رفتن به مطلب

میزبانی wp-parsi.com

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من دتیه بد جور دنبال سرور جازی و .. هستم و شرکتی رو پیدا نکردم قیمتش مناسب باشه و ...

الان چشمم به پایین همین انجمن خودمون forum.wp-parsi.com/ افتاد نوشته شده میزبانی شده در گ

http://sindad.com/services/hosting/usa/vps-vds

از مدیریت محترم تقاضا داشتم بدونم برا این سایت کدوم پنل و سرویسه منم همونه تهیه کنم ، سرور اینجا مجازی یا اختصاصی

لینک به ارسال

شما خودتون رو با این انجمن یکینکنید ممکنه اینانجمن مصرفش نصف شما باشه یا 10 برابر شما

توی سرور مولفه های زیادی دخیله مثل رم و پردازنده و تعداد درخواست به سرور و ... که خودتون باید محاسبه کنید

شرکت های معتبر زیادی هستند :

پارس پک ( خوب )

پارس دو ( متوسط )

هاست ایران ( پشتیبانی خیلی ضعیف تیکت میدی 24 ساعت بعد جواب میدن )

روبینا سرور ( خوب و مناسب )

لینک به ارسال

من خودم الان رو هاست ابری پارس پکم و ماهانه 85 هزار میدم براش ولی از سرعتش رضایت ندارم یه مدت هم (یک روز ) سرور مجازی گرفتم پدرم در اومد کار نمی کرد منابعش کم بود ،

مشکلم هزینست نمی تونم بیش از 85 بدم این سور سینداد نگاه کردم سرور مجازیش خیلی قیمتاش پایین بود ولی الکساشو نگاه کردم 25 هزار بود که دلسردم کرد

لینک به ارسال

من خودم الان رو هاست ابری پارس پکم و ماهانه 85 هزار میدم براش ولی از سرعتش رضایت ندارم یه مدت هم (یک روز ) سرور مجازی گرفتم پدرم در اومد کار نمی کرد منابعش کم بود ،

مشکلم هزینست نمی تونم بیش از 85 بدم این سور سینداد نگاه کردم سرور مجازیش خیلی قیمتاش پایین بود ولی الکساشو نگاه کردم 25 هزار بود که دلسردم کرد

الکسا معیار مناسبی برای تعین کیفیت یک هاستینگ و یا موارد دیگه نیست.

لینک به ارسال

وقتی هنوز معنی واقعی هاست ابری رو نمیدونید ( منم نمیدونم کامل ) ازش استفاده نکنید چون از هاست اشتراکی هم کمتره !!!

از روبینا سرور استفاده کنید من سرور داخل ایران دارم که قیمتش منتاسبه و دایرکت ادمینی که همه جا 10 یا15 تومن میدن رایگان هست تو هزینهها براتون بهتره

در ضمن الکسا اصلا ربطی نداره چون سایت تفریحی و خبری نیست که بگید بازدیدش زیاده پس بهرته !!!

لینک به ارسال

اگر توضیحات بیشتری میخواین بهتره به شرکت موردنظر زنگ بزنید و راهنمایی بگیرید.

فرقی نمیکنه کجا باشه.

لینک به ارسال

من 4 ساله با میهن وب هاست کار می کنم و راضیم.

قیمت ها مناسب، پشتیبانی 24 ساعته، سرویس های متنوع

منم همینطور البتّه نت افزار هم خیلی خوبه (سرور های ایران ، پشتیبانی قوی ، دامنه رایگان و...)

لینک به ارسال

وقتی هنوز معنی واقعی هاست ابری رو نمیدونید ( منم نمیدونم کامل ) ازش استفاده نکنید چون از هاست اشتراکی هم کمتره !!!

از روبینا سرور استفاده کنید من سرور داخل ایران دارم که قیمتش منتاسبه و دایرکت ادمینی که همه جا 10 یا15 تومن میدن رایگان هست تو هزینهها براتون بهتره

در ضمن الکسا اصلا ربطی نداره چون سایت تفریحی و خبری نیست که بگید بازدیدش زیاده پس بهرته !!!

این روبینا دلمو گرفت این ماه به پایان برسه ازین میگیرم ببینم چطوره

Disk Space =50 GB Enterprise HDD

Data Transfer = 2000 GB

CPU = 2x Core I7-2600 (600 MHz)

RAM = 4096 MB DDR3 ECC Ded

Port = 1 Gbps

IP = 1 for free

Server Location: Alman

Data Center: hetzner

Virtualization: VMWare ESX 5

این مشخاص قیمتش 17.4 یورو هست فکر کنم یورو 4.1 باشه که میشه ماهانه 74 هزار خدایی خیلی خوبه اینجوری

راستی پشتبانی چطوره ؟

یه سوال این سرورش المانه

امریکا باشه بهتر نیست ؟ یا تاثیری نداره ؟ برای سئو میگم

لینک به ارسال

بچه ها چند سوال اساسی بررام پیش اومده

این سایت روبیتا سرور تو سایتش لینک چند مشتری رو گذاشته منم با سایت hhttp://www.host-tracker.com/ اومدم بررسیشون کردم

Http سایت ها خوب بود ولی Ping بد بود از 29 تا یکی اوکی بود و 28 تا faill بودن

قضببه این پینک چیه ؟ تو سئو تاثیر داره ؟

لینک به ارسال

دوست عزیز بهتره یاد بگیریم که سئوی یه سایت ربطی به مکان سرور سایت نداره ، یعنی ربطی نداره که سایت شما تو آلمان هاست بشه سئو پایینی داشته باشه ، Host tracker یکی از سرویس هایی هستش که Ping Check میده از 20 مکان یا بیشتر مختلف دنیا ، شاید اونجایی که failed داده سرور هاش down باشن که لود نکنه ، همیشه دقیق نیست دوباره بررسی کنید

لینک به ارسال

دوست عزیز بهتره یاد بگیریم که سئوی یه سایت ربطی به مکان سرور سایت نداره ، یعنی ربطی نداره که سایت شما تو آلمان هاست بشه سئو پایینی داشته باشه ، Host tracker یکی از سرویس هایی هستش که Ping Check میده از 20 مکان یا بیشتر مختلف دنیا ، شاید اونجایی که failed داده سرور هاش down باشن که لود نکنه ، همیشه دقیق نیست دوباره بررسی کنید

بخاطر این گفتم اگر مثلا سرور امریکا باشه به گوگل نزدیک تره و برا گوگل پر سرعت تره و در نتیجه گوگل امتیاز بیشتری میده و ...

من همه سایتاشو بررسی ردم ping همه fall هست . دلیلش چیه ؟ ping lمهمه ؟

لینک به ارسال

این روبینا دلمو گرفت این ماه به پایان برسه ازین میگیرم ببینم چطوره

Disk Space =50 GB Enterprise HDD

Data Transfer = 2000 GB

CPU = 2x Core I7-2600 (600 MHz)

RAM = 4096 MB DDR3 ECC Ded

Port = 1 Gbps

IP = 1 for free

Server Location: Alman

Data Center: hetzner

Virtualization: VMWare ESX 5

این مشخاص قیمتش 17.4 یورو هست فکر کنم یورو 4.1 باشه که میشه ماهانه 74 هزار خدایی خیلی خوبه اینجوری

راستی پشتبانی چطوره ؟

یه سوال این سرورش المانه

امریکا باشه بهتر نیست ؟ یا تاثیری نداره ؟ برای سئو میگم

من از سرور داخل ایرانش استفاده میکنم

بچه ها چند سوال اساسی بررام پیش اومده

این سایت روبیتا سرور تو سایتش لینک چند مشتری رو گذاشته منم با سایت hhttp://www.host-tracker.com/ اومدم بررسیشون کردم

Http سایت ها خوب بود ولی Ping بد بود از 29 تا یکی اوکی بود و 28 تا faill بودن

قضببه این پینک چیه ؟ تو سئو تاثیر داره ؟

پینگ ربطی به سئو نداره ولی میتونه موثر باشه

در مورد پینگ تو گوگل بگردی مقاله های فارسی خیای خوبی هست اطلاعاتت رو بیشتر میکنه

بخاطر این گفتم اگر مثلا سرور امریکا باشه به گوگل نزدیک تره و برا گوگل پر سرعت تره و در نتیجه گوگل امتیاز بیشتری میده و ...

من همه سایتاشو بررسی ردم ping همه fall هست . دلیلش چیه ؟ ping lمهمه ؟

اگر اینطوری بود که همه سایت های آمریکایی اول بودند !

گوگل در همه جای دنیا از cdn استقاده میکنه و ربطی نداره شما سایتت کجای دنیا هست

لینک به ارسال

من از سرور داخل ایرانش استفاده میکنم

پینگ ربطی به سئو نداره ولی میتونه موثر باشه

در مورد پینگ تو گوگل بگردی مقاله های فارسی خیای خوبی هست اطلاعاتت رو بیشتر میکنه

اگر اینطوری بود که همه سایت های آمریکایی اول بودند !

گوگل در همه جای دنیا از cdn استقاده میکنه و ربطی نداره شما سایتت کجای دنیا هست

درسته همه جای دنیا به غیر از ایران !! چون نزدیک ترین سرور ابری گوگل به ایران فکر کنم داخل آلمان باشه .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...