رفتن به مطلب

نظرسنجی : روی خط وردپرس (سیاره وردپرس)

Morteza

روی خط وردپرس  

78 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. با ایجاد بخش "روی خط وردپرس" موافق هستید؟

• بله
      76
    • خیر
      2

پست های پیشنهاد شده

سلام

با توجه به مشکلاتی که برای برخی دوستان در ثبت وبلاگ یا سایتشون توی سیاره وردپرس داشتن و درخواست دوستان عزیز برای ایجاد بخشی مانند سیاره وردپرس این نظرسنجی ایجاد شده.

دوستان نظرشون با ایجاد همچین بخشی در زیر سایت wp-parsi.com چی هست؟

ممنون میشم دوستان نظراتشون رو هم مطرح کنن.

لینک به ارسال

اگه راه اندازی بشه خیلی خوب میشه. دیگه لازم نیست وردپرسی ها در به در تو این سایت و اون سایت دنبال آخرین های وردپرس بگردند !

با یک کلیک آخرین افزونه ها ، آموزش ها و سایر موارد مربوط به وردپرس رو مشاهده می کنند. مخصصوصا کسایی که همیشه تو انجمن حضور دارند. مثل من :D

ویرایش شده توسط rayagraph
لینک به ارسال

عالی

فقط در پیشخوان وردپرسی ها نشون داده نخواهد شد؟

برای این منظور میشه یک افزونه نوشت. مشکل خاصی نداره.

لینک به ارسال

خیلی موافق نیستم و به همین خاطر هم رای ندادم

ما در همینجا از طرف بعضی از اغضای (غالبا گذری) شاهد ارسال پست های کاملا بی ربط به موضوع و تنها با هدف جذب خواننده و حتی اخبار دست چندم بی ربط به وردپرس که مشخصا کپی برداری سطحی بودند بودیم که به جای طرح مشکل ارسال شده بودند (نمونه هایی هست که حتما دیدید) قطعا فضای سیاره وردپرس محیطی بهتر برای اینگونه ارسال ها خواهد بود و در نتیجه باز هم تراکم و حجم زیاد اطلاعات باعث می شود که خوانندگان نتوانند چیزی که می خواهند رو ببینند

اما خیلی موافقم اگر محیطی مانند همین گزینه برای وبلاگ های شخصی هیات مدیره + وبلاگ هایی که با تشخیص هیات مدیره آموزشی تشخیص داده شوند ایجاد شود

لینک به ارسال

بنده موافقم,هم با ایجاد سیاره و هم با نظر جناب فخار,طرح سیاره تنها در صورتی موفق خواهد بود که تارنماهای معتبر که دوستان می شناسند در آن ثبت شوند...#

لینک به ارسال

منم که موافق بودم ولی به شرطی که مدیریت بر روی نوشته ها بشه و همه مطالب سایت رو ثبت نکنن و فقط اون هایی که دست اول و جدید و ناب هستن رو قرار بدن

لینک به ارسال

نظر من مخالف است ولی اگر بشود با نصب افزونه ای آخرین بروزرسانی ها رو توی داشبورد وردپرس داشت موافقم.

لینک به ارسال

در مورد کیفیت محتوایی کاملا حق با دوستان هست.

باید برای این بخش هم دسته بندی مشخص بشه و هم اینکه سایتهایی که درخواست میدن بعد از بررسی تایید بشن.

همچنین محتوای پست ها هم بعد از تایید نمایش داده بشه.

لینک به ارسال

واقعا" نیاز هست به راه اندازی مجدد بخش سیاره وردپرس ، همونطوری که دوستان گفتند باید شرایطی برای ثبت وبگاه تو سیاره در نظر گرفته بشه مطمئنا" خیلی از دوستان شاهد قرار گرفتن نوشته هایی بی ربط با وردپرس تو سیاره قبلی بودن یا نوشته هایی که با یک محتوا بارها ارسال میشد و .....

سیاره قلب وردپرس پارسی هست مطمئنا" بیشتر کاربران موافق هستند که این بخش از سایر بخش ها زودتر افتتاح بشه

{گل}

لینک به ارسال

نظارت بر انجمن سیاره سایت و ... همیشه لازمه.

نمیشه بخاطر اینکه مثلا چند تا سایت هک شدن ما هم بیاییم و سایتهامونو تعطیل بکنیم .

اگه یک کاربر میاد و بر خلاف قوانین کاری انجام میده دلیل بر سرد شدن جنب و جوش ما نمیشه که بیاییم و قید همه چیز رو بزنیم.

به نظر من سیاره خیلی خوب هست وی در عین حال چند نفر روزانه بیان و مطالب رو از لحاظ محتوا و کیفیت چک بکنند و در صورت نیاز حذف بکنند .

لینک به ارسال

سلام ،

سياره‌ي وردپرس فارسي به دليل نداشتن وقت براي نظارت و بررسي اون عضوگيريش تعطيل شد ..

من با ايجاد اون در اينجا كاملا موافقم .. براي مرجع شدن لازم هستش .. در مورد محتوا حق با دوست عزيزم جناب فخار عزيز هستش ، ولي خب ما همينطور سياره رو رها نخواهيم كرد و نظارت دقيق و تقريبا سختگيرانه‌اي ( براي ارائه‌ي محتواي مناسب ) روش خواهد بود .. فرصتي هم خواهد شد براي دوستان علاقمند به وردپرس كه براي اون تلاش ميكنند ..

لینک به ارسال

بسیار بسیار عالی ! البته اگر روش نظارت بشه .

فقط خواهشا عضو گیریش رو خیلی خیلی سخت گیرانه نکنید و به ما تازه کار ها هم راه بدید.

لینک به ارسال

کار بسیار پسندیده ای هست.دوستانی که دستشون توی کار هست جلسه ای کاملو مفید تشکیل بدن.شرایط و قوانین رو قرار بدن و شروع کنن.همگی دست به دست هم بدن عالی میشه.در طی طرق هم کم کم خودش درست میشه.زیاد سخت نگیرین.کم کم درست میشه

با آرزوی موفقیت همه ی دوستان

لینک به ارسال

آقا من کاملا موافقم.خودمم تو وبلاگ جدیدم مطالب مینویسم(بعد از راه اندازی)

لینک به ارسال

بسیار کار خوبیه ...

مثلاً بنده بعد از هر پستی توی سایت خودم باید اونو توی سایت شما هم کپی کنم ...

کارمون خیلی راحت میشه

لینک به ارسال

از حمايت‌هاي شما متشكريم ..

بايد صحبت‌هاي ابتدايي و پايه انجام بگيره كه پروژه رو چه جوري استارت بزنيم و پيش ببريم ، همون‌طور كه بايد بدونيد چندين پروژه به صورت همزمان در حال اجرا هستش كه مقداري تاخير در روند كار ايجاد خواهد كرد .. ان‌شالله به زودي استارت كار رو خواهيم زد و صحبت‌ها انجام خواهد شد ..

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

اگر انجام بشه عالي هستش!

اولويت هاي شما براي ثبت يه سايت در سياره چه چيز هايي هستش؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...