رفتن به مطلب

کند شدن لود سایت

M4U

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من تو این چند روزه هی پلاگین نصب میکردم برای minify و فشرده کردن استایل ها و جاوا اسکریپت ها. یکی نصب میکردم میدیدم جواب نمیداد پاک میکردم یه دونه دیگه نصب میکردم.

الان متاسفانه نمیدونم مشکل چیه که وقتی اسم سایت رو میزنی تو مرورگر تا باز کنه فقط 10 ثانیه تو حالت connecting میمونه بعد 10 ثانیه تااز ه شروع میکنه به لود کردن سایت.

من تمام اون افزونه ای جدیدی که نصب کرده بودم رو حذف کردم و تمام فایل های قالب رو جایگزین کردم با نسخه اصلی گفتم شاید پلاگین ها روشون تاثیر بزاره و تمام فایل های جدیدی که تو هاست ایجاد شده بود به خاطر پلاگین ها همه رو پاک کردم ولی هنوز بازم سرعت سایت درست نشده. سرور هم تو ایران و مشکل از سرور نیست.

این تاخییر لود توی مدیریت سایت هم هست

دوستان چیکار میشه کرد

ادرس سایت

لینک به ارسال

من حتی قالب رو هم برای چند دقیقه عوض کردم و دیدم باز هم مشکل سرعت پا برجاست.

وردپرس 4 رو هم از قسمت اپدیت ها راه اندازی مجدد کردم بازم مشکل حل نشد

دوستانی که 100 دردص میتونن مشکل رو برطرف کنن من با هزینه هم راضی هستم فقط لطفا سریعتر

لینک به ارسال

با سلام:

من نیز چنین مشکلی دارم !!

قابلیت gzip رو غیر فعال کنید اگر جواب نداد قابلیت cache را نیز غیر فعال کنید !

برای اینکار وارد file manager هاست شوید و کد های موبوطه را در فایل .htaccess را حذف کنید.

--

در ضمن حجم سایتتون 1.6 مگ است شاید بخاطر حجم زیادش است.

ویرایش شده توسط Mohammadizadeh
لینک به ارسال

دانگرید کنید و سپس دوباره آپگرید کنید ، این طوری انگار وردپرس رو از اول نصب کردید اما محتواتون می مونه

قالب رو هم که عوض کنید هر مشکلی که مربوط به وردپرس باشه رفع میشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...