رفتن به مطلب

گزاشتن متن اصلی یه صفحه ترجمه شده

md3848

پست های پیشنهاد شده

سلام

من یحدود 1-3 صفحه رو دارم ترجمه میکنم حالا سوالم اینه که اگه متن ترجمه+متناصلی رو توسایت بزارم مشکلی از نظر سئو داره؟؟؟؟

چون با این کار تعداد کلمات مطلبم میره بالا ولی کسی که قسمت انگلیسیش رو مطالعه نمیکنه>>>>>در نتیجه زمان مطالعه میاد پایین(نسبت به مطلبی که فقط قسمت ترجمه شده رو قرار داده)

به نظر من گوگل تعداد کلمات مطلب و زمان مطالعه اون مطلب توسط کاربران رو هم محاسبه میکنه و تو سئو تاثیر میزاره این کار>>>االبته این به نظر منه>>>ممکنه اصلا همچین چیزی نباشه

حلا در کل نظر اساتید در این زمینه چیه؟؟؟

لینک به ارسال

مردونه کسی نیست جواب بده؟؟؟؟ :blink:

مثلا اینجا سایت پشتیبانی وردپرسه فارسی هستش :huh: ......>>>> به نظرم این سایت از نظر پشتیبانی یکم ضعیف عمل میکنه <_< .....مگه نه؟

شایسته پشتیبانی وردپرس نیست این عملکرد.....

لینک به ارسال

سلام

شما سوال نپرسیدی، بیشتر نظر خواستی!

به نظر من مهمه که کاربر زمان بیشتری رو تو سایت باشه. پس این کار شما هم می تونه روی این زمان تاثیر خوبی داشته باشه.

لینک به ارسال

سلام

شما سوال نپرسیدی، بیشتر نظر خواستی!

:blink:

به نظر من مهمه که کاربر زمان بیشتری رو تو سایت باشه. پس این کار شما هم می تونه روی این زمان تاثیر خوبی داشته باشه.

یعنی متن انگلیسی رو بزارم تو مطلبم؟؟؟؟

لینک به ارسال

اگه واقعا فکر می کنی کاربرانی داری که متن انگلیسی رو می خونند بزار..

لینک به ارسال

والا وقتی متن فارسی و ترجمه شده باشه>>>کی میره انگلیسیش رو میخونه>>>>>>مگه از 100 نفر یه نفر یه نیم ننگاهی بهش بندازه>>در این حد>>>>>>وگرنه فک نکنم کسی بخونه

لینک به ارسال

حالا در کل کاری فرض میکنیم که در بد ترین حاللت کسی متن انگلیسی رو نمیخونه >>>> حالا از نظر سئو وجود از متن انگلیسی مفیده یا مضر هستش؟؟؟؟

لینک به ارسال

ربطی نداره اصلا. مهم اینه که کلمات کلیدی اصلی سایت داخل متون پست ها پخش بشن.

لینک به ارسال

کلمات کلیدی سایت معمولا یا از داخل meta tag keyword تنظیم میشن یا از طریق افزونه سئو. بعد مهمه که کلمات کلیدی داخل پست های سایت تکرار بشن.

لینک به ارسال

سلام

من یحدود 1-3 صفحه رو دارم ترجمه میکنم حالا سوالم اینه که اگه متن ترجمه+متناصلی رو توسایت بزارم مشکلی از نظر سئو داره؟؟؟؟

چون با این کار تعداد کلمات مطلبم میره بالا ولی کسی که قسمت انگلیسیش رو مطالعه نمیکنه>>>>>در نتیجه زمان مطالعه میاد پایین(نسبت به مطلبی که فقط قسمت ترجمه شده رو قرار داده)

به نظر من گوگل تعداد کلمات مطلب و زمان مطالعه اون مطلب توسط کاربران رو هم محاسبه میکنه و تو سئو تاثیر میزاره این کار>>>االبته این به نظر منه>>>ممکنه اصلا همچین چیزی نباشه

حلا در کل نظر اساتید در این زمینه چیه؟؟؟

خیر مشکلی پبیش نمیاد اما وقتی کسی نمیخونه چرا بیخود هم وقت خودتونو بگیرید و هم صفحه را شلوغ کنید .

مردونه کسی نیست جواب بده؟؟؟؟ :blink:

مثلا اینجا سایت پشتیبانی وردپرسه فارسی هستش :huh: ......>>>> به نظرم این سایت از نظر پشتیبانی یکم ضعیف عمل میکنه <_< .....مگه نه؟

شایسته پشتیبانی وردپرس نیست این عملکرد.....

این طرز صحبت کردنتون درست نیست , مگه طلب کارید ؟ همین که پاسخ سوالاتتون رو رایگان دریافت میکنید خودش کلیه

والا وقتی متن فارسی و ترجمه شده باشه>>>کی میره انگلیسیش رو میخونه>>>>>>مگه از 100 نفر یه نفر یه نیم ننگاهی بهش بندازه>>در این حد>>>>>>وگرنه فک نکنم کسی بخونه

خودتون جواب خودتونو دادید ...

چطور یه کلمه رو میشه تبدیل به کلمه کلیدی کرد؟؟؟؟

راهنمای کامل بهینه سازی سایت و افزایش سئو

موفق و پیروز باشید

لینک به ارسال

خیر کار درستی نیست که محتوایی رو کپی کنید و برای "افزایش تعداد کلمات نوشته" در پستتون به کار ببرید. اگر کاربرانتون به اون متن انگلیسی نیازی ندارن پس نباید ازش استفاده کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...