رفتن به مطلب

فراخوانی ترجمه برای افزونه ها

پست های پیشنهاد شده

من مطالب زیادی را در مورد ترجمه افزونه ها خوندم و تا ساخت فایل ترجمه هم پیش رفتم ولی هیچ کجا به صورت صریح توضیح نداده بودند که چگونه می توانم فایل ترجمه را برای افزونه فراخوانی کنم؟ اگر شما می دونید سریعتر لحاظ فرمایید چون خیلی حیاطی است.

لینک به ارسال

من مطالب زیادی را در مورد ترجمه افزونه ها خوندم و تا ساخت فایل ترجمه هم پیش رفتم ولی هیچ کجا به صورت صریح توضیح نداده بودند که چگونه می توانم فایل ترجمه را برای افزونه فراخوانی کنم؟ اگر شما می دونید سریعتر لحاظ فرمایید چون خیلی حیاتی است.

سلام

با 1غلط املایی 19 شدید. :)

زبان وردپرس را از طریق wp-config فارسی کردید؟

اگر این کار را انجام دادید در حال حاضر راهی که پیشنهاد میکنم افزونه ای که ترجمه و برای شما قابل مشاهده است کد زبانشو پیدا کنید و برای افزونه ترجمه شدتون قرار بدید.

مثلاً شرط زیرو از پلاگین quotes-collection براتون میذارم که به جای quotes-collection نام افزونه خودتون را بذارید.

if(function_exists('load_plugin_textdomain'))
load_plugin_textdomain('quotes-collection', false, dirname( plugin_basename( __FILE__ ) ) . '/languages/' );

ویرایش شده توسط سعید
لینک به ارسال

راستی برای اینکه فایل ترجمه در همان صفحه اول افزونه باشد باید چه کرد؟

لینک به ارسال

راستی برای اینکه فایل ترجمه در همان صفحه اول افزونه باشد باید چه کرد؟

'/languages/'
به صورت زیر تغییر بدید
'/'

ویرایش شده توسط سعید
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...