رفتن به مطلب

مشکل با اندازه ثابت بنرهای تبلیغاتی

پست های پیشنهاد شده

سلام یه مشکلی که من با بنرهای تبلیغاتی مثل شرکت anetwork و tabligheirani دارم اینه که چون کدها به صورت اسکریپت هست مقادیر رو خودشون از قبل تعیین کردند و نمیشه دست زد داخل کدهاش.مثلا من میخوام اندازه عرض بنر رو از پیکسل به درصد تغییر بدم ولی نمیشه

چون سایتم رو طوری طراحی کردم که بنرها به صورت درصد قرار میگیرند تا در هر اندازه ای از صفحه نمایش خراب نشن

ولی الان که بنرهارو گذاشتم وقتی صفحه زوم میشه از کادر خارج میشه

www.web4dl.ir

میتونید خودنون ببینید.کسی میدونه چطوری میتونم مقدار دیفالت عرض عکسش رو از پیکسل به درصد تبدیل کنم؟

اگه هم نمیشه چیکار کنم که وقتی عکس با اندازه ثابت میزارم از کادر نزنه بیرون؟!!!

لینک به ارسال

از پیکسل به درصد؟

شما باید به جای اینکار پوسته اتون رو رسپانسیو کنید تا به این مشکل بر نخورید.

بنر متحرک اگه بخواد با درصد نمایش داده بشه کیفیتش به شدّت پایین میاد.

این سایت ها امکان این رو دادن که شما بنر ها رو به سایز دلخواه بردارید.

به هر حال اگه میخواین اینکارو بکنین فکر کنم با تگ iframe کارتون راه بیفته.

اگه یه نمونه کد هم اینجا بذارید متشکّر میشم

لینک به ارسال

این کد رو توی استایل تست کنید

.ads img {
max-width:95% !important;
}

البته این کارتون باعث به هم خوردن ترکیب بنر می شه

راه درستش اینه که برای اندازه های مختلف بنرهای مختلف داشته باشید ولی اگر براتون تهیه اش مقدور نیست کد را امتحان کنید

برای بیرون نزدن عکس از کادر

.ads{
overflow:hidden;
}

لینک به ارسال

دستور اول رو گذاشتم ولی بازم تغییر نکرد

به نظرتون چیکار کنم که با اندازه ثابت وقتی صفحه زوم میشه از جاش تکون نخوره؟!

باید دایو اصلی رو هم اندازه ثابت بدم به جای درصد؟

لینک به ارسال
به نظرتون چیکار کنم که با اندازه ثابت وقتی صفحه زوم میشه از جاش تکون نخوره؟!

برای بیرون نزدن عکس از کادر

.ads{
overflow:hidden;
}

لینک به ارسال

گذاشتم خوبیش اینه از کادر بیرون نمیزنه دیگه ولی توی خود عکس زوم میشه در صورتی که بنر های زیرش اینطوری نیست

خودتون دوباره ببینید سایتو میفهمید چی میگم

لینک به ارسال

بله خوب بنرهای زیریش مستقیما توی سایتتون جا گرفتند ولی اون بنر به وسیله iframe که اصلا هم استفاده ازش رو توصیه نمی کنم iframe بجز اینکه دروازه ی خطرناکیه که روی سایت می گذارید می تونه تو سئوتون هم تاثیر منفی داشته باشه

لینک به ارسال

بله خوب بنرهای زیریش مستقیما توی سایتتون جا گرفتند ولی اون بنر به وسیله iframe که اصلا هم استفاده ازش رو توصیه نمی کنم iframe بجز اینکه دروازه ی خطرناکیه که روی سایت می گذارید می تونه تو سئوتون هم تاثیر منفی داشته باشه

سایت ارائه کننده باید این مشکل را برطرف کند.

بعضی از کاربرها مجبور به استفاده از این تبلیغات هستند.

تازه iframe ی که میذارند کلی مشکل داره.

حجم بنرهاشون هم اصلا بهینه شده نیست

ویرایش شده توسط Ghasem Paran
لینک به ارسال

آها پس یعنی مشکل از کدنویسی قالب من نیست؟از بنره؟!

میدونم ولی به قول محمد اصفهانی واسه نونه واسه نونه... :D:lol::P

لینک به ارسال

چه جالب من نمیدونستم که رو سئو اثر منفی داره ، تمام فرم های سایتم رو دارم با iframe کردن رو صفحات php راه اندازی میکنم.

اگه صفحه iframe تو سایت خودمم باشه اثر منفی داره؟

ولی به هرحال پیشنهاد من اینکه بهتره قالبتون با تغییر رزولیشین تغییر سایز نکنه عناصر اصلیش و مثل همه سایت های دیگه قالب وسطی حفظ بشه و فضای اضافه اطراف بیشتر بشه.

مخصوصاً که قالب شما 3 ستونه هست و کشیدگی بیش از حدی که براش پیش میاد اصلاً منظره جالبی نداره.

بنر هاتون هم که تغییر سایز پیدا میکنن خیلی کم کیفیت میشن

لینک به ارسال

من نگفتم اثر منفی داره گفتم می تونه داشته باشه

شما وقتی یک صفحه از سایتتون لود می شه یکبار در گوگل آنالیز باید براتون کنتور بزنه حالا اگه توی یک صفحه چهار تا آی فریم داشته باشید اگر صفحاتشون ولید باشند در نتیجه 5 بار کنتور می زنه و این معنیش تقلبه که خیلی زود گوگل متوجه اش می شه و سایت رو اخراج می کنه

اما اگه اون صفحاتتون ولید نشده باشند مشکلی نخواهید داشت

عقل و منطق حکم می کنه شرکت تبلیغاتی ای که بنرش رو بجای تصویر از آی فریم منتشر می کنه قطعا صفحات اصلی بنرها را ولید کرده و در حال تلاش کسب رتبه از گوگله

دیر یا زود گوگل می فهمه ولی با اون سایت کاری نداره چون اون از آی فریم استفاده نکرده یک سایت دیگه اومده روی صفحه اش آی فریم بسته پس سایت کاربر جریمه می شه ولی اون رتبه اش رو کسب می کنه

لینک به ارسال

الان مثلا همین سایت بنر anetwork رو گذاشته با یه لینک خاص که مشخصه مربوط به اکانت همین سایته آیا براشون درآمد هم داره؟

لینک به ارسال

خب به نظرتون چیکار کنم که هم بنر تبلیغاتی رو داشته باشم هم گوگل منو حذف نکنه؟!

من راجب هیچ جای خاصی نظری نمی دم و شما باید خودتون انتخابتون رو بکنید

لینک به ارسال

خب من دوست دارم سایتم رنک بگیره

بنرهارو برداشتم

میخوام مثل همین سایت بنر رو بزارم با لینک درآمدی خودم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...