رفتن به مطلب

آموزش Wordpress seo?!

saber

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام

تقریبا 2 روزی هست این افزونه را نصب کردم اما ب جای این که رتبه ما را در موتور های جستجو زیاد کنه ما رو به صفحات 6 و 5 برده است.شما به من بگویید چطور باید این ها را تنظیم کنم.آموزش هم دیدم اما افزونه های آنها به زبان انگلیسی بوده

این یک نمونه از تنظیماتی هست که با این افزونه انجام داده ام

post-116-0-44446600-1347819011_thumb.jpg

لینک به ارسال

دوست من كدوم افزونه نصب كردي

براي سئو افزونه هاي زيادي هست

بعدش شما وقتي سئو ميكينيد يكدفه كه در صفحه اول گوگل نميرويد

شما بايد مطالب و خيلي چيزها را رعايت كنيد تا پس از مدتي در صفحه اول بيايد

يكدفه نميشه كه :D

لینک به ارسال

خوب زبان وردپرس رو انگلیسی کنید بعد تنظمیات رو انجام بدید و بعد دوباره فارسی کنید ;)

لینک به ارسال

black_sky من در صفحه اول گوگل هستم اما مطالب جدید در صفحه اول نمی آیند بع د از این افزونه

آقا مرتضی چطوری باید زبان را تغییر داد؟من وردپرس انگلیسی را به روز رسانی کردم مان طور فارسی هست.

لینک به ارسال

داداش اون قسمت زیر پست اگر پر هم نکنی خودش به خودکار میاره

فقط فیلد اولش را یه کلمه ای از عنوان بزن فقط یک کلمه من بعدش | میذارم ک فکر کنم بذاری بهتر باشه !

لینک به ارسال

فکر کنم از افزونه Yoast wordpress seo داری استفاده میکنی ، پستهایی که ارسال میکنی کپی از سایتهای دیگه هستش ؟

لینک به ارسال

داداش اون قسمت زیر پست اگر پر هم نکنی خودش به خودکار میاره

فقط فیلد اولش را یه کلمه ای از عنوان بزن فقط یک کلمه من بعدش | میذارم ک فکر کنم بذاری بهتر باشه !

بله کل فیلد ها هم خالی باشه خودکار اضافه می کنه.اما سوال این بود که چطور باید اینگلیسی کرد افزونه رو..

فکر کنم از افزونه Yoast wordpress seo داری استفاده میکنی ، پستهایی که ارسال میکنی کپی از سایتهای دیگه هستش ؟

من گه گفتم از وردپرس سئو استفاده می کنم.والا پست ها را نمی شه گفت خودم می نویسم موضوع سایت تفریحی هست و باید از سایت های دیگر اطلاعات بگیریم اما تا جایی که شده تغییر اساسی می دهم.

فقط زمانی که all in seo pack رو استفاده می کردم صفحه اول یا نهایتا دوم بودم اما الآن به صفحات 4 و 5 رفتم.!!!

لینک به ارسال

اگه پستی که ارسال میکنی تو گوگل صفحات مشابه زیادی باشه یه خورده زمان میره تا بیاد تو page اول یا دوم اگه سئو شما مورد نداشته باشه

لینک به ارسال

حالا من نمی دونم شاید تنظیماتش رو اشتباه انجام دادم.در هر صورت بازگشت ما به صوی all in seo pack هست :) ..الآن امتحان کردم نتایج بهتر شد.

لینک به ارسال
  • 7 ماه بعد...

برای انگلیسی کردنش از پوشه lang تو مسیر افزونه farsi رو تغییر نام بدید یا حذف کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...