رفتن به مطلب

PIE.htc سی اس اس و ایرور 404 ؟!!

پست های پیشنهاد شده

سلام

در پوشه پوسته من فایلی به نام pie.htc قرار داره وقتی که ویرایش یا حذف میکنم سی اس اس سایت کلا بهم میریزه

در ضمن افزونه بررسی صفحات 404 هم نصبه و تمامی نوشته ها رو به این صورت آورده

مثلا site.ir/page/2/PIE.htc و این pie.htc در آخر نوشته ها هم اضافه میشه و در افزونه به عنوان 404 نمایش داده میشه

این فایل چی هست؟ چه فایده داره؟ چطور بردارم؟ و چرا 404 میده؟

ممنون

لینک به ارسال

این فایل برای هماهنگ سازی ie با css3 هست.

اما وجود این فایل باعث ایجاد اون آدرس ها نیست.

مشکل رو باید در جای دیگه بررسی کنید.

لینک به ارسال

در سورس صفحه بررسی کنید که PIE.htc چندبار تکرار شده است

و در کدام فایلها

لینک به ارسال

کانفیگ فایل های htc با افزونه ها زیاده این فایل چون به موازات صفحه تلاش می کنه لود بشه خیلی از آنتی ویروس ها به عنوان فایل مزاحم می شناسندش اینکه افزونه 404 اونرو نتونه بشناسه هم طبیعیه چون از آدرس کدی رو برای فراخوانیش پیدا نمی کنه ولی در موقع لود شدن از طرین کدی شبیه به

behavior: url(pie.htc)

از فایل style.css فراخوانی می شه مشکلی نداره

لینک به ارسال

ممنونم

ببینید من یه افزونه دارم که کاربران حال حاضر سایت رو میبینم که تو کدوم صفحه هستند

بسیاری از کاربران با چنین صفحاتی مواجه میشوند

مثلا

site.ir/cat2/page2/PIE.htc

site.ir/PIE.htc

که بعدش با صفحه 404 روبرو میشن ! میشه کاری کرد که این فایل دیگه فراخوانی نشه و صفحات بدون مشکل لود بشه؟

چرا اینطوری میشه - خواهشا کمک کنید

اینم از فایل سی اس اس من توش چند بار pie.htc لعنتی تکرار شده؛ آیا این تکرار باعث بوجود اومدن این مشکل شده؟

http://pastebin.mozilla.org/1830849

ویرایش شده توسط تازه کار
لینک به ارسال

برای هر کلاس که از دستورات css3 استفاده شده یک بار به صورت behavior قرار می گیره ولی همونطور که مرتضای گرامی هم گفت این به اضافه شدن نام فایل در بعد از آدرس ها مربوط نیست

بسیاری از افزونه های نشان دادن افراد آنلاین هم با ارور همراهند یا پیش بینی زمانی که بازدیدکننده عضو نبود نشده و یا با نسخه های جدید وردپرس سازگار نیستند

یک نکته فایل PIE.htc شما قطعا باید در کنار style.css باشد که آدرسش می شود

site.ir/wp-content/themes/YorThemesName/PIE.htc

اگر در این محل فایل را ندارید فایلش را به آنجا منتقل کنید

و در تنظیمات افزونه افراد آنلاین ببینید آیا برای زمانی که کاربر عضو نبوده لینکی مشخص را از شما خواسته یا نه (احتمالا چنین لینکی را خواسته) اگر در تنظیماتش نبود از پوشه ی افزونه فایل readme.txt را بخوانید اگر باز هم نیافتید فایل زیپ شده اش را بگذارید تا بررسی شود

لینک به ارسال

کد css شما درست هست اما درست تر بود بجای اینکار استایلی جداگانه برای IE ساخته می شد و بجای این کد مقادیر شناخته شده توسط ie + کدهای javascript و filter های css توش گنجونده می شد که فقط برای IE خوانا باشه البته الان تقریبا اینکارغیر ممکنه بهر حال ولید نبودن سایت در این حالت ارتباطی با ارور داشتن سایت در حالت طبیعی نداره و نمی تونه در سئو تاثیری داشته باشه

لینک به ارسال
  • 7 ماه بعد...

متاسفانه برای بنده هم ی همچین مشکلی پیش اومده تمام تاپیک رو خوندم ولی جوابی نگرفتم.

بنده هم همین مشکل رو دارم آخر هر لینک pie.htc و برگه 404 رو نشون میده .

این مشکل رو توی اکسپلور 10 به پایین پیش میاد .

کلافه شدم دوستان لطفا راهنماییم کنید .ممنون

لینک به ارسال

متاسفانه برای بنده هم ی همچین مشکلی پیش اومده تمام تاپیک رو خوندم ولی جوابی نگرفتم.

سایتتون آنلاینه؟ آدرس

لینک به ارسال

این مطلب چند ماهه که ازش گذشته لطفا مشکلتون رو واضح و کامل شرح بدید در ضمن در استفاده از فایل PIE.htc به بزرگی و کوچکی حروف دقت کنید یا فایل را ری نیم کنید به حروف کوچک یا در استایل با حروف بزرگ فراخوانی کنید

لینک به ارسال

این مطلب چند ماهه که ازش گذشته لطفا مشکلتون رو واضح و کامل شرح بدید در ضمن در استفاده از فایل PIE.htc به بزرگی و کوچکی حروف دقت کنید یا فایل را ری نیم کنید به حروف کوچک یا در استایل با حروف بزرگ فراخوانی کنید

بله درجریانم ولی دیدم مشکل دوستمون دقیقا همونی بود که من دارم دیگه لازم ندیدم تاپیک جداگانه ایجاد کنم

بزرگی و کوچکی PIE.htc هم برسی کردم مشکلی نبود.

شما فایل پیوست رو مشاهده کنید متوجه منظورم میشید.

همه ی لینک ها آخرش PIE.htc میگیره و در نتیجه ارور 404 به نمایش در میاد.

کلافه شدم بخدا

post-927-0-12748500-1368716084_thumb.jpg

لینک به ارسال

الان که لینکهاتون همه سالمند

از صفحه مشکل دار لینک بدید بررسی بشه

لینک به ارسال

الان که لینکهاتون همه سالمند

از صفحه مشکل دار لینک بدید بررسی بشه

خدمت شما

این یکی از همون لینک هاست

http://www.daghtarinha.com/1392/01/%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%85%D8%AF%D9%84-%D9%85%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%88-%D8%B3%D8%A7%D9%84-92-%D8%B9%DA%A9%D8%B3/PIE.htc

لینک به ارسال

این آدرس رو از کجا کپی کردید؟

منظور از آرشیو هست؟ دسته بندی یا...؟

لینک به ارسال

دوست من از صفحه مشکل دار لینک بدید

صفحه ای که توش وقتی روی یک لینک زدیم به آدرس شما برسیم الان توی ie هم مشکلی ندارید

لینک به ارسال

دوست من از صفحه مشکل دار لینک بدید

صفحه ای که توش وقتی روی یک لینک زدیم به آدرس شما برسیم الان توی ie هم مشکلی ندارید

از ie 10 به پایین مشکل داره .

لینک خاصی ارور نداره فقط توی آمارگیر میزه برگه پیدا نشد و هی رفرش میشه !!!

یعنی هنگ کردما آه :o

یعنی کاری نمیشه کرد ؟ :unsure:

دوستان حرفه ای اگه سرشون خلوته حاضرم با برداخت مبلغی (فقط برای وقت با ارزششون ) از خجالتوشن در بیام پ.خ بدید

ممنون

لینک به ارسال

راه حل نهایی در صورتی که مشکلتون حل نشد :

پلاگینی مثل to-start-404 رو نصب کنید تا 404 ها رو به ایندکس ارجاع بده.

با یک دستور شرطی به کاربران ie اخطار بدید.

البته میتونید این اخطار رو توی همون صفحه 404 هم بنویسید مثلا با این عنوان که این سایت با مرورگرهای مدرن فقط قابل مشاهده هست و مروگر شما حالا قدیمیه یا یه همچین چیزی!

(این راه رو فعلا انجام ندید و در صورتی که به نتیجه ای نرسیدید از این روش استفاده کنید.)

لینک به ارسال

از ie 10 به پایین مشکل داره .

لینک خاصی ارور نداره فقط توی آمارگیر میزه برگه پیدا نشد و هی رفرش میشه !!!

یعنی هنگ کردما آه :o

یعنی کاری نمیشه کرد ؟ :unsure:

دوستان حرفه ای اگه سرشون خلوته حاضرم با برداخت مبلغی (فقط برای وقت با ارزششون ) از خجالتوشن در بیام پ.خ بدید

ممنون

اون که توی آمار گیر می ره برای اینه که در ie های قدیمی این فایل همزمان با صفحه ای که خواننده می خونه لود می شه ولی صفحه ای باز نمی شه و این خطا مربوط به آمارگیره نه سایت شما

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...