رفتن به مطلب

مشکل انجمن بی بی پرس در وردپرس4

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان گرامی.

من امروز ورژن وردپرس رو به 4 ارتقا دادم اما بعد از نصب ورژن جدید متوجه شدم افزونه بی بی پرسم به جز موضوع تایپیک چیز دیگه ای رونشون نمیده.بعد که رفتم افزونه رو غیرفعال و دوباره فعالش کنم هم متاسفانه هرکاری میکنم سایت بالا نمیاد.

به نظر شما مشکل از چی میتونه باشه؟

البته اینکه الان سایت بالا نمیاد احتمال میدم به دلیل مشکل بی بی پرس با یکی از افزونه های تکملیشه اما اینکه در موضوعات بی بی پرس هیچی نشون نمیده عجیبه و اگه دوستان راه حلی به ذهنشون میرسه دریغ نکنن

ضمنا چطور میشه که وردپرس رو به ورژن قبلی برگردوند؟

ممنون از شما

لینک به ارسال

سلام. اگر الان هنوز سایتتون بالا نمیاد به پوشه ی wp-content>plugins برید و اسم پوشه ی پلاگین معیوب رو عوض کنید.

وردپرس رو گمون نمیکنم بتونید به ورژن قبلی برگردونید. چیزی که به ذهنم میرسه این هست که فایل های مرتبط با وردپرس رو به جز پوشه ی wp-content حذف کنید و نسخه ی قبلی رو بریزید ، اما اونوقت دیتابیستون که به ورژن جدید تغییر کرده ممکنه دچار مشکل بشه.

موفق باشید.

لینک به ارسال

ضمنا چطور میشه که وردپرس رو به ورژن قبلی برگردوند؟

http://etuts.org/manually-downgrade-wordpress/

http://thegreatblog.com/blog/7-easy-steps-to-manually-downgrade-wordpress-versions/

لینک به ارسال

ممنون از راهنمایی دوستان.

با حل مشکل افزونه تشکر بی بی پرس مشکل بالانیومدن سایت حل شده اما متاسفانه کل اطلاعاتی که روی بی بی پرس ریخته بودم پاک شده.صفحات هنور سرجاش مونده اما فقط صفحه خالی!

الان مطمئن هم نیستم که اگه ریسک کنم و وردپرس رو به ورژن قبلی برگردونم مشکل بی بی پرسم حل میشه یا نه

راستی دوستان شما چه انجمنی رو پیشنهاد میکنید که در کنار سایت فعالیت داشته باشه؟ من بی بی پرس رو به این خاطر که قسمتی از وردپرس بود نصب کردم و اینکه تایپیکهاش تماما داخل خود سایته. البته من فقط یک انجمن عکس میخوام . یعنی فضایی که عکسهام رو منتشر کنم و کاربرا بتونن نظر بدن

آیا با این مشخصاتی که گفتم انجمن بهتری سراغ دارید ؟ اینکه قسمتی از خود سایت باشه و آمارگیر سایت هم بازدید از صفحات انجمن رو با بازدید از صفحات اصلی سایت جمع بزنه...درکل یعنی جدا از ادرس اصلی سایت نباشه

ممنون میشم راهنماییم کنین

لینک به ارسال

و یک سواال دیگه ای که داشتم اینه که آیا آمارگیرها آمار بازدیدهای صفحات اصلی سایت با ساب دامین ها رو باهم میگیرن؟ مثلا برای خوود همین سایت آمار دامین wp-parsi.com رو با forum.wp-parsi.com با هم میگیره ؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...