رفتن به مطلب

مشکل در طراحی قالب نشناخته شدن قالب در قسمت پوسته ها

پست های پیشنهاد شده

سلام من یک قالب طبق آموزش آقای رادی که آموزش طراحی قالب رو قراردادن انجام دادم قالب توی لوکال هاست شناخته میشه ولی توی هاست وقتی میبرم توی مدیریت قالب وردپرس میزنه

پوسته‌های زیر راه‌اندازی شده‌اند ولی ناقص هستند. پوسته‌ها باید یک شیوه‌نامه و یک قالب داشته باشند.

ممنون میشم راهنمایی کنید چیکار کنم؟

ایمن لینک قالب Download

ویرایش شده توسط OfflineBaz
لینک به ارسال

پوسته شما را بر روی لوکال نصب کردم و چنین اروری داده نشد! توجه کنید که مسیر قرارگیری محتوای پوسته چنین باشد: wp-content/themes/afaq/mohtava

لینک به ارسال

وقتي فايل رو زيپ ميكنيد بايد خود فولدر رو زيپ كنيد و فولدر ديگه اي واسطه فايل ها و فولدر اصلي نباشه (بعد از بازكردن فلودر مستقيم فايل ها نمايش داده بشه)

لینک به ارسال

در سطرهای اول فایل style.css باید مشخصات قالب و مشخصات دیگه نوشته شده باشند وگرنه شناخته نمی شود

فایل index.php و style.css هم باید کنار هم باشند

اگر روی لوکال مشکلی ندارید چک کنید برای دسترسی های قالب پوشه ها 725 - فایل ها 666 باشند و اگر فایل htaccess در قالب دارید فایل را خارج کنید و بعد از نصب قالب دوباره به محلش برگردانید

لینک به ارسال

ممنون بابت راهنمایی مسیر قرار گیری قالب توی وردپرس رو می دونم کجاست public_html/wp-content/themes

در مورد سطح دسترسی مشکلی نیست درسته سطح دسترسی فایل و پوشه درسته توی لوکال میاد , گفتم توی هاست بالا نمیاد؟ متن ارور هم نوشتم دوستان لطفی کنن بگن مشکلم کجاست ممنون

لینک به ارسال

ممنون بابت راهنمایی مسیر قرار گیری قالب توی وردپرس رو می دونم کجاست public_html/wp-content/themes

در مورد سطح دسترسی مشکلی نیست درسته سطح دسترسی فایل و پوشه درسته توی لوکال میاد , گفتم توی هاست بالا نمیاد؟ متن ارور هم نوشتم دوستان لطفی کنن بگن مشکلم کجاست ممنون

دوستان لطف کنن فایل رو دانلود کن تستش کنن ممنونتون میشم

لینک به ارسال

دوستان لطف کنن فایل رو دانلود کن تستش کنن ممنونتون میشم

سلام

دانلود و تست کردم.

فایل functions.php را باز کنید و کد php?> را در آخرین خط از آن حذف کنید.

ویرایش شده توسط سعید
لینک به ارسال

داخل فانکنشن فقط این کد رو قرار دادم

<?php
if ( function_exists('register_sidebar') )
register_sidebar();
?>

بازم همون مشکل دارم

لینک به ارسال

کد footer.php به صورت زیر اصلاح کنید:

<div id="footer">
<p>Copy Right © 2012 <a href="<?php bloginfo('url'); ?>"><?php bloginfo('name'); ?></a></p>
<?php wp_footer(); ?>
</div>

لینک به ارسال

این کاری که گفتید انجام دادم باز نشد

یکی کمک کنه قالب طبق کارهای که دوستان گفتن انجام دادم باز اوکی نشد قالب با اصلاحیه های دوستان توی پست ال هستش دوستان مجدد دانلود کن بررسی کنن دوستانی که وردپرس نصب دارن تستش کن ببینن مشکل چیه

ویرایش شده توسط OfflineBaz
لینک به ارسال

شما یک کپی از پوشه ی قالب تهیه کن اسمش رو چیز دیگه ای بگذار (در اسم فاصله نباید باشه و اسم پوشه و اسم قالب که در فایل style.css اومده بهتره یکی باشه) و آپلودش کن کنار پوشه ی قبلی اگر دسترسی ها درست باشه قطعا می شناستش

نمونه ای از سطرهای ابتدایی کد style.css

/*
Theme Name:THEMESNAME
Theme URI: THEMESDOMAIN.COM
Version: 1.0
Author:AUTHORNAME
Author URI: AUTHORDOMAIN.COM
Tags: fixed width, rtl, three columns, valid XHTML, widgets,
*/

لینک به ارسال

بابت پاسخ همتون ممنون ولی دوستان هم متوجه نشدن مشکل فقط بزرگ تایپ شدن کلمه اول Style.css بود که با کوچیک کردن اسم درست شد

لینک به ارسال

بابت پاسخ همتون ممنون ولی دوستان هم متوجه نشدن مشکل فقط بزرگ تایپ شدن کلمه اول Style.css بود که با کوچیک کردن اسم درست شد

شما باید بگی که حروف بزرگ نوشتی و الا جادوگری که قرار نیست بکنیم :D

البته بعضی از نسخه های آپاچی به حروف کوچک و بزرگ حساس نیست ولی نسخه های جدید حساسه

لینک به ارسال

گفته imanfakhar عزیز

البته بعضی از نسخه های آپاچی به حروف کوچک و بزرگ حساس نیست ولی نسخه های جدید حساسه

کاملاً درسته چون از اول آپاچی من با پوسته شما مشکلی نداشت و درست نمایش میداد و میشه گفت مشکل از نسخه آپاچی هاست شما بوده.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...