رفتن به مطلب

بوجود آمدن ارورهای warning بعد از نصب بادی پرس buddypress

yusefjahan

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه دوستان و اساتید گرامی

من بعد از نصب وردپرس بادی پرس رو روش نصب کردم و با یه سری ارورهای زیاد بصورت زیر مواجه شدم :

Warning: Missing argument 2 for wpdb::prepare(), called in C:\xampp\htdocs\.........com\wp-content\plugins\buddypress\bp-core\bp-core-functions.php on line 143 and defined in C:\xampp\htdocs\.........com\wp-includes\wp-db.php on line 1147

Warning: Creating default object from empty value in C:\xampp\htdocs\.........com\wp-content\plugins\buddypress\bp-core\bp-core-functions.php on line 148

Warning: Creating default object from empty value in C:\xampp\htdocs\.........com\wp-content\plugins\buddypress\bp-core\bp-core-functions.php on line 148

کسی میتونه بگه دلیلش چیه و چجوری میتونم رفعش کنم؟

خیلی متشکرم...

لینک به ارسال

سلام !

به احتمال زياد چون روي xampp نصب كردين اين ارور ها رو داره كلا روي لوكال كه نصب ميكنيد اين اتفاق واسه همه اسكريپت ها ممكنه بيوفته ! روي هاست تست كنيد حتما جواب ميگيريد ! اگه روي هاست هم مشكلي بود بگيد كه فك نكنم مشكلي روي هاست پيش بياد !‌

موفق باشيد !‌

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...