رفتن به مطلب

غیر فعال شدن CKEditor در وردپرس نسخه 4.0

777Nemat

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان شمام این مشکلو دارین؟!!

من داشتم سایت وردپرسیمو با ادیتور CKEditor آپدیت میکردم (مطلب مینوشتم) بعد اینکه سند کردم دیدم وردپرس نسخه جدید داده من هم وردپرس رو آپدیت کردم...

بعد اینکه آپدیت کردم رفتم که برم سراغ مطلب بعدی دیدم دیگه ادیتور کار نمیکنه! ، روی html هم نمیشد برم.

بعد افزونه CKEditor رو غیر فعال کردم و دوباره فعالش کردم اما مشکلش حل نشد! حتی با مرورگر Chrome هم تست کردم اما بازم مشکلش حل نشد.

خواستم دلیلشو بپرسم و راه حلشو...

لینک به ارسال

ممکنه تداخلی داشته باشند که مطمئنا ظرف یکی دو روز با آپدیتی که CKEditor می ذاره برطرفش می کنه فعلا بهتره افزونه رو غیر فعال کنید

لینک به ارسال

سلام دوستان شمام این مشکلو دارین؟!!

من داشتم سایت وردپرسیمو با ادیتور CKEditor آپدیت میکردم (مطلب مینوشتم) بعد اینکه سند کردم دیدم وردپرس نسخه جدید داده من هم وردپرس رو آپدیت کردم...

بعد اینکه آپدیت کردم رفتم که برم سراغ مطلب بعدی دیدم دیگه ادیتور کار نمیکنه! ، روی html هم نمیشد برم.

بعد افزونه CKEditor رو غیر فعال کردم و دوباره فعالش کردم اما مشکلش حل نشد! حتی با مرورگر Chrome هم تست کردم اما بازم مشکلش حل نشد.

خواستم دلیلشو بپرسم و راه حلشو...

منم مشکل این دوستمون رو دارم و نمی تونم مطلب جدید اضافه کنم ... مشکل رو چطور می تونم حل کنم ؟

لینک به ارسال
منم مشکل این دوستمون رو دارم و نمی تونم مطلب جدید اضافه کنم ... مشکل رو چطور می تونم حل کنم ؟

پاسخ

ممکنه تداخلی داشته باشند که مطمئنا ظرف یکی دو روز با آپدیتی که CKEditor می ذاره برطرفش می کنه فعلا بهتره افزونه رو غیر فعال کنید
لینک به ارسال

ا

اگر از افزونه TinyMCE Advanced استفاده میکنید وارد پنل تنظیمات این افزونه شده و تنظیمات پیش فرض رو یک بار ریست کنید تا جداول دیتابیس پلاگین یک بار حذف شده و دوباره ساخته بشن من هم مشکل شمارو داشتم که با این روش حل شد .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...