رفتن به مطلب

مشکل در وردپرس 4

arash263

پست های پیشنهاد شده

سلام اقا من وردپرسو به اخرین سنخه یعنی 4 اپدیت کردم الان میخوام لینک رو نوشته بزارم کار نمیکنه هری چی روش میزنم بالا نمیاد با مرورگر های دیگه هم امتحان کردم ممنون میشم کمک کنید

اینم عکس

1x2ha2vxyfq1v92sim23.png

لینک به ارسال

سلام اقا من وردپرسو به اخرین سنخه یعنی 4 اپدیت کردم الان میخوام لینک رو نوشته بزارم کار نمیکنه هری چی روش میزنم بالا نمیاد با مرورگر های دیگه هم امتحان کردم ممنون میشم کمک کنید

اینم عکس

1x2ha2vxyfq1v92sim23.png

افزونه هاتون رو همه رو بروز رسانی کنید

لینک به ارسال

عزیز امتحان کردم که گفتم من کش مرورگر هامم پاک کردم ولی فایده نداشت خلع لینک میشه کرد ولی نمیشه لینک گذاشت

افزونه هاتون رو همه رو بروز رسانی کنید

اونا هم انجام دادم ولی فایده ایی نداشت :(

لینک به ارسال

عزیز امتحان کردم که گفتم من کش مرورگر هامم پاک کردم ولی فایده نداشت خلع لینک میشه کرد ولی نمیشه لینک گذاشت

اونا هم انجام دادم ولی فایده ایی نداشت :(

کل افزونه ها رو غیر فعال کن تست بگیر ببین درست میشه یا نه ctrl +f5 هم بزن که کشت خالی بشه اگه شد از یکی از افزونه ها هست مشکل

لینک به ارسال
کل افزونه ها رو غیر فعال کن تست بگیر ببین درست میشه یا نه ctrl +f5 هم بزن که کشت خالی بشه اگه شد از یکی از افزونه ها هست مشکل

قبل ار بروزسانی وردپرس کار میکرد اینم نشد عزیز

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...