رفتن به مطلب

عضویت در گروه توسعه

Morteza

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه دوستان

با توجه به اینکه عضویت در گروه وردپرس پارسی یک مورد ازاد و عمومی هست و اصلا دعوتنامه ای و توضیه ای نیست! برای بهتر و قویتر شده فعالیت ها و خروجی های گروه قرار بر این شد که حوزه و فعالیت ها رو وسیعتر کنیم.

چون خیلی از دوستان فکر میکنن برای عضویت حتما باید برنامه نویس صرف باشن یا شرایط آنچنانی نیاز داره خواستیم بصورت عمومی توضیح بدیم.

دوستانی که بتونن در حوزه های عمومی زیر به ما و دوستان دیگه کمک کنن میتونن به بنده یا اعضای دیگه گروه در اینجا یا شبکه های اجتماعی اطلاع بدن و ما از حضور این دوستان در جمع خودمون استقبال می کنیم:

1- برنامه نویس php/perl/python و اسکریپتهای مرتبط با وب

2- طراح پوسته و UI

3- مدیر پروژه یا ایده پرداز

4- تست کننده ها یا دیباگرها

برنامه های زیادی هست که با افزایش دوستان متخصص میشه به اجرای اونها سرعت بدیم.

با ارزوی موفقیت

لینک به ارسال

بسیار عالی

فقط این فعالیت در چه موردیه ؟

یعنی برای افزونه فارسی ساز وردپرسه ؟ یا طرح های دیگه ای در نظر دارین؟

لینک به ارسال

در موارد 2 و 3 میتونم به صورت حرفه ایی فعالیت کنم فقط اگه یکم توضیح بیشتر بدید خوبه مثلا به صورت آنلاین باید باشه یا حضوری ؟؟

در مورد شبکه های اجتماعی (فیس بوک ) هم میتونم فعالیت خوبی داشته باشم (ارسال مطلب و اخبار ) . کلا هر چیزی که مربوط به فرانت اند باشه مشکلی ندارم .

لینک به ارسال

کلا فعالیت ها در مورد پروژه های گروه هست

فقط بسته پارسی ساز نیست

همچنین فعالیت ها بصورت انلاین هست ولی میتینگ های دوره ای هم سعی می کنیم بزاریم. برای تعامل بیشتر.

لینک به ارسال

من هم به برنامه‌نویسی PHP مسلطم و هم پلاگین نویسی و توسعه‌ی وردپرس؛ کار رو باید از کجا شروع کنم؟ چون نه مخزن گیت هابی دارید و گوگل کدی و نه SVN؟

لینک به ارسال

من هم به برنامه‌نویسی PHP مسلطم و هم پلاگین نویسی و توسعه‌ی وردپرس؛ کار رو باید از کجا شروع کنم؟ چون نه مخزن گیت هابی دارید و گوگل کدی و نه SVN؟

تمامی توضیحات رو توی بخش میزاریم

لینک به ارسال

دوستانی که توی این تاپیک درخواست دادن دسترسی ها شون تنظیم شد

لینک به ارسال

دوستانی که برای تست و دیباگ اعلام آمادگی کردن، بخشی رو برای ثبت ایمیلشون ایجاد می کنیم تا نسخه های قبل انتشار براشون ارسال بشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...