رفتن به مطلب

لود شدن فونت قبل از تصاویر؟

پست های پیشنهاد شده

css مربوط به فونت ها رو در اولین خطوط سایت بنویسید بعد از lazy load images برای بارگذاری عکس ها استفاده کنید

لینک به ارسال

Lazy Load is delays loading of images in long web pages. Images outside of viewport are not loaded until user scrolls to them.

لیزی لود از عکس هایی که در معرض دید نیستن جلوگیری میکنه و وقتی عکس لود میشه که عکس تو معرض دید باشه

لینک به ارسال

css مربوط به فونت ها رو در اولین خطوط سایت بنویسید بعد از lazy load images برای بارگذاری عکس ها استفاده کنید

ميشه توضيح بيشتري بدين چون من تازه کارم.اگه لازمه هر فايلي رو ميخواين بگين بذارم.

چطوري ميتونم css هارو بيارم اول ؟؟؟ دقيقا کدوم کدهارو بيارم کجا؟؟؟

لینک به ارسال

چیز خاصی نمیخواد آدرس پلاگین رو گذاشتن برو نصبش کن روی وردپرس خلاص

لینک به ارسال

خطوط کد فراخوانی فایل CSS

<link href="http://2daymusic.ir/wp-content/themes/BlueMusic-V2/style.css" rel="stylesheet" type="text/css"/>

<link rel='stylesheet' id='wp-pagenavi-css' href='http://2daymusic.ir/wp-content/plugins/wp-pagenavi/pagenavi-css.css?ver=2.70' type='text/css' media='all' />

و خط دستورات CSS

<style type="text/css">.recentcomments
a{display:inline !important;padding:0
!important;margin:0
!important}</style>

برای تغییر جایگاه این خطوط باید دانش برنامه نویسی داشته باشید در غیر اینصورت میتونید از افزونه های بهینه ساز سرعت سایت مثل W3 total cache کمک بگیرید

لینک به ارسال

سلام

چرا میخواید اینکارو کنید؟؟

الان که فونت ها خوب لود میشن و سرعته لود فونت بیشتر از عکسه به طور استاندارد

لینک به ارسال

واسه اينکه تا زماني که همه چيز قالب لود نشه فونت ها لود نميشه يعني شما وقتي آدرس سايت منو وارد ميکني تو مرور گرت حدود 35 تا 40 ثانيه طول ميکشه که همه جزئيات قالب لود بشه بعد در آخر فونت ها لود ميشه و اين باعث شده که ظاهر سايت خيلي زشت بشه.ضمن اينکه چون سايت من سايت موزيک هست تا مياد 35 ثانيه بگذره و فونت ها لود بشه کاربر موزيکشو انتخاب کرده و صفحه رو عوض کرده و ... اين قضيه همچنان ادامه داره.کاربر مدام درحال عوض کردن صفحاته و تا مياد فونت لود بشه صفحه عوض ميشه.اينجوري ميشه که اصلا کاربرفونت ها رو نميبينه.حالا چيز جالبي که هست اينه که اگه وسط لود شدن سايت اون دکمه ضربدر مرورگرو بزني که لود شدن متوقف بشه فونت ها نشون داده ميشه!يعني انگار مثلا مرورگر فونت هارو دانلود کرده ولي مرض داره صبر ميکنه تمام قالب لود بشه بعد فونتها رو نشون ميده!واقعا نميدونم با اين مشکل چيکار کنم.صد جا تاحالا واسه حلش رفتم هيچکس جوابمو درست وحسابي نميده! :(

تو روخدا شما کمکم کنيد و گرنه مجبور ميشم قيد سايت وردپرسي رو بزنم بر سر وقت همون phpfox خودم! :D

بخدا تو phpfox هيچکدوم ازين مشکلا رو نداشتم! :blink:

ویرایش شده توسط majidghafoorzade
لینک به ارسال

این قالبتونو کی طراحی کرده؟؟

به طراح قالب بگید قلبو ی ری کد کنه و بررسیش کنه

از یک قالب دیگه استفاده کن دوسته من..این قالب یکم مشکل داره ها

پ.ن : وردپرس و سایت وردپرسی هیچ مشکلی نداره مشکلو ما با استفاده از قالب های بی کیفیت و غیر استاندارد و دانشه کممون به وجود میاریم.. سایت های بزرگی تو ایران بر پایه وردپرس بنا شدند که میدونم میشناسیدشون مثل دانلود ها.. نکس وان موزیک و .. اندروید ها و ...

لینک به ارسال

از کجا خریدی به همونجا تیکت بزن

طراح این قالبت اومده فقط کد کپی کرده :D فوتر که واسه دانلود هاست

ا اگه ی قالب خوب و استاندارد میخوای به سلیقه خودت میتونی سفارش بدی تو بخش خرید ما برات اوکی کنیم

لینک به ارسال

به نظره من هیچ کدوم از این قالب ها استاندارد نیستن

پیشنهاد من اینه بدید براتون طراحی کنن..حداقل خیالتون راحته

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...