رفتن به مطلب

مشکل نمایش عنوان پست در گوگل

site

پست های پیشنهاد شده

سلام

اگر از افزونه سئو استفاده می کنید این تنظیمات رو باید داشته باشه.

سلام

تو افزونه yoast فقط برای سایر صفحات سایت ، برگه ها ، فهرست ها و ... امکان no index کردن آن ها هست

صفحه اصلی رو از کدوم قسمت افزونه باید no index کنم ؟

لینک به ارسال

برای صفحه اصلی به header.php اضافه کنید و به افزونه دست نزنید

<?php
if(is_home()) {
?>
<meta name="robots" content="noindex, follow">
<?php }?>

لینک به ارسال

نه من مشکلم حل شد نه دیگران برای حل این مشکل باید تا ابد ما تایپیک بزنیم اینجا بیاییم اقایون حرفه ای ها من رو اد کنید amin2zagros@yahoo.com

تا من یوزرنیم پسورد رو بهشون بدم و چک کنید ببینید مشکل کجاست چطور حل میشه بعد تو یه دونه تایپیک هم شما تو ضیحتونو میدین هم من تشکر میکنم و هم دیگران میخونند و میفهمند مشکل اصلیشون کجاست . خوشحال میشم پس من رو اد کنید من همیشه انلاینم ساعت 7.30 تا 9.45 شب 100 درصد انلاینم .لطلفا اد کنید دوستان ممنون

ادرس قیسم هم بنویسم fb.com/6reazlize

ویرایش شده توسط amin2zagros
لینک به ارسال

نکته مهم:

تصاویری که گذاشته شده همگی ایندکس صفحه اصلی سایت هستند نه ایندکس مطلب ارسال شده

اگر صفحه اصلی سایت را نو ایندکس نکنید با توجه به اینکه توش تگهای بیشتری از خود مطالب وجود داره مسلما سریعتر از مطلب اصلی ایندکس می شه و طبیعتا هم عنوان را بجای عنوان مطلب از تگ title سایت می گیره این موضوع بجز زشتی قضیه مشکلی نداره تا وقتی که مطلب شما از صفحه اول به دوم برسه و از اونجا ارورهای 404 گوگل هم شروع می شه چون در ایندکسی که برای مطلب وجود داره خود مطلب وجود نداره

صفحات بایگانی و صفحه خانه سایت را نو ایندکس کنید تا ایندکس های صحیح در گوگل داشته باشید

23heidfnmtzjvi8b7bq.png

no index

شد بایگانی صفحه اصلی کجاست؟قسمتش؟

لینک به ارسال

نه من مشکلم حل شد نه دیگران برای حل این مشکل باید تا ابد ما تایپیک بزنیم اینجا بیاییم اقایون حرفه ای ها من رو اد کنید amin2zagros@yahoo.com

تا من یوزرنیم پسورد رو بهشون بدم و چک کنید ببینید مشکل کجاست چطور حل میشه بعد تو یه دونه تایپیک هم شما تو ضیحتونو میدین هم من تشکر میکنم و هم دیگران میخونند و میفهمند مشکل اصلیشون کجاست . خوشحال میشم پس من رو اد کنید من همیشه انلاینم ساعت 7.30 تا 9.45 شب 100 درصد انلاینم .لطلفا اد کنید دوستان ممنون

ادرس قیسم هم بنویسم fb.com/6reazlize

1. شما مشکل دارید پس این طبیعیه9 که برای مشکلتون وقت بگذارید تا حلش کنید اگر هم قرار باشه کسی گلایه کنه اونهایی این حق رو دارند که مشکلی ندارند ولی برای کمک به حل مشکل شما بهتون جواب می دند

2. حداقل صد بار تایپیک مشابه ایجاد شده و همه هم جواب گرفتند زحمت زیادی نداره در حد یک جستجو و نهایتا نیم ساعت مطالعه مشکلتون رو حل می کنه

3. نحوه فراخوانیتون از اونهایی که حرفه ای اند مثل فراخواندن سربازاتونه الحمدالله من جزو حرفه ها نیستم ولی یادتون نره هیچ کی اینجا سرباز شما نیست حل کردن مشکل سایت شما یک تخصصه و یک شغله که عده ای ازش ارتزاق می کنند یعنی شما باید ازشون وقت بگیرید و دستمزدشون رو پرداخت کنید تا اونها وقت بگذارند سایت شما را چک کنند

4. تصویری که گذاشتید رو نمی دونم چه ارتباطی با پاسخ من داشت

پاسخ من خیلی روشن و واضح بود و به تنظیمات هیچ افزونه ای مربوط نمی شد.

لینک به ارسال

سلام

من قالب سایت رو عوض کردم

الان چند تا مطلب ارسال کردم و درست ایندکس شدن

اما مطالبی که ارسال می کنم اگر در تیتر آن ها از کلمه " اس ام اس " و " 93 " استفاده بشه ، با این مشکلی که در این تاپیک بیان کردم مواجه می شوم

اما مثلا یه مطلب گذاشتم با عنوان " دانلود آهنگ سریال زخم محمد علی زاده " . عکس را نگاه کنید به درستی ایندکس شد :

24075141390744242455_1.png

حالا نگاه کنید یک مطلب ارسال کردم با عنوان " اس ام اس و پیامک فلسفی آبان 93 " . عکس را نگاه کنید که درست ایندکس نشده .

در واقع صفحه اصلی زودتر از مطلب ایندکس شد !! منظورم این هست قبل از اینکه مطلب ایندکس بشه ، کلمه کلیدی مطلب در صفحه اصلی ایندکس شدن !!!

عکس :

4603141390761316629_2.png

من نمی تونم که از کلمه " اس ام اس " و " 93 " استفاده نکنم چون سایتم در مورد اس ام اس هست

پیشنهاد شما چیست ؟

ویرایش شده توسط site
لینک به ارسال

1. شما مشکل دارید پس این طبیعیه9 که برای مشکلتون وقت بگذارید تا حلش کنید اگر هم قرار باشه کسی گلایه کنه اونهایی این حق رو دارند که مشکلی ندارند ولی برای کمک به حل مشکل شما بهتون جواب می دند

2. حداقل صد بار تایپیک مشابه ایجاد شده و همه هم جواب گرفتند زحمت زیادی نداره در حد یک جستجو و نهایتا نیم ساعت مطالعه مشکلتون رو حل می کنه

3. نحوه فراخوانیتون از اونهایی که حرفه ای اند مثل فراخواندن سربازاتونه الحمدالله من جزو حرفه ها نیستم ولی یادتون نره هیچ کی اینجا سرباز شما نیست حل کردن مشکل سایت شما یک تخصصه و یک شغله که عده ای ازش ارتزاق می کنند یعنی شما باید ازشون وقت بگیرید و دستمزدشون رو پرداخت کنید تا اونها وقت بگذارند سایت شما را چک کنند

4. تصویری که گذاشتید رو نمی دونم چه ارتباطی با پاسخ من داشت

پاسخ من خیلی روشن و واضح بود و به تنظیمات هیچ افزونه ای مربوط نمی شد.

-------------------------------

درسته من پاسخ رو گرفتم از تو بروبچس فیسبوکی خیلی هم با معرفتن اومدن حل کردن واسم... ... امر به معروفتم نگه دار واسه خودت با روش هات ببینم کی به این فروم فکستنی میاد .ما لاگ اوت کردیم حالم به هم خورد ازین فرومتون بدرود

لینک به ارسال

به نظر من افزونه رو حذف کن ببین درست میشه اگه درست شد که خداروشکر نشد مشکل از یه جای دیگس

لینک به ارسال

به نظر من افزونه رو حذف کن ببین درست میشه اگه درست شد که خداروشکر نشد مشکل از یه جای دیگس

قالب رو عوض کردم تا حدودی مشکل حل شد

اما تیتر مطالب به عناوین " اس ام اس " و " 93 " حساس هست و وقتی که این کلمات در عنوان مطلب باشند ، ایندکس نمیشن

در پست شماره 31 توضیح داده ام

لینک به ارسال

قالب رو عوض کردم تا حدودی مشکل حل شد

اما تیتر مطالب به عناوین " اس ام اس " و " 93 " حساس هست و وقتی که این کلمات در عنوان مطلب باشند ، ایندکس نمیشن

در پست شماره 31 توضیح داده ام

:)

لینک به ارسال

اگر قراره اس ام اس و 93 در همه ی مطالب شما مشترک باشند باید براشون دسته بندی ایجاد کنید

الان از لحاظ گوگل به اندازه ای که فعلا کفایت کنه از سایت شما مطلب با نام اس ام اس و 93 ایندکس شده

لینک به ارسال

اگر قراره اس ام اس و 93 در همه ی مطالب شما مشترک باشند باید براشون دسته بندی ایجاد کنید

الان از لحاظ گوگل به اندازه ای که فعلا کفایت کنه از سایت شما مطلب با نام اس ام اس و 93 ایندکس شده

سلام استاد ایمان

دسته بندی با چه نامی درست کنم ؟

راستی اون کد رو توی header.php گذاشتم . به نظر شما اثرش رو کی نشون میده ؟

بله ایندکس شده اما به صورت ناقص و همراه با اون مشکل ! یعنی فقط صفحه اصلی ایندکس شده

لینک به ارسال

تو تایپیکهای قبلی گفتم از اونجایی که تعداد تگها در صفحه اصلی به صورت منطقی ده برابر هر مطلبه (اگر ده مطلب در صفحه اصلی نمایش داده بشه) اگر این صفحات noindex نباشند مسلما زودتر از صفحه ی اصلی هر مطلب ایندکس می شند پس در مرحله اول باید مطمئن بشید صفحه اول دیگه ایندکس نمی شه

دسته بندی اس ام اس و دسته بندی 93 که می تونه اس ام اس والد باشه و 93 فرزندش

لینک به ارسال

تو تایپیکهای قبلی گفتم از اونجایی که تعداد تگها در صفحه اصلی به صورت منطقی ده برابر هر مطلبه (اگر ده مطلب در صفحه اصلی نمایش داده بشه) اگر این صفحات noindex نباشند مسلما زودتر از صفحه ی اصلی هر مطلب ایندکس می شند پس در مرحله اول باید مطمئن بشید صفحه اول دیگه ایندکس نمی شه

دسته بندی اس ام اس و دسته بندی 93 که می تونه اس ام اس والد باشه و 93 فرزندش

خیلی ممنون

اون کدی که گفته بودید رو توی header گذاشتم و یک مطالب ارسال کردم و دیگه مشکل ایندکس شدن صفحه اصلی وجود نداره

اما مشکل اصلی اینه که مطلبم در نتایج گوگل نمایش داده نمیشه !

مطلب زیر را نگاه بیاندازید :

کلیک

وقتی لینک مطلب را مستقیما در گوگل جست و جو می کنم ، مشاهده می کنم که مطلبم ایندکس شده . عکس :

13997141434949119081_aght.png

اما وقتی که عنوان یا یک حرف مرتبط با مطلب را در گوگل سرچ می کنم ، مطلب را در نتایج یافت نمی کنم

**در ضمن من خیلی وقت هست که نام سایت را به کلمه ===> "اس ام اس جدید " تغییر دادم اما در عکس بالا داره از نام قبلی استفاده می کنم .

** من برای این مطلب در کادر افزونه سئو ، متا دسکریپشن و تگ گذاشتم اما در این مطلب هیچ کدامشان نمایش داده نشده است !!!!

ویرایش شده توسط site
لینک به ارسال

دیده شدن در نتایج گوگل یک چیزه پایدار موندن و درست دیده شدن یک چیزه

اگر می خواهید در گوگل ماندگار باشید و در دراز مدت سایتتون از گوگل کاربر دریافت کنه باید با همین روش و صبر و حوصله ی زیاد پیش برید به مرور رشد کنید و با یک سیر منطقی بالا بیایید و الا از هر طریقی که به صفحه اول نتایج برسید برای مدت محدودی در نتایج هستید و بعد از آن به سرعت از گوگل حذف می شید و ورودیهاتون کم می شه و از بین می ره

گوگل ایندکس های خودش را به مرور تغییر می ده نام سایت شما هم چند وقت دیگه درست می شه

من با افزونه های سئو نه کار می کنم و نه بهشون اعتقادی دارم تجربه ای که در این انجمن دارم اینه که اغلبا مشکلاتشون به خواصشون می چزبه کل وظایف سئویی که افزونه انجام می ده رو خودتون انجام بدید بیش از بیست دقیقه در هر مطلب وقتتون رو نمی گیره و تاثیرش چندین برابره

لینک به ارسال

آقا ایمان اون کدی که دادید رو تو هدر سایتم گذاشتم اما بعد از چند روز سایتم از نتایج گوگل حذف شد !!

اما چند روز پیش کد رو برداشتم و سایتم به حالت قبل برگشت !!

لینک به ارسال

سایتتون اگر نا درست ایندکس بشه خیلی سریع می آد بالا چون طبیعتا صفحه اول سایت و بایگانی ها چون به ده ها مطلب اشاره می کنند ده برابر صفحه اصلی مطلب هم تگ دارند اما با تغییر جای مطلب و رفتنش از صفحه اول به دوم و سوم ایندکس هاتون به ارور 404 می خورند و بعد از مدتی سایتتون برای همیشه حذف می شه

لینک به ارسال

مشکل شما در کانفیگ افزونه Yoast باید باشه به احتمال 90 درصد ، باید اجبار به بازنویسی عنوان هارو بزنید توی تنظبمات

لینک به ارسال

مشکل شما در کانفیگ افزونه Yoast باید باشه به احتمال 90 درصد ، باید اجبار به بازنویسی عنوان هارو بزنید توی تنظبمات

سلام

این گزیه تیک خورده

سایتتون اگر نا درست ایندکس بشه خیلی سریع می آد بالا چون طبیعتا صفحه اول سایت و بایگانی ها چون به ده ها مطلب اشاره می کنند ده برابر صفحه اصلی مطلب هم تگ دارند اما با تغییر جای مطلب و رفتنش از صفحه اول به دوم و سوم ایندکس هاتون به ارور 404 می خورند و بعد از مدتی سایتتون برای همیشه حذف می شه

استاد ایمان به نظر شما این کد رو بزارم یا نه ؟

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

دوستان عزیز

منم این مشکل رو دارم وقتی سایت رو داخل گوگل جست جو میکنم.. به جای نمایش توضیحات, آدرس فروشگاه رانمایش میده..

http://farskala.ir/

این هم تصویرش
دوستان کسی هست بهم بگه که مشکل از کجاست؟؟

قبلا رو یه سایت دیگه این مشکل رو داشتم مشکل از قالب بود..

ولی رو این سایت هر چی چک میکنم.. قالب مشکلی نداره..

farskala-1.jpg

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...