رفتن به مطلب

404 در گوگل وبمستر تولز

پست های پیشنهاد شده

سلام

من دیروز تو گوگل وبمستر سایتا سرچ زدم دیدم 3 هزار لینک 404 داره همشا حذف کردم الان 1000 تاش حذف شده و 2 هزار دیگه واسم برگشته در صورتی که همشونم صفحاتش حذف شده من باید دقیقا چیکارکنم؟ راستی افت سایتم مربوط به این میشه؟

لینک به ارسال

بله خیلی تاثیر داره .

در فایل 404 قالبتون قرار بدید .

<?php
header("HTTP/1.1 301 Moved Permanently");
header("Location: ".get_bloginfo('url'));
exit();
?>

لینک به ارسال

باعت جلوگیری از خطالی 404 میشه و اگه ادرس اشتباه باشه کاربر را به ادرس اصلیتون انتقال میده.

لینک به ارسال

گذاشتم . عزیز من ی افزونه نصب کردم با عنوان broken-link-checker.1.9.4.2 لینک های شکسته را حذف کردم ولی توی گوگل وبمستر خیلی لینک میده به من چطوری حذف کنم؟

لینک به ارسال

یه نکته رو یادم رفت بگم : کدی را که دادم باید فقط همون در فایل 404 قالبتون باشه بقیه کد ها رو باید پاک کنید ازش.

لینک هاتون از چه نوع است که خطا میده " ادرس پست " هست ؟ اگر کد را قرار دادید باید کاربر از لینک های شکستتنون به صفحه اصلیتون انتقال پیدا کنه.

باید صبر کنید تا درست بشه.

لینک به ارسال

سلام

می تونید چند وقت این افزونه رو نصب کنید تا مشکلتون برطرف بشه البته فکر می کنم بهتر باشه ببینید مشکل این خطاها چیه و چه چیزی باعث این مشکل شده.

http://wpu.ir/c2fwl

ویرایش شده توسط hamidwi
لینک به ارسال

شما باید علت ارور 404 را پیدا کنید و آنرا برطرف کنید من یکم توضیح میدم امیدوارم کارساز باشه

چند حالت وجود داره

- لینکی که ارور 404 میده با همون ادرس وجود داره : برای رفع این مشکل باید افزونه ها و تنظیمات مربوط به آدرس رو درست تنظیم کنید و مشکل از این بخش ها هستن

- لینکی که ارور 404 میده رو خودتون حذف کردید و دیگه وجود نداره : برای اینکار هم میتونید هیچکاری نکنید و هم میتونید این آدرس رو به صفحه دسته مربوطه یا صفحه اصلی سایت ریدارکت 301 انجام بدید

- لینکی که ارور 404 میده آدرسش عوض شده: برای اینکار شما باید آدرس قدیمی را به آدرس جدید ریدارکت 301 بدید

اینکه همه صفحات 404 رو به صفحه اصلی (یا هر صفحه ای ) ریدارکت 301 کردن یک اشتباه بزرگ هست و مثل پاک کردن صورت مسئله است.(گوگل ارورها رو گزارش نمیده اما این دلیلی به وضعیت خوب سایت نیست)

برای ریدارکت کردن هم میتونید از افزونه های مختلفی کمک بگیرید یه رایگانش رو من بهتون معرفی میکنم

https://wordpress.org/plugins/redirection/

موفق و سربلند باشید

سئو قالبفا

لینک به ارسال

من هم لینک ها حذف شد وهم عوض شده . الان ریداکت را نصب کنم برای اینا ی لینک بدم کافیه؟ نمیدونم چ لینک های عوض شده ک بخام دستی عوض کنم ولی میدونم خیلیش عوض شده

لینک به ارسال

من هم لینک ها حذف شد وهم عوض شده . الان ریداکت را نصب کنم برای اینا ی لینک بدم کافیه؟ نمیدونم چ لینک های عوض شده ک بخام دستی عوض کنم ولی میدونم خیلیش عوض شده

گوگل وبمستر و سایر ابزار وبمستر ها بهتون میگن که کدومها ارور میدن شما بررسی کنید که باید ریدارکت بشن یا نه

لینک به ارسال

من الان کدی که دادی را وارد کردم ولی اگر مطلبی توی سایت نباشه صفحه سفید میشه و کد زیر داخلشه

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home3/lawgosta/public_html/main/wp-content/themes/unik/404.php:2) in /home3/lawgosta/public_html/main/wp-content/themes/unik/404.php on line 3
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home3/lawgosta/public_html/main/wp-content/themes/unik/404.php:2) in /home3/lawgosta/public_html/main/wp-content/themes/unik/404.php on line 4

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام

خسته نباشید

مدتیه که یکی از دوستانم از من کمک خواست تا به وضع نا بسامان بازدید سایتش رسیدگی کنم . ایمپرشن و کلیک سایت در وبمستر سقوط وحشتناکی پیدا کرده و تعداد ارورهای 404 هر روز داره بیشتر میشه . این ارورها انواع مختلفی داشتن که اونها رو دسته بندی کردم و با اقدامات اصلاحی که انجام دادم تولید بسیاری از اونها رو متوقف کردم اما الان مدتیه که نوع جدیدی از ارورها دارن تولید میشن ( روزانه 150 تا 200 عدد ) که به صورت زیر هستند :

http://bankpooshak.com/mag/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AF%D9%88%D8%AE%D8%AA-%DA%A9%D8%AA-%D8%B2%D9%86%D8%A7%D9%86%D9%87-%DA%A9%D9%88%D8%AA%D8%A7%D9%87.html/lg_1361342800_c0475b1c2c3bf51732b9f4ef68836d8f

همونطور که می بینید بعد از .html کاراکتری هایی اضافه میشن که نام تصاویر موجوددر اون پست هستند . دقیقا همین لینک ها در سایت مپ هم وارد شدن و از اونجا بهشون لینک داده شده .

هر جایی که امکان داشته باعث تولید یه همچین لینکایی باشه رو سرک کشیدم ولی چیزی پیدا نکردم ... سورس صفحه ، دیتا بیس و ....

دیگه واقعا مستهسل شدم و ارورهای 404 سایت هم هر روز داره بیشتر و بیشتر میشه . اگر بدونم از کجا ممکنه یه همچین صفحاتی تولید بشن میرم سراغشو اصلاح اش میکنم ولی مشکل اینه که اصن نمی فهمم از کجا میان که حتی توی سایت مپ هم مثه یه پست حضور پیدا کردن . سایت مپ من داینامیک هست و تا وقتی منبع تولید این لینکا رو پیدا نکنم سایت مپ رو هم نمی تونم اصلاح کنم .

در زمینه سئو بی تجربه هم نیستم ، حتی سایتی داشتم که کاملا وارد جریمه گوگل شده بودولی به یاری خدا اصلاح کردمو الان دیگه هیچ 404 ی رو اون سایت تولید نمی شه ولی در مورد این یکی دیگه واقعا عقلم به جایی قد نمی ده .

خواهش میکنم اگر براتون امکان پذیره کمکم کنید .

متشکرم ... منتظر پاسخ تون خواهم بود .

لینک به ارسال

سلام

خسته نباشید

مدتیه که یکی از دوستانم از من کمک خواست تا به وضع نا بسامان بازدید سایتش رسیدگی کنم . ایمپرشن و کلیک سایت در وبمستر سقوط وحشتناکی پیدا کرده و تعداد ارورهای 404 هر روز داره بیشتر میشه . این ارورها انواع مختلفی داشتن که اونها رو دسته بندی کردم و با اقدامات اصلاحی که انجام دادم تولید بسیاری از اونها رو متوقف کردم اما الان مدتیه که نوع جدیدی از ارورها دارن تولید میشن ( روزانه 150 تا 200 عدد ) که به صورت زیر هستند :

http://bankpooshak.c...2b9f4ef68836d8f

همونطور که می بینید بعد از .html کاراکتری هایی اضافه میشن که نام تصاویر موجوددر اون پست هستند . دقیقا همین لینک ها در سایت مپ هم وارد شدن و از اونجا بهشون لینک داده شده .

هر جایی که امکان داشته باعث تولید یه همچین لینکایی باشه رو سرک کشیدم ولی چیزی پیدا نکردم ... سورس صفحه ، دیتا بیس و ....

دیگه واقعا مستهسل شدم و ارورهای 404 سایت هم هر روز داره بیشتر و بیشتر میشه . اگر بدونم از کجا ممکنه یه همچین صفحاتی تولید بشن میرم سراغشو اصلاح اش میکنم ولی مشکل اینه که اصن نمی فهمم از کجا میان که حتی توی سایت مپ هم مثه یه پست حضور پیدا کردن . سایت مپ من داینامیک هست و تا وقتی منبع تولید این لینکا رو پیدا نکنم سایت مپ رو هم نمی تونم اصلاح کنم .

در زمینه سئو بی تجربه هم نیستم ، حتی سایتی داشتم که کاملا وارد جریمه گوگل شده بودولی به یاری خدا اصلاح کردمو الان دیگه هیچ 404 ی رو اون سایت تولید نمی شه ولی در مورد این یکی دیگه واقعا عقلم به جایی قد نمی ده .

خواهش میکنم اگر براتون امکان پذیره کمکم کنید .

متشکرم ... منتظر پاسخ تون خواهم بود .

سایت بررسی کردم

سایت وردپرس هست

شما اعلام کردید که لینکی که باعث ارور 404 میشه از نقشه سایت هست من نقشه سایت رو بررسی کردم موردی ندیدم

اما در کل

منابعی که باعث تولید اون آدرس میشن رو باید درست کنید اگه منبع خارج از سایت باشه و شما دسترسی ندارید باید آدرس تولید شده را به آدرس صحیح ریدارکت 301 کنید

موفق و پایدار باشید

لینک به ارسال

سلام

ممنون از اینکه جواب دادید ولی نفرمودید این مدل لینک ها ممکنه منبع تولیدشون کجا باشه ؟!

اگر منبع تولیدشو می دونستم که می رفتم سر وقتش اصلاح اش میکردم.... مشکل اینه که نمی دونم از کجا داره تولید میشه ، داخلی یه یا خارجی ؟ قابل دسترسی یه یا غیر قابل دسترسی ؟ !

راجع به لینک های موجود توی سایت مپ هم ، والا اون سایت مپی که خود وبمستر معرفی میکنه به عنوان لینک دهنده به این 404 ، دقیقا این لینک توش هست ... نمی دونم مگه اون سایت مپی که گوگل می بینه با اونی که ما داریم می بینیم ممکنه متفاوت باشه ؟!!!!

خواهش میکنم اگر چیزی به ذهن تون می رسه که می تونه سر نخی بهم بده ، بفرمایین ....

لینک به ارسال

سلام

توی وبمستر گوگل وقتی لینک 404 باشه خودش میزنه ورودی لینک 404 از کجاست الان من به وبمستر دسترسی ندارم ولی شما وقتی روی لینک ثبت شده در وبمستر کلیک کنید یک صفحه براتون باز میشه که داخل اون صفحه منبع این لینکها مشخصه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...