رفتن به مطلب

چند صفحه بندی در یک صفحه / گزاشتن برچسب بر روی تصویر شاخص

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان من صفحه بندی سایتم رو با استفاده از افزونه pagenavi انجام دادم

اگه سایت منو ببینید famovie.ir

تو سایت 4 تا تب وجود داره تو تب اول همه ی مطالب نشان داده میشه تو تب بدی فقط فیلم بعدی فقط سریال و ...

صفحه بندی درست کار میکنه اما یه مشکلی هست من تو قسمت سریال ها زیر 15 تا سریال دارم و اگه بزنی صفحه 2 فیلم ها میره به صفحه 2 اما چون قسمت سریال ها یا انیمیشن ها صفحه 2 نداره برای همون اونجا هیچ مطلبی نشان داده نمیشه :huh:

من برای این مشکل چکار باید کنم؟

مثلا نمیشه کاری کرد که اگه کاربر تو صفحه 10 بود و قسمت سریال ها فقط 2 تا صفحه داشت به جای این که صفحه خالی نشان بده در قسمت سریال ها بیاد و صفحه 2 سریال ها رو نشان بده؟

یا این که برای هر قسمت یه صفحه بندی جدا ساخت و مثلا وقتی تب سریال انتخاب شده بود بیاد و صفحه بندی قسمت سریال ها رو پایین صفحه نشان بده؟

یه سوال دیگه هم هست اینو اگه خیلی کارش طولانی و سخنه نمیخواد

نمیشه فقط تو صفحه اصلی سایت (صفحه اصلی حتما) یا صفحه دسته ها ( هر صفحه ای جز صفحه ادامه مطلب)

روی تصویر شاخص یه عکس دیگه قرار بگیره مثلا اگه دسته بهترین فیلم انتخاب شده بود این عکس روش قرار بگیره ( گوشه سمت چپ)

icon_best.png و عکس های دیگه ای مثل درخواست کاربران یا مثلا برای دسته سریال ها اگه کمتر از یک هفته از تاریخ انتشارش گزشته بود ( فکر کنم این یه خورده سخته) روی عکسش برچسب new قرار بگیره

فکر کنم منظور منو فهمیده باشید

خیلی ممنون میشم کمکم کنید

در مورد سوال دومم هم من اصلا نمیدونسم تو گوگل برای این کار باید چی سرچ کنم ( اسم خاصی داره؟ این که یه عکس بزاری روی عکس اصلی؟ منظورم واترمارک نیستا)

ممنون

راستی اینو بگم من طراح قالب نیستماا یه خورده زیر دیپلوم توضیح بدید

لینک به ارسال

ممنون اما هر دو به درد من نخورد

1_ من میخوام با افزونه pagenavi ٌفحه بندی بشه و این اموزش اصلا ربطی به اینی که من میخواستم نداشت

2_ اگه پست منو خوانده باشید گفتم watermark نمیخوام این روش واترمارک دو تا عکس رو با هم ترکیب میکنه من میخوام یه عکس رو روی اون یکی نشان بده و هر وقت خواستی اون عکس رو از روی عکس اصلی بر داری

ممنون

لینک به ارسال

2-با css یک کلاس بسازید و یهش background بدید و به تصویر شاخص خودتون اون کلاس اضافه کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...