رفتن به مطلب

نحوه گذاشتن کد کپچا برای نظرات

پست های پیشنهاد شده

سلام

از همون اولایی که سایتم رودرست کردم هرچند وقت یکبار یکی دونظر با محتوای انگلیسی روسی و.. که داخلش لین داشت وبعضا هم کدهایی در بین متن نظر بود ارسال میشد

ولی الان یکی دو هفته ای هست که هر دو سه روزدرمیون 10-12 تانظر اسپم میاد ک مجبورم همیشه برم وپاکشون کنم

میخواستم در قسمت نظرات سایتم یک فیلد ایجاد بشه که یک کدکپچا خیلی ساده قرار بگیره

بازم تاکید میکنم ساده باشه وخیلی سرعت لود صفحه وسایت روکم نکنه

من روراهنمایی کنید لطفا

اگرهم ممکنه بدون استفاده ازافزونه باشه چون قبلا ی جایی گفته شده بود ک هرچی افزونه های سایت بیشتر باشه سرعت لودو میاره پایین تر

راهنمایی لطفا سپاس

لینک به ارسال

این افزونه از ابتدای راه اندازی سایتم روی وردپرسم موجود بوده ولی من فعالش نمیکردم

یادممه قبلا هم ی جایی خوندم که باید کد بخری وپولیه و..

لطفا راهنماییم کنید

وکلا بفرمایید ک این افزونه برای چی هست؟

----------

طی دوروزگذشته 60دیدگاه ثبت شده که جالبیش اینجاست ک مثلا نصف بیشترشون داخل یک مطلب ارسال شدند

سپاس

لینک به ارسال

پس من اگرهمون بسته ای که میفرمایید روبگیرم وروی سایتم فعال کنم دیگه نیاز ب هیچ تنظیماتی نداره ومیتونه ازاسپم جلوگیری کنه؟

سپاس

اکیسمت پلن رایگان هم داره (برای وبلاگ های شخصی) - شما تنها کاری که می کنید نصب و فعالسازی افزونه هست + گرفتم api رایگان برای فعالسازی .

آموزشی که توسط دوست عزیزمون پارسا ردیف شده :

http://forum.wp-parsi.com/topic/302-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%B6%D8%AF-%D8%A7%D8%B3%D9%BE%D9%85-akismet-%D9%86%D8%AD%D9%88%D9%87-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84%E2%80%8C%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C/

با نصب اکیسمت نیازی به اضافه کردن کد کپچا به نظرات رو نخواهید داشت.

لینک به ارسال

دوستان در مورد اکسیمت توضیحات لازم رو دادن فقط در مورد تاپیک و سوال شما (افزودن کپچا) آدرس زیر رو دنبال کنید:

داشبورد » افزونه ها » افزودن » افزودن افزونه ی Captcha

و بعد از نصب این افزونه آدرس زیر رو دنبال کنید:

سایدبار پنل وردپرستون » BWS Plugins » معادله ی امنیّتی » در بالای صفحه سمت راست این واژه رو پیدا کنید:

معادله امنیتی را فعال کن در: » تیک فرم دیدگاه ها رو فعّال کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...