رفتن به مطلب

درخواست 2 افزونه برای وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت همه وردپرسی های عزیز

من نیاز به دوتا افزونه وردپرس دارم

1)می خواهم در وردپرس گالری ایجاد کنم که چندتا عکس بزارم روی هر عکس که کلیک کرد بره و عکس های مربوط به اون گالری را نشون بده

2) افزونه ای برای رزرو مثل رزرو بلیط هواپیما و یا رزرو هتل و بشه بهش فیلد داد و درون صفحه اصلی نشون بده

اگر همچین افزونه هایی هست ممنون میشم راهنمایی نمایید.

ویرایش شده توسط farshadvl
لینک به ارسال

اونو نمیدونم وردپرس داشته باشه یا نه ولی میدونم از سیستم دیگه یعنی بلادرنگ استفاده میشه و یعنی شما بلیط رو گرفتی کسی دیگه نگیره ؟

لینک به ارسال

اگر منظورتون رو از افزونه دوم فهمیده باشم شما دقیقا کارایی یک فرم تماس را می خواهی

چند فیلد مشخص که به صورت اجباری و اختیاری پر بشند و در نهایت ارسال بشند به یک آدرس ایمیل اگر همینه که دقیقا فرم تماس با ماست ولی اگر هدفتون چیز دیگه ایه بیشتر توضیح بدید

معروف ترین فرم ساز وردپرس که فارسی رو هم پشتیبانی کنه

http://wordpress.org/extend/plugins/contact-form-7/

کافیه در ایجاد فرم ها textarea نگذارید و باقی کار ها هم کاملا مشخصه

لینک به ارسال

فرم تماس با ما میشه اما منظورم دقیقا اینه:

فرم رزرو بلیطی که ابتدا نوع بلیط را انتخاب کنه کاربر (نوع بلیط تعداد نوع هواپیما نوع مسافرت تعداد روز و ... مربوط به آژانس هواپیمایی) بعد که این فیلدها توسط کاربر تکمیل شد به صفحه بعد بره و در صفحه بعد اطلاعات تکمیلی از جمله نام نام خانوادگی و ... را تکمیل کنه و در نهایت ثبت بشه

لینک به ارسال

این ها در کل می شند فرم و خودتونم می تونید با همین افزونه یا افزونه های مشابه بسازید ولی اگر می خواهید حرفه ای و تر و تمیز باشه فکر کنم باید یک طراح یا برنامه نویس اینکار رو بکنه که بخش اولیه رو آژاکس بگذاره برای انتخاب نوع فرم (بلیط) و بخش دوم رو هم صفحات جدا

در نهایت این فرمها مثلا در سه رده کشتی - هواپیما - قطار چی می شند (ذخیره روی هاست - ارسال به ایمیل های جدا و یا ذخیره در دیتابیس)

و اینکه مسافر از اینکه الان پرواز مورد نظرش جا داره یا نه چطور قراره مطلع بشه به شبکه وصلش می کنید

گزارش روزانه دارید

یا کنتور آن لاین

رزو درگاه بانکی می خواد یا نه

مسافرین اشتراک دار هم قرار باشند و اگکر آره نحوه گرفتن اشتراک و ...

همه چیزهاییه که باید برنامه نویس بدونه و بتونه تجزیه کنه تا بتونه چیزی که می خواهید رو به درستی ایجاد کنه

------------

اما برای اینکه خودتون انجام بدید

1. برای هر نوع ثبت نام مد نظرتون یک فرم جدا بسازید

2. کدها را می تونید در صفحات جدا قرار بدید یا اگر jquery یا javascript بدونید بصورت تب های مجزا در یک صفحه - یا ساده تر از اون زیر هم در یک صفحه

3. فرم بخش دوم را هم مجزا می سازید در یک صفحه ی جدا قرار می دید

به کدهای فرم هاتون (سری اول) یک input با type="hidden" و name="redirect" و value به آدرس صفحه ی دوم اضافه می کنید وتا بعد از ارسال کدهای بخش اول صفحه ری دایرکت به بحش دوم بشه

لینک به ارسال
  • 4 سال بعد...

ببخشید من یه فرم میخوام بسازم ، که افزونه contact-form7 کارمو راه میندازه ، ولی یه مشکل دارم

من میخوام یه فرم رزرو تالار داشته باشم ، که این قابلیت رو داشته باشه که وقتی شخصی میاد فرم رو پر میکنه و مثلا واسه 25 آبان 1395 میخواد تالار رو رزرو کنه

بیاد یه تقویم باز بشه ، روی تاریخ مورد نظرش کلیک کنه ، تاریخ ثبت بشه و یجورایی تاریخ غیرفعال بشه که کسی دیگه ای نتونه این تاریخ رو انتخاب کنه که مشکلی توی رزرو تالار پیش نیاد که دو تا مشتری یه تاریخ رو انتخاب کنن

منظورم اینه که هر روز مختص یه مشتری باشه

و وقتی یه مشتری یه تاریخی رو ثبت کرد ، شخص دیگه ای نتونه همون تاریخ رو دوباره انتخاب کنه

آیا همچین چیزی ممکنه هست یا خیر ؟

لینک به ارسال
در هم اکنون، Hassan Hesampour گفته است :

ببخشید من یه فرم میخوام بسازم ، که افزونه contact-form7 کارمو راه میندازه ، ولی یه مشکل دارم

من میخوام یه فرم رزرو تالار داشته باشم ، که این قابلیت رو داشته باشه که وقتی شخصی میاد فرم رو پر میکنه و مثلا واسه 25 آبان 1395 میخواد تالار رو رزرو کنه

بیاد یه تقویم باز بشه ، روی تاریخ مورد نظرش کلیک کنه ، تاریخ ثبت بشه و یجورایی تاریخ غیرفعال بشه که کسی دیگه ای نتونه این تاریخ رو انتخاب کنه که مشکلی توی رزرو تالار پیش نیاد که دو تا مشتری یه تاریخ رو انتخاب کنن

منظورم اینه که هر روز مختص یه مشتری باشه

و وقتی یه مشتری یه تاریخی رو ثبت کرد ، شخص دیگه ای نتونه همون تاریخ رو دوباره انتخاب کنه

آیا همچین چیزی ممکنه هست یا خیر ؟

gravity forms

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...