رفتن به مطلب

مشکل صفحه سفید در وردپرس 4

پست های پیشنهاد شده

سلام.

من سه تا وردپرس 3.9.2 داشتم (روی 3هاست جداگانه) که بعد از اومدن نسخه 4م آپدیت کردم، توی این 3 وردپرس هم نسخه انگلیسی آپدیت شده (که wp-parsi بسته فارسی سازش هست) هم نسخه فارسی (wp-persian) ولی بدبختانه و شوربختانه و... بعد از هر بار ذخیره سازی (هرجا!!!! چه ذخیره و بروزرسانی پست و برگه چه تنظیمات عمومی وردپرس چه تنظیمات پلاگین ها، حتی پنل قالبم پوکیده!!!) با صفحه سفید روبرو میشم و باید صفحه رو مجدد به صورت دستی بارگذاری کنم و تغییرات هم بعضی وقتها اعمال میشه

البته وقتی از بانک اطلاعاتی و فولدر wp-content بک آپ میگیرم و نسخه قدیمی نصب میکنم باز هم همین مشکل رو دارم

چیکار کنم بعد از ذخیره سازی ها با صفحه سفید روبرو نشم؟؟؟؟

لینک به ارسال

شما یکبار دستی به اخرین نسخه وردپرس بروز رسانی کنید

توصیه میشه پلاگین جلالی رو غیر فعال کنید

سپس تست بگیرید

لینک به ارسال

شما یکبار دستی به اخرین نسخه وردپرس بروز رسانی کنید

توصیه میشه پلاگین جلالی رو غیر فعال کنید

سپس تست بگیرید

تشکر بابت راهنمایی ولی دوتا سوال دیگه :D

1- توی کی از وردپرسهام از اطلاعات export گرفتم، ولی موقعی که میخوام مجدد به وردپرس import کنم همون مشکل صفحه سفید برام پیش میاد، فایلی که برای برون ریز(export) گرفتم هم به صورت کلی بوده هم فقط برای برگه ها، همچنین درون ریزی رو هم در حالتی که پلاگین هام فعال بوده ایمورت کردم هم در حالتیکه پلاگین ها غیر فعال بودن ولی در همه حالات مشکل صفحه سفید بوجود اومده.

البته این رو هم بگم که وردپرس 4 انگلیسی دانلود و نصب کردم و این مشکلات بوده،

2- من wp-content/uploads رو بک آپ گرفتم و توی وردپرس جدید جایگزین کردم ولی نمیدونم چیکار کنم توی پنل وردپرس بخش رسانه ها نشون بده؟ در واقع فایلها توی فولدر مورد نظر هست ولی توی پنل نشون نمیده.

مجبورم برگه ها رو بصورت دستی وارد کنم؟ از بانک اطلاعاتی کدوم جدول رو میتونم کپی کنم تا هم برگه ها و فایلها رسانه مجدد برگرده؟

(امیدوارم خوب توضیح داده باشم)

لینک به ارسال

مورد اول : فایلتون رو اگه میشه در اختیارم بذارید تا بررسی کنم یا دسترسی بدین بررسی بشه

مورد دوم : اطلاعات دخیره شده در بخش رسانه در دیتابیس ثبت میشن ، موجود بودن فایلها در بخش مربوطه به جای خود درست هست ولی تا در دتیابیس ادرس دهی نشده باشن در پنل دیده نمیشن

مورد اخر : در تیبل wp_posts می تونید خروجی بگیرید

لینک به ارسال

مورد اول : فایلتون رو اگه میشه در اختیارم بذارید تا بررسی کنم یا دسترسی بدین بررسی بشه

مورد دوم : اطلاعات دخیره شده در بخش رسانه در دیتابیس ثبت میشن ، موجود بودن فایلها در بخش مربوطه به جای خود درست هست ولی تا در دتیابیس ادرس دهی نشده باشن در پنل دیده نمیشن

مورد اخر : در تیبل wp_posts می تونید خروجی بگیرید

فایل xml برای هر دوحالتی که گفتم رو براتون مسیج میکنم، ولی مسئله ای که هست و ذهنمو درگیر کرده بسته بروز رسانی زبان فارسی هست (wp-parsi) چون نسخه 1.3.3 رو اکتیو میکنم مشکلی نیست ولی به محض اینکه نسخه جدید (1.3.5) رو نصب میکنم داستان صفحه سفید شروع میشه!!!

یه چیز جالبی هم هست اینه ک وقتی صفحه سفید رو رفرش میکنم (مثلا توی تنظیمات عمومی وردپرس انگلیسی) کلمات بصورت ترجمه نشده میاد مثلا : wp_mail (نمیدونم متوجه منظورم میشید یا نه) انگار که از بدو ساخته شدن کلمه معادلی نداشته حتی انگلیسی!!!!

پلاگین WordPress Importer رو برای وارد کردن دیتا بررسی کنید

از همین پلاگین استفاده میکنم

لینک به ارسال

بررسی می کنم بهتون اطلاع میدم

ممنون از پیگیریتون

فکر کنم دلیل این اشکالات رو متوجه شدم،

بخاطر اینکه بعضی پلاگین ها با نسخه جدید وردپرس سازگاری نداره صفحه سفید میده، تمام پلاگین ها رو غیر فعال کردم، هم مشکل cookie موقع ورود حل شد و هم مشکل صفحه سفید.

پلاگین ها رو تک تک مجدد فعال کردم و پلاگین معیوب هم پیدا شد ;)

لینک به ارسال

اگر ممکنه نام پلاگین معیوب رو بفرمائید تا دوستانی که به این مشکل دچار شدن در صورت جستجوم متوجه بشوند

لینک به ارسال
اگر ممکنه نام پلاگین معیوب رو بفرمائید تا دوستانی که به این مشکل دچار شدن در صورت جستجوم متوجه بشوند

راستش دقیقا یادم نیست چه پلاگین هایی مشکل داشتن چون مجدد نسخه جدید همشون رو دانلود و نصب کردم ولی تا اونجایی که یادمه پلاگین google analytics for wordpress 4.2.5 , wp custom login و یکی دوتا افزونه چت هم بود که سازگار نبود، البته میگم نسخه جدید نصب کردم درست شد (مخصوصا آنالیز گوگل)

توصیه ای که مهمتر از معرفی پلاگین هست اینه که دوستان به هیچ عنوان پلاگین ها رو از سایتی که معتبر نیست دانلود نکنن و همچنین نسخه هایی که ویرایش و یا فارسی میشه رو بررسی کنن و بعد نصب کنن و همینطور از سازگاری با نسخه 4 مطمئن بشن.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...