رفتن به مطلب

منو کشویی

پست های پیشنهاد شده

سلام. من خیلی گشتم و خیلی از افزونه ها را امتحان کردم. دوستان یه افزونه یا آموزش منو کشویی عمودی برای سایدبار معرفی می کنید به ما؟

ساده و خوب.

لینک به ارسال

علیک اگه منظور شما اینه که گشتی زدی تو اینترنت بگم که اشتباه می کنی حتی تو این فروم هم خودم زدم دوستان راه نمایی کردن

حالا سری به این مطلب به زن امید وارم کارت راه بیوفته

کلیک کن

لینک به ارسال

با سلام

شما از منوی کشویی برای چه کاری میخواهید استفاده کنید ؟

اگر میخواهید که موضوعاتتون توش باشه میتونید از افزونه jQuery Categories List Widget استفاده کنید که موضوعات رو بصورت کشویی میاره.

و اگر هم که برای کار های دیگه ای بخواهید باید بصورت دستی وارد کنید.

یعنی اینکه خودتون یکی بسازید.

اما شاید هم افزونه ای باشه.

لینک به ارسال

علیک اگه منظور شما اینه که گشتی زدی تو اینترنت بگم که اشتباه می کنی حتی تو این فروم هم خودم زدم دوستان راه نمایی کردن

حالا سری به این مطلب به زن امید وارم کارت راه بیوفته

کلیک کن

ممنون از شما. ولی من منوی عمودی میخوام که تو سایدبار بذارمش... حالا بصورت ابزارک یا ...

با سلام

شما از منوی کشویی برای چه کاری میخواهید استفاده کنید ؟

اگر میخواهید که موضوعاتتون توش باشه میتونید از افزونه jQuery Categories List Widget استفاده کنید که موضوعات رو بصورت کشویی میاره.

و اگر هم که برای کار های دیگه ای بخواهید باید بصورت دستی وارد کنید.

یعنی اینکه خودتون یکی بسازید.

اما شاید هم افزونه ای باشه.

سپاس. میخوام یکی از فهرست ها را تو سایدبار داشته باشم. مث همون منوهای drop down که بالای سایت میذاریم. حالا این یکی کنار سایت بیاد.

5-6 تا هم افزونه برای این منظور تست کردم ولی مشکلی با قالبی که من می خوام دارند و دلالش هم overflow های بیش از حد کاربرده شده در قالب هست. حالا گفتم ببینم دوستان افزونه مناسب تری سراغ ندارند...

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...