رفتن به مطلب

رنک کینگ

lawgostar

پست های پیشنهاد شده

سلام

من الان الکسای سایتم توی ایران 8000 هستش اما رنک گوگل ندارم به نظرتون از کی گوگل رنک به من میده ؟ و با این الکسا رنکم حدودا چقدره توی گوگل ؟

لینک به ارسال

من الان الکسای سایتم توی ایران 8000 هستش اما رنک گوگل ندارم به نظرتون از کی گوگل رنک به من میده ؟ و با این الکسا رنکم حدودا چقدره توی گوگل ؟

اینو بگم که خیلی الکسا به رنک گوگل مربوط نمیشه ، میشه ها اما نه اونقدری که شما فکر میکنید !

مثال : یه سایت مثل دانلودها رنکش میشه 4 ، یه سایت مثل ماسون تیوب هم رنکش میشه 4 ، در حالی که این وبلاگ اون سایته ، اون نمیدونم بازدید کجا این بازدید کجا !

رنک گوگل به قواعدی هست که خودش تعیین میکنه یعنی برات یه زمین بازی با یه سری قوانین وضع کرده تو باید تو این زمین بازی کنی هرچی بهتر قوانین رو پیاده کنی رنک بهتری هم میگیری از گوگل !

رنک 8000 ایران خیلی رنک شاخی نیست البته قصد توهین ندارم از این جهت میگم که انتظار بالایی داری ، اما بهرحال طی یکی دو ماه آینده گوگل آپدیت میکنه رنک هارو و باید منتظر بمونی تا ببینی چقدر بهت میده ، برای اینکه رنک بهتری بگیری میتوین با یه سئو کار خوب مشورت کنی که بهت کمک کنه البته اگر پولش رو داشته باشی !

لینک به ارسال

من سایتم 5 ماه راه افتاده و فکر کنم واسه شروع بد نباشه .

هزینه سئو کار چقدره ؟

لینک به ارسال

من یه چیزی بگم.

در مورد اونهایی که سئو کار هستند و گرون هم سئو می کنند .

واقعا انصاف نیست . خیلی گرونه نسبت به کاری که انجام می دن :angry: :angry: :angry:

من خودم چند جا که سوال کردم می گفت 400 هزار تومن قالب رو سئو می کنم :blink: چه خبره بابا، با همین 400 هزار تومن می شه بدی سایت های طراحی یک قالب برات طراحی کنند که خیلی هم نیاز به سئو نداشته باشه.

لینک به ارسال

متاسفانه ارزش قائل نشدن برای تخصص یک نفر است که مشکل ساز میشود ... سئو یک کار خیلی پیچیده است و نیاز به کار زیاد دارد و فقط به یک قالب سئو شده ختم نمیشود.

وقتی قالب شما سئو شود تنها سایت شما سئو داخلی شده و سئو خارجی سایت انجام نشده ولی به هر حال اگر میخواهید که سایتتون رنک بالایی بگیرد باید وقت بزارید و هزینه کنید و سئو سایت نباید سر سری گرفته شود .... کار هم باید داد دست کاردان

لینک به ارسال

البته در گوگل وبمستر اگه دامنه ای رو پارک کنید رنک همون دامنه اصلی رو به خودش می گیره که می شه گفت fake هست پس هر دامنه و هر رنکی که می بیند واقعی نیست و باید توسط fake page rank چک کنید

لینک به ارسال

سلام

در رابطه با رنک گوگل چندتا نکته خیلی مهم

اول باید دید هدف شما از این‌که بخواهید تو گوگل رنک داشته باشید٬ چیه؟

که معمولا هدف این‌که اگر اسم سایت شما نوشته شد٬ سایت شما اول بیاد

جستجوی گوگل (جدا از استثناهایی که داره مثل ویکی‌پدیا که در هر صورت اول میاد (غالبا))

بر اساس رنک و کلمه‌ی مورد نظر و همین‌طور شخصی‌سازی‌هایی که برای جستجوی هر فرد انجام می‌ده اون مطلب مورد نظر رو نشون می‌ده

خوب کلمه‌ی مورد نظر و همین‌طور شخصی‌سازی‌های جستجوی گوگل که دست ما نیست

می‌مونه رنک

اولین معیار برای رنک سابقه سایت هست یعنی چند وقت هست که شما سایت‌تون راه‌اندازی شده

بعد از اون پیوند‌های سایت

بعضی‌ها فکر می‌کنند هرچقدر تعدا پیوند‌ها بیشتر باشه بهتره٬ در صورتی که این‌طور نیست

وقتی شما سایت‌تون (جدا از پیوندهای داخلی٬) پیوندهای خارجی داره رنک‌تون بین پیوند‌هاتون تقسیم میشه

برای همین که بعضا افراد آشنا با قوانین گوگل (خودم رو نمی‌گم‌ ها!) میان و می‌گن سایت‌های با فلان رنک می‌تونند با ما تبادل پیوند داشته باشند

من خودم یک‌بار یک صفحه توی دوینت‌ارت ایجاد کردم و از اونجا یک پیوند به یک سایت با پیج‌رنک ۷ دادم٬ یک هفته نشده پیج‌رنکم شد ۱

در صورتی که در حالت عادی این کار چند ماه طول می‌کشه

برای همین که بعضا افراد آشنا با قوانین گوگل (خودم رو نمی‌گم‌ ها!) میان و در لیست پیوند‌هاشون خود گوگل هم قرار می‌دند

پس بنابراین سعی کنید در درجه‌ی اول با کسانی تبادل پیوند داشته باشید که رنک اون‌ها بالاتر از شما باشه نه مساوی یا پایین‌تر

و ... تو اینترنت خیلی چیزهای دیگه هم نوشته

در رابطه با آلاسکا ( :D ) هم معیارهاش با گوگل فرق داره٬ برای اون بازدید٬ پیوندها و ... مهم و ترتیب اولویت متفاوت هست

برای فهمیدن اینکه گوگل کی به سایت شما سر زده و کی می‌خواد رنک بده می‌تونید از پیوند زیر استفاده کنید

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache%3Ahttp%3A//forum.wp-parsi.com/&ref=stb

البته جای پیوند رو تغییر بدید

اطلاعات بیشتر

لینک به ارسال

منظور از سئو چیه ؟ یعنی ایا کد نویسی داره که باعث افزایش رتبه میشه یا کاری دیگه میکنند؟

لینک به ارسال

متاسفانه ارزش قائل نشدن برای تخصص یک نفر است که مشکل ساز میشود ... سئو یک کار خیلی پیچیده است و نیاز به کار زیاد دارد و فقط به یک قالب سئو شده ختم نمیشود.

وقتی قالب شما سئو شود تنها سایت شما سئو داخلی شده و سئو خارجی سایت انجام نشده ولی به هر حال اگر میخواهید که سایتتون رنک بالایی بگیرد باید وقت بزارید و هزینه کنید و سئو سایت نباید سر سری گرفته شود .... کار هم باید داد دست کاردان

چه کسی گفته که برای تخصص یک فرد ارزشی قائل نیست.

ولی این همه پول واقعا در حد این کار نیست.

خودتون و انصافتون کسی که یک پرتال طراحی می کنه بر اساس php ,mysql ,... یا ajax . این ومستر ابتدا باید سیستم رو طراحی کنه بعد براش قالب بسازه و مطمئنا قالب رو هم سئو می کنه . همین سیستم باید باگ هاش رو از بین ببره و امنیت رو بالا ببره و کارهای دیگه بکنه. که من خودم سوال کردم گفتند که حدود 400 هزار تومان می شه

اما همن سئو کار یک قالب رو سئو می کنه 400 هزار تومان.

من کسی که اون پرتال رو طراحی می کنه قبول دارم و به نظر من باید بیشتر هم پول پرداخت کرد . چون باید شب روز بشینه تا بتونه کدنویسی کنه و این پرتال رو تنظیم کنه که شاید حدود 1 ماه طول بکشه و..

ولی یک سئو کار قالب فقط براساس قانون هایی که گوگل یا دیگر موتور های جست و جو تعیین کردند عمل می کنه ، من نمی گم که کارش خیلی راحته ولی اینقدر هم انصافا هزینه سئو نمی شه .

به نظر من چون توی ایران سئو کار حرفه ای کم نداریم به خاطر همین این همه گرون سئو می کنند و به عنوان یک مسئله ی کمیاب شناخته می شه ، مثلا وقتی کشور ایران تحریم هستش خارجی ها یک محصولی رو که درست می کنند به قیمت گزافی می فروشند چون می دونه اون کشور نیاز داره به چنین چیزی پس هر قیمتی هم که بگه مجبوره قبول کنه ولی همین رو خود ایران باز هزینه یک سوم خرید این محصول درست می کنه و به بازار عرضه میکنه.

به نظر من اون امنیت سایت و کدنویسی سایت هست که ارزش این همه هزینه رو داره. ;)

لینک به ارسال

کلا توی مباحث بیزنس چیزی به نام انصاف نداریم. یعنی تعریفی نداره چون طرف طبق چیزی که میدونه و تکنولوژی ایی که داره میاد پولش رو میگیره.

الان من مثلا میام 4 خط کد میزنم که هیچ جای دیگه ایی وجود نداره، میتونم پول زیاد بگیرم بابتش میتونم کم بگیرم. این دیگه با خودم هست.

چون الان توی مبحث سئو رقابت کم هست میان و مبلغ مورد نظر رو بالاتر میگیرن. بنظر من حقشون هم هست چون رفتن یاد گرفتن و خیلی ها از این مباحث اصلا سردر نمیارن.

نمیدونم تونستم منظور رو برسونم یا خیر.

لینک به ارسال

رنک کینگ

البته بگم که رنکینگ نه رنک کینک ! :P

اتفاقا انصاف تو هر زمینه ای باید باشه ، یعنی چی درسته یه تخصصی داره اما دلیل نمیشه که قیمت نجومی بده دست مردم ! :huh: همیشه هم سود توی قیمت بالا نیست !

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...