رفتن به مطلب

ایجاد برگه برای ساب دامین

پست های پیشنهاد شده

من یه قالب دارم که با ارتیستر طراحی شده هر کاری میکنم نمیتونم قسمت منو رو پیدا کنم و ویراش کنم.

از قسمت مدیریت وردپرس هم برگه ایجاد میکنم به صورت ساب دامین نمیشه.

لطفا بگید چه کار کنم چون انجمن من روی ساب دامنه نصب شده .

در ویرایش قالبهای دیگه مشکلی ندارم ولی این قالب چیزی مشخص نکرده برای ایجاد منو

راستی منظورم از منو و برگه هر دو یکی هست

لینک به ارسال

اگر آرتیستر 3 به بالا بوده باشه پوشه ای به نام

library

و فایل

defaults.php اصلی ترین تنظیمات در اونه و ما بقی هم که در فهرست ها که از طریق پیشخوان - نمایش - فهرست ها در دسترستونه

اگر هم منظورتون فقط نمایش پیوند برگه های ایجاد شده است به پیشخوان - نمایش - ابزارک ها برید و با موس ابزارک برگه ها را کشیده در یکمی از ستون های کناری رها کنید

لینک به ارسال

سپاس.

ارتیسترم 3 هست.قالبهایی که دانلود میکنم یه قسمتی داره که میتونم اونجا آدرسی رو اضافه کنم و یا پاک کنم.

من نمیدونم راههای دیگه چیه.مثلا تاحالا استفاده فهرست رو نمیدونم.

من وقتی برگه ایجاد میکنم ادرسی که نمایش داده میشه یه آدرس معمولیه مثلا www.wp-parsi.com/forums

منظورم اینه که میشه برگه ای رو ایجاد کرد که به شکل ساب دامین باشه؟ مثلا www.forums.wp-parsi.com

راستش تاحالا استفاده از فهرست رو درک نکردم نمیدونم برای چیه.اون ایزارک گه گفتید مگه فقط در ستونها نمایش داده نمیشه؟

من منظورم بالاست.اونجا که نوشته وردپرس پارسی / انجمن ها / کاربران / درباره ما

اگه میشه یکم بیشتر توضیح بدید من آماتورم

لینک به ارسال

شما منوی بخش header رو می خواهی البته می شه اونرو هم به سایدبار معرفی کرد ولی قطعا برای شما سخته در فایلی که گفتم تنظیمات اصلی اون منو هم هست به صورت دیفالت فکر کنم صفحات جدید باید بهش معرفی شده باشه

و این منو ها هیچ ربطی به ساب دامین ندارند و در واقع امکان ایجاد ساب دامین باید از طرف سرور شما براتون بررسی بشه اگر از سرور هم مشکلی نباشه باز ساختنش به همین راحتی هم نیست یعنی باید ساب دامین را در کنترل پنل هاستتون بسازید و دونه به دونه ری دایرکت کنید به صفحات دلخواه که البته خاصیتی هم نداره ولی می تونید در صورتی که سرور اجازه ساخت ساب دامین را داد در وردپرس یک مولتی سایت بزنید و برای هر موضوع یک ساب دامین تولید کنید و مطالب اون موضوع را در یک ساب دامین جدا مدیریت کنید و نمایش بدید حتی با قالب جدا و در شکلی جدا و کار بسیار راحتی هم هست اگر مشکلتون رو رفع می کنه از سرور جویا بشید و بفرمایید تا راهنمایی کنم

لینک به ارسال

ساب دامنه رو که ایجاد کردم و الان myBB داخلش نصبه.میخواستم لینکشو بیارم داخل صفحه اصلی سایتم

http://uplod.ir/7xfwvca4m6ne/New_folder.zip.htm این فایل دیفالت و هدر هست اگه امکان داره یه نگاه بهش بندازید و یه قسمتی رو مثلا آپلود ایجاد کنید

لینک به ارسال

مشکل اصلی من اینه که با php و html آشنایی ندارم و کدهارو نمیشناسم وگرنه میتونستم ویرایش کنم

لینک به ارسال

خوب این رو به دو صورت می تونید انجام بدید یکی ایجاد صفحه ی ری دایرکته یعنی یک صفحه مجزا می سازید و از طریق ویرایشگر html بجای متن توش وارد می کنید

<script>
window.location="MYBBADDRESS"
</script>

در کد با لا بجای MYBBADDRESS آدرس ساب دامینتون رو می گذارید و اسم برگه را هم می گذارید مثلا انجمن مما یا هرچه که دوست دارید کاربران ببینند و صفحه را منتشر می کنید

راه دومش باز بر می گرده به همون صفحه که گفتم و لینکتون را داخل یک <li> به بخش مربوطه اش و قبل از بسته شدن ul اضافه می کنید

که البته فکر کنم راه اول راحت تره و ریسک کمتری هم داره

لینک به ارسال

راستش من همچین چیزی وارد کردم که ایجاد شد ولی درست روی منوی سایت تنظیم نشد.

<li class="page_item page-item-337"><a href="http://www.forums.wp-parsi.com/" title="xn--mgbtbi0gmz62b.tk"><span>تالارگفتمان</a></span></li>

این کدی که گفتید رو درست زیر کدام کد و در کدام فایل باید وارد کنم. و این کد همونطور که گفتید یه قسمت داره که هم باید آدرس رو دارد کنم هم اسم راستش متوجه نشدم.شرمنده

لینک به ارسال

وارد پیشخوان بشوید

برگه ها

افزودن برگه

و بعد از تب بالایی بین ویرایشگر دیداری و html ویرایشگر html را انتخاب کنید در بخش عنوان مطلب نام بخش ساب دامینتان را بنویسید در بخش مطلب هم کد بالا را بعد از اصلاح می گذارید اینکار به نظرم خیلی کم دردسر تر از تنظیماتیه که کد فعلیتون می خواد

لینک به ارسال

این افزونه بعد از نصب در قسمت برگه گزینه ای رو اضافه میکنه که هر آدرسی رو بخوایم میتونیم وارد کنیم

a3c736667394.jpg

ویرایش شده توسط آریارامن
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...