رفتن به مطلب

تغیر آدرس سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من یه سایت به آدرس www.torentfa.ir دارم و آلان میخوام آدرس سایت رو به www.torrentfa1.ir تغیر بدم

به این صورت که کلا آدرس قبلی سایتم که www.torentfa.ir هستش رو غیرفعال بشه و فقط آدرس www.torrentfa1.ir قابل دسترسی باشه.

لطفا فقط ریدایرکت رو نگید.

لطفا راهنماییم کنید ممنون

لینک به ارسال

سلام دوستان

من یه سایت به آدرس www.torentfa.ir دارم و آلان میخوام آدرس سایت رو به www.torrentfa1.ir تغیر بدم

به این صورت که کلا آدرس قبلی سایتم که www.torentfa.ir هستش رو غیرفعال بشه و فقط آدرس www.torrentfa1.ir قابل دسترسی باشه.

لطفا فقط ریدایرکت رو نگید.

لطفا راهنماییم کنید ممنون

سلام

شما اگه دامنه رو ثبت کردین و ان اس هارو ست کرده باشین مستقیما میتونین از قسمت مدیریت وردپرس این کارو انجام بدین به این شکل که میرین توی تنظیمات و به جای دامنه فعلی دامنه جدید رو جایگیزین دامنه ای که نمیخواین استفاده کنین بکنین و تمام

موفق باشین

لینک به ارسال

سلام

شما اگه دامنه رو ثبت کردین و ان اس هارو ست کرده باشین مستقیما میتونین از قسمت مدیریت وردپرس این کارو انجام بدین به این شکل که میرین توی تنظیمات و به جای دامنه فعلی دامنه جدید رو جایگیزین دامنه ای که نمیخواین استفاده کنین بکنین و تمام

موفق باشین

سلام ممنون بابت جوابتون

من این کار رو انجام دادم

اما هنوز هم آدرس www.torentfa.ir غیر فعال نشده و سایت با هر دو آدرس به نمایش در میاد.

لینک به ارسال

سلام

شما به احتمال زیاد توی فایل .htaccess کدهایی رو گذاشتین که آدرس هم جزئی از کدها هستن اگه کد توی این فایل هست که باید باشه برید و تغییر بدید به آدرس جدید

اگه نه که دسترسی بدین تا مشکلتون رو حل کنیم

موفق باشین

لینک به ارسال

سلام دوست من

از افزونه Search and Replace استفاده کنید با یک کلیک میتونید تمامی آدرس های ریشه ای سایت خودتون رو به آدرس جدید تغییر بدید خیلی از سایت های موزیک و فیلم هم از همین افزونه دارن استفاده میکنن واقعا خیلی مفید و کاربردیه . آموزش استفاده ازش رو هم در این مقاله به صورت کامل توضیح دادم - http://bit.ly/1sdL2qM

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...