز؟ معمولاً این جور سایتا با استفاده از روش http احراز هویت رو انجام میدن که با curl شدنیه.

لینک به ارسال

انسان هر چیزی بلد نیست باید اشتباه بپذیره !

من در مورد curl اطلاعات چندانی ندارم ، فقط میدونم یک روش اتصال .

لینک به ارسال

اون طور که توی ذهن منه نیازی به این کار نیست ! ولی ممکنه برای بهتر شدن کیفیت کار شما این کار بکنه چون دانلود از سرور های ایران سرعت بیشتری داره تا دانلود از سرور های خارج از کشور .

لینک به ارسال

اون طور که توی ذهن منه نیازی به این کار نیست ! ولی ممکنه برای بهتر شدن کیفیت کار شما این کار بکنه چون دانلود از سرور های ایران سرعت بیشتری داره تا دانلود از سرور های خارج از کشور .

نمیدونم تا حالا از mul.ir دانلود کردید یا نه اما لینک رو ک تبدیل میکنی هم کلیک که میکنید سریع دانلود میکنه یعنی هیچ زمانی برای ترانسفر فایل نیست واقعا یا اینکه با سرعت 1gb دانلود کنه روی سرورش.

یک لینک 5 گیگ باهاش از uploaded.net تبدیل کردم بعد که برای دانلود کلیک کردم سریع 5 گیگ رو برای دانلود آورد. احساس میکنم لینک ها از یک سرور دیگه هست اما اسم لینک ها به اسم سایت خودش هست.

اما بقیه لیچر ها اینطوری نیستن باید وایسی لیچ بشه تا بتونی دانلود کنی.

حالا شما با روش اینا آشنا هستید که با چه راهی میشه ؟

ویرایش شده توسط areff
لینک به ارسال

نه واقعا اون چیزی که توی ذهن منه باید بره روی سرور خودش که اونم زمان بره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...