رفتن به مطلب

گوگل از کجا میفهمه من دارم لینک خرید و فروش میکنم؟؟؟

md3848

پست های پیشنهاد شده

سلام

گوگل از کجا میفهمه من دارم لینک خرید و فروش میکنم؟؟؟

مثلا من تو اکثر مطالبم >>مطالبی خفن و خوبی که تو سطح اینترنت هست و به مطلبم مربوطه رو لینک اون مطالب رو تو اون مطلبم قرار میدم(مثلا عندش لینک 3 تا مطلب از 3 سایت متفاوت)>>>>الان از نظر گوگل من خرید فروش لینک کردم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

سایتتون چند وقته فعاله؟

اگر زیر یک ساله ممکنه چون گوگل سایتهای زیر یکسال را با کمتریبن تردیدی مورد دار می بینه

اگر بیشتر از یکسال باشه سایت شما توسط شخص ایندکس می شه نه نرم افزار و ربات یعنی گوگل برای سایتهای پارسی زبان ایران و افغانستان و تاجیکستان و ... سه نفر رو در ساختمان گوگل در دوبی استخدام کرده که موظفند سایتها را چک کنند و ایندکس های گوگل پارسی را تنظیم کنند

لینک به ارسال

به تازگی گوگل به صورت دستی هر چند وقت یک بار سایت ها و مخصوصا سایت هایی که بک لینک خروجی زیاد و مشکوک دارند رو مورد بررسی قرار می ده

لینک به ارسال

6-7 ماه

لینک ها هم همون طور که گفتم به مطالب مربوط( و خوب و مفید ) تو مطالبم لینک دادم.

.

.

.

والا روزی 50 تا رودی گوگل دارم>>>>کم هستش یا زیاد؟؟؟؟؟

یاهو هم هیچی تقریبا...بعضی روزا 1 نفر>>>چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بازدید کننده میانگین روزی 100 -120 نفر

بازدید روزی میانگین 1700-2000 هزار بازدید

وضعیت سایتم از نظر بازدید و بازدید کننده چطوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

سایتتون در حد سایت متوسط به پایین هست و فکر نمی کنم زیاد مشکلی براتون ایجاد کنه اما آیا سایتی هم هست که از این بازدید بک لینک بخره

رنک الکسا تون چند هست؟

لینک به ارسال

سایتتون چند وقته فعاله؟

اگر زیر یک ساله ممکنه چون گوگل سایتهای زیر یکسال را با کمتریبن تردیدی مورد دار می بینه

اگر بیشتر از یکسال باشه سایت شما توسط شخص ایندکس می شه نه نرم افزار و ربات یعنی گوگل برای سایتهای پارسی زبان ایران و افغانستان و تاجیکستان و ... سه نفر رو در ساختمان گوگل در دوبی استخدام کرده که موظفند سایتها را چک کنند و ایندکس های گوگل پارسی را تنظیم کنند

جناب فخار ممنون از پست بسیار مفیدتون .

اگر منبعی به زبان اصلی برای مطالعات بیشتر به ما معرفی کنید خیلی تشکر می کنم .

لینک به ارسال

جناب فخار ممنون از پست بسیار مفیدتون .

اگر منبعی به زبان اصلی برای مطالعات بیشتر به ما معرفی کنید خیلی تشکر می کنم .

وبلاگ خود گوگل بهترین منبع برای این کار هست

در مورد سوالتون هم لینک هایی که میدین اگر مرتبط باشه با سایت خودتون هیچ مشکلی نداره ولی اگر متفرقه باشه به مرور زمان شناسایی میشه و تو لیست سیاه میره

در مورد بک لینک هم میتونید مقاله های گوگل رو بخونید و وب سایت های معتبر

بک لینک مثل 2 قطبی میمونه اگر درست استفاده بشه خیلی عالی جواب میده و اگر درست استفاده نشه نابود میکنه

لینک به ارسال

سلام

من ی سوال دارم

برای بک لینک فقط باید تبلیغ متنی باشه؟ مثلا اگه تبلیغ بنری بدیم بک لینک حساب نمیشه؟؟؟؟

لینک به ارسال

رنک الکسا تون چند هست؟

رتبه سایتم تو الکسا 1.7 میلیون جهانی و 18 هزار تو ایران هستش.>>>>>خوبه یا بد؟؟؟؟

سایتتون در حد سایت متوسط به پایین هست

با توجه به بازدیدش گفتی اینو؟؟؟؟>>>>حالا من چی کار کنم بهتر بشه/؟؟؟؟(فکر کنم بیشتر نکات سئو رو برا مطالب سایتم رعایت میکنم)

بک لینک مثل 2 قطبی میمونه اگر درست استفاده بشه خیلی عالی جواب میده و اگر درست استفاده نشه نابود میکنه

والا من فقط با یه سایت که موضوعش به موضوع سایتم مربوط نمیشه و تازه تاسیس هستش تبادل لینک کردم>>>فقط همین یکی....>>>>الان یعنی خیلی تاثیر منفی گزاشته رو سایتم؟؟؟؟>>>>حذفش کنم؟؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

لینک دادن یا ندادن به یه سایت و دو سایت نه تاثیر مثبت داره نه تاثیر منفی

اون چیزی که در مورد خرید و فروش لینک مطرحه مربوط می شه به سایتهای تبادل لینک که چند هزار لینک مختلف ایجاد می کردند که اغلبشون به نشانی های تاریخ گذشته و منقرض شده ختم می شد و فقط وقت کاربر رو می گرفت

در کل اگر سایتتون بتونه مخاطبش رو راضی نگه داره این مسائل جزئی تر از اونند که بهشون توجهی بشه

لینک به ارسال

سایتتون چند وقته فعاله؟

استاد منبع خبر این مطلب رو دارید ؟ چون 3 نفر آخه نمیشه که یکی 2 تا سایت نیست که کلی سایته

لینک به ارسال

سه نفر رو من می شناسم و می دونم ساختمان خاورمیانه گوگل یک برجه توی دبی ولی اینکه چند نفر برای این سه نفر اونجا کار می کنند رو نمی دونم

اصل جمله نم البته خبری نبود و تمثیلی بود اگه بد رسوندم عذر می خوام

در مورد سه نفری که عرض شد اینقدر می دونم که یکیشون اهل مشهده یکیشون اهل اصفهان و یکی هم اهل تاجیکستان (شاید ده ها نفر دیگه هم باشند که من نشناسم و ندونم)

لینک به ارسال

پاسخ این سوال کاملا ساده‌ست.

زمانی که شما از جایی لینک خریداری می‌کنید، برای مدت مشخصی مثل ۳ ماه یا یک سال هزینه‌ای به مدیر اون سایت پرداخت می‌کنید؛ یعنی اگر این لینک تمدید نشه از روی سایت لینک‌دهنده حذف می‌شه. حالا فرض کنید که این سایت به ۲۰ نفر دیگه در بازه‌های زمانی ۳ ماهه لینک می‌فروشه و خیلی‌ از اونها تمدید نمی‌کنن و اون لینک‌ها با لینک‌های جدید جایگزین می‌شن. حالا اون‌هایی که لینک خریده بودند از ۵ سایت دیگه هم لینک خریدند و بعد از مثلا ۳ ماه لینکشون رو حذف می‌کنن. همیشه خرید و فروش لینک از یک طرح (pattern) پیروی می‌کنه و از روش‌هایی مثل چیزی که بهش اشاره کردم و سابقه سایت‌ شما، سابقه سایت فروشنده لینک و دیگر خریداران متوجه این رفتار می‌شه.

لینک به ارسال

دست همگیتون درد نکنه...

یه سوال : اگه یه صفحه درست کنم با عنوان تبادل لینک و بنر>>>>آیا اشکالی داره؟؟؟

البته با هر سایتی تبادل لینک نمیکنم...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...