رفتن به مطلب

پنالتی شدن در گوگل توسط اسکریپت

s4d3ghi

پست های پیشنهاد شده

با سلام

دوستان عزیزم بنده از یه اسکریپت rss خوان استفاده میکنم که مطالب هر منبعی رو که بخوام بهش بدم رو توسط لینک rss در سایت نمایش میده.

که اسم این اسکریپت هم my rss هستش که با کمی جستجو در نت میشه پیداش کرد...

حالا سوالم اینه که آیا ممکنه بخاطر استفاده از این اسکریپت سایتم در گوگل پنالتی بشه؟؟

اسکریپت رو هم پیوست میکنم که یه بررسی کنید آیا ممکنه سایتم در گوگل پنالتی بشه یا نه؟؟؟

5655.zip

لینک به ارسال

سلام

دوسته عزیز پنالتی شدن چه ربطی به این داره؟؟ لطفا یکم سرچ کنید در مورد پنالتی و مفهومش

شما از ما میپرسید بهتره برید تو گوگل نتایج رو ببینید و بررسی کنید سایتتون رو

لینک به ارسال

کمي جستجو کردم..منتها به گفته يکي از دوستان به اين مورد برخوردم...

يعني ايشون گفتن احتمال داره چون مطالب بصورت لينکوار قرار ميگيره بعد ي مدتي سايتت پنالتي بشه...

منم گفتم با شما مطرح کنم بينم حقيقت داره يا نه...

لینک به ارسال

بقیه دوستان نظری ندارن؟؟؟

من نگران شدم چون یکی از دوستان هم فرمودن:

بله تو امضاتون دیدم ولی مواظب باشید چون اسپم میکنه در گوگل و سایتتون به لیست سیاه گوگل بره دیگه نمیشه کاریش کرد

لینک به ارسال

والا منم اول استفاده میکردم ولی به نظرم خودم هیچ فایده ای نداره.

مدیری که نتونه روی مطالبی که به سایتش وارد میشه اختیار نداشته باشه پس چیکارس؟

بهتره به جایی اینا٬ سایت های بزرگ فارسیو ببینی چجوری پیشرفت کردن/ در هیچ کدومشون من تا حالا فید خوان ندیدم که بخواهند از طریق فید مطالب سایر سایتها رو بردارن. پس بهتره اصولی بری جلو

همیشه در صورتی که یک مطلب از سایت خودت باشه و تخصصی از هزار مطلب کپی و فید بهتره مطمئن باش..

موفق باشی

لینک به ارسال

گوگا = مخالف مطالب کپی و لینک های اکسترنال نادرست

اسکریپتی که به صورت رایگان در اینترنت هست و اگر قرار بود به همین راحتی رتبه و آمار شمارو بالا ببرن که هیچوقت رایگان نمیدشن !

بعد از یک مدت گوگل با دیدن مطالب شما چون سایتتون رتبه پایینتری داره سایت شمارو به عنوان اسپم میشناسه و به لیست سیاه میرید که خب دیگه با وب سایتتون خداحافظی کنید

سایت های فیدخوانی که پیشرفت کردن رو اگر نگاه کنید اسکریپت های میلیونی استفاده میکنن و نوع کدنویسی کاملا متفاوت هست با این اسکریپت شما

یک نگاه به سورس هاشون بندازید متوجه میشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...