رفتن به مطلب

سئو سایت

shima

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

الان حدود یه سال هست که یه سایت مجله ای راه اندازی کردم که 500مطلب و 6000 ایندکس گوگل داره..

بیشترین آی پی که داشتم 2000 تا بود و الان به 600 تا رسیده
xclear.png.pagespeed.ic.D0ofg5A0xP.png

فعلا هدفم رسوندن سایت به 3000 آی پی هست ولی نمیدونم چجوری!

قالب سایت رو تا میتونستم Seo کردم و سرعت لود رو بالا بردم... اما بعضی از دوستان میگن که کدهای اضافی توی قالب وجود داره که به سایت آسیب میزنه! ولی منظورشون رو نفهمیدم که چه کدهایی رو میگن! کسی میتونه کمک کنه؟

و اینکه دقیقا نمیدونم برای چه صفحاتی و چه کلماتی بک لینک بگیرم و شاید یکی از دلایل پیشرفت نکردن سایت این بوده که تا حالا براش بک لینک نخریدم!

از دوستان اگه کسی هست که کمک کنه اگه هزینه ای هم بخواد متقبل میشم و فقط اشکالات سایت رو بهم بگه و در مورد خرید لینک راهنماییم کنه..

آدرس: 20mag.ir

ممنون

لینک به ارسال

سلام و عرض خسته نبا

سلام دوستان الان حدود یه سال هست که یه سایت مجله ای راه اندازی کردم که 500مطلب و 6000 ایندکس گوگل داره.. بیشترین آی پی که داشتم 2000 تا بود و الان به 600 تا رسیده
xclear.png.pagespeed.ic.D0ofg5A0xP.png
فعلا هدفم رسوندن سایت به 3000 آی پی هست ولی نمیدونم چجوری! قالب سایت رو تا میتونستم Seo کردم و سرعت لود رو بالا بردم... اما بعضی از دوستان میگن که کدهای اضافی توی قالب وجود داره که به سایت آسیب میزنه! ولی منظورشون رو نفهمیدم که چه کدهایی رو میگن! کسی میتونه کمک کنه؟ و اینکه دقیقا نمیدونم برای چه صفحاتی و چه کلماتی بک لینک بگیرم و شاید یکی از دلایل پیشرفت نکردن سایت این بوده که تا حالا براش بک لینک نخریدم! از دوستان اگه کسی هست که کمک کنه اگه هزینه ای هم بخواد متقبل میشم و فقط اشکالات سایت رو بهم بگه و در مورد خرید لینک راهنماییم کنه.. آدرس: 20mag.ir ممنون

سلام و عرض خسته نباشید ، واقعاً رو سئوتون کار شده و خیلی از مشکلات رو حل کردید ، ولی هنوز هم چندین مشکل کوچیک داره.

میتونم راهنماییتون کنم

رایانامه و یاهومسنجر:

anwalt_ali@yahoo.com

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...