رفتن به مطلب

مشکل در کپی کردن مطالب در ادیتور

Cafesobh

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشین

میبخشین سوالی داشتم و اونم این هستش که

قبل در ورژن های گذشته وقتی مطالبی رو از مرجعی که کپی میکردی عین اون مطلب همراه با فونت و سایز و رنگش در ادیتور وردپرس کپی میشد

ولی فعل حال در ورژن 4 این مورد چند روزه که بروزرسانی کردم وجود نداره

سوال : ممنون میشم راهنمائی ام کنید چه روشی رو بکار ببرم تا مطالب عینا کپی بشن در ادیتور

با تشکر

لینک به ارسال

تو ادیتورتون بایدعینا کپی بشند گرچه اینکار اشتباهه و شما با اینکار تمام کدهای (احیانا بد افزار و مشکل دار) رو هم به سایتتون منتقل می کنید

برای کپی برداری وردپرس ابزار مخصوص داره به پیشخوان - ابزارها - ابزارهای در دسترس برید و با موس ابزار مخابره کنید رو بکشید و زیر آدرسبار رها کنید تا ابزار مخابره کنید بشه جزو بوکمارکهاتون بعدش تو هر سایتی خواستید مطلبی رو منتقل کنید متن رو سلکت کنید و بزنید روی کلیدی که در بوکمارکهاتون دارید و باقی کارها را بسپرید به وردپرس

لینک به ارسال

تو ادیتورتون بایدعینا کپی بشند گرچه اینکار اشتباهه و شما با اینکار تمام کدهای (احیانا بد افزار و مشکل دار) رو هم به سایتتون منتقل می کنید

برای کپی برداری وردپرس ابزار مخصوص داره به پیشخوان - ابزارها - ابزارهای در دسترس برید و با موس ابزار مخابره کنید رو بکشید و زیر آدرسبار رها کنید تا ابزار مخابره کنید بشه جزو بوکمارکهاتون بعدش تو هر سایتی خواستید مطلبی رو منتقل کنید متن رو سلکت کنید و بزنید روی کلیدی که در بوکمارکهاتون دارید و باقی کارها را بسپرید به وردپرس

تشکر استاد من اینکارو کردم و درست شد فقط موردی که ایتجاست نمیشه دیگه در هر بار کپی کردن نرم سراغه مخابره ؟ و در خود ادیتور ارسال مطلب عینا کپی شه مطالبم ؟

لینک به ارسال

نیازی نیست سراغ چیزی برید

http://s5.picofile.com/file/8141086168/press_this.mp4.html

حتی کپی هم نیازی نیست بکنید فقط سلکت کنید و بزنید روی مخابره کن بالای آدرس بار

لینک به ارسال

نیازی نیست سراغ چیزی برید

http://s5.picofile.c...s_this.mp4.html

حتی کپی هم نیازی نیست بکنید فقط سلکت کنید و بزنید روی مخابره کن بالای آدرس بار

استاد وقتی من در سایت دیگری مطلب رودرگ میکنم و روی این مخابره کلیک میکنم این ارور و میده

Request-URI Too Long

The requested URL's length exceeds the capacity limit for this server.

ویرایش شده توسط Cafesobh
لینک به ارسال

چند خط از مطالب را بیکجا سلکت می کنید ؟

برای کپی مطالب به صورت عادی روی ویرایشگرتون هم نباید به مشکل خاصی بخورید

من الان یک کم در مورد اصل کاری که می خواهید بکنید گیج شدم اگر می شه توضیح کارتون رو با یک مثال و کاملتر بفرمایید اگر فکر می کنید توی پیام عمومی توضیح نباید بدهید پیام خصوصی بفرستید و توضیح کاملب بدید تا بشه راهنمایی کرد

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

سلام، ببخشید اگه نخوایم از این روش استفاده کنیم و بخوایم خودمون مطالبمون رو کپی کنیم توی ادیتور چیکار باید بکنیم ؟ تا قالب مطالب حفظ بشه  ؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...