رفتن به مطلب

اتصال منو به افزونه زمینه های دلخواه

hsdn

پست های پیشنهاد شده

باسلام

من یک منوی بازشوی عمودی طراحی کردم الان میخواستم توی سایتم استفاده کنم به مشکل برخوردم.

این منو برای دانلود سریال های مختلف طراحی شده و تا فصل 10 وقسمت 24 بصورت پیش فرض داره من میخوام این منو به افزونهAdvanced Custom Fields اتصال پیدا کنه یعنی من زمینه دلخواه بسازم ولینک دانلود قسمت های مختلف رو در دراون ودرپست هاش مربوطه قراربدم بعدش موقع نمایش به اینصورت نمایش بده یعنی داخل این منو نمایش بده والبته اینکه تا جایی که من بهش لینک میدم نمایش بده نه بیشتر یعنی اینکه من تا فصل دوم قسمت 12 بهش لینک دادم وبقیه رو خالی گذاشتم اون نمایش نده وتا همین فصل دوم قسمت 12 نمایش بده

ازقالب زیر استفاده میکنم البته شخصی سازیش کردم.

اگر خیلی سخت نیست به توضیح مختصری بدید خودم میتونم درستش کنم چون تا حدودی برنامه نویسی میکنم فقط با وردپرس آشنایی ندارم.

لینک منو

لینک قالب

ممنون ازهمگی

لینک به ارسال

الان مشکلتون چیه

زمینه دلخواه رو نمی تونید بسازید یا نمی تونید احضارش کنید یا نمی تونید توی منوتون قرارش بدید؟

• امتیاز 1
لینک به ارسال

اول از اینکه قالبی که انتخاب کردین ریپ شده هستش ( دزدی ) و استفاده ازش اصلا کار پسندیده ای نیست

قالب رایگان برای فیلم زیاد هست بهتره کمی سرچ کنید تا به نتایج خوبیب برسین

در مورد فیلدها هم خدمتون عرض کنم که استفاده از کاستوم فیلد زیاد جالب نمیشه

چون شما مثلا یک سریالی که 200 قسمت هست مثلا باید در سایتتون 200 فیلد بسازین که کار معقولانه ای نیست

شما یک شورت کد short cod بسازین و لینک ها دانلود رو در اون شورت کد بزارین

حالا فقط کافیه به شورت کد مورد نظر استایل بدین تا به شکل همون مو بالا که گذاشتین در بیادش

• امتیاز 2
لینک به ارسال

عجب

سال ها پیش با این مدیر p30vel ماجراهایی داشتم

بعد توی آشیانه درگیر بودیم که این کار میکرد حالا هم در این انجمن

این قالب ریپ شده و بحث در این باره ممنوع است//

• امتیاز 2
لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...