رفتن به مطلب

شرط if برای فراخوانی نام دسته بندی

پست های پیشنهاد شده

سلام.

فرض کنید یه پنل تنظیمات دارم که می تونم برای یک بخشی موضوعات یک کوئری رو نشون بدم.این موضوعات در پنل توسط یه منوی select انتخاب می شن.این مورد رو بگم که تمام موضوعات هم جز گزینه های select هست.حالا من اومدم با گرفتم آیدی موضوع از پنل تنظیمات نامش رو در کوئری نشون می دم.به شکل زیر

$mytitle = get_the_category_by_ID($mycategory);

من اگه تمام موضوعات رو انتخاب کنم اونوقت کوئری و قالب از کار می افته چون عملا آیدی نیست که بگیره.چه طور شرط قرار بدم؟؟

لینک به ارسال

این یه تیکه رو نتونستم متوجه بشم

من اگه تمام موضوعات رو انتخاب کنم اونوقت کوئری و قالب از کار می افته چون عملا آیدی نیست که بگیره

سلکت کردن شما چه ربطی به نبودن آی دی داره؟

اگر می خواهید کد بالا را شرطی کنید که باید خروجیش رو اول معلوم کنید

$name = $mytitle->name;
if(!empty($name)) {
echo $name;
}

لینک به ارسال

من از یک افزونه ی رایگان برای پنل تنظیمات استفاده می کنم.سازندش برای گزینه ی همه ی موضوعات در کدهاش چیزی ننوشته و عملا همه ی موضوعات خالیه و موضوعی توش نیست.من هم وقتی اون کد اول که گفتم رو در قالب قرار می دم و همه ی موضوعات رو انتخاب می کنم قالب از کار می افته نمی دونم چرا احتمالا به خاطر اینکه مقداری برای همه ی موضوعات تعریف نشده.

و در گوشه ای در کوئری با کد زیر هم اون نام موضوع رو نشون می دم.

<?php echo $mytitle ; ?>

دلیل از کار افتادن قالب از اون قسمتی که کد بالا رو در پوسته قرار دادم و همه ی موضوعات رو انتخاب می کنم چیه؟!

وقتی کد

بر می دارم درست می شه

اینم بگم که قبلا $mycategory در همون مکان تعریف شده و دسته بندی ها رو از پنل تنظیمات فراخوانی می کنه که من در اینجا ننوشتم

ویرایش شده توسط mrwppars
لینک به ارسال

شما مقدار $mycategory را از کجا می آرید بهش مقدار دیفالت بدید

فرض می کنیم

$mycategory = get_option('mycategory');

به اینصورت تغییرش بدید

if(empty(get_option('mycategory')))
$mycategory = 1;
else
$mycategory = get_option('mycategory');

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...