رفتن به مطلب

مشکل بعد از تغییر پیوند یکتا (Permalinks)

پست های پیشنهاد شده

من ساختار پیوند های یکتا رو عوض کردم (از پیش فرض به postname تغییر دادم.

همه جا رو هم جستجو کردم هم تاپیکای فارسی و هم انگلیسی، نهایتا همه می گن که .htaccess رو ویرایش کن به این شکل:

# BEGIN WordPress

<IfModule mod_rewrite.c>

RewriteEngine On

RewriteBase /

RewriteRule ^index\.php$ - [L]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d

RewriteRule . /index.php [L]

</IfModule>

# END WordPress

وقتی که این کار رو می کنم، پیوندها ریدایرکت میشن و صفحات و لینک ها درست باز می شن ولی دایرکتوری wp-admin مثل wp-admin/post-new.php ارور 404 میده!!

اگر هم که تنظیمات رو توی .htaccess پاک کنم، اون ارور 404 از بین میره ولی دیگه صفحه ها باز نمیشه (صفحه سفید) !!!

موندم که چیکار باید بکنم!

ضمنا از یکی دو تا پلاگین هم استفاده کردم ولی ظاهرا اونها هم فقط همین تنظیمات رو به .htaccess اضافه می کنن.

لینک به ارسال

کد شما ارتباطی با ارور ادمین نداره ولی برای اطمینان کد را از htaccess حذف کنید و دسترسیش را بگذارید روی 666 بعد از طریق پیشخوان ساختار پیوند یکتا را دوباره ذخیره سازی کنید تا وردپرس خودش کدهای لازم رو در htaccess بگذاره بعد از ذخیره سازی مجددا دستری فایل را 444 بگذارید

لینک به ارسال

ممنون از شما

ولی قسمت خنده دار قضیه همین هست که وقتی من این کارها رو می کنم همه چیز درست میشه،

و دسترسی کامل دارم و می تونم همه کارام رو بکنم

ولی وقتی که بعدا دوباره می خوام وارد بشم، ارور 404 می گیرم

یعنی همه پیوندها درست کار می کنه ولی پوشه ادمین ارور 404 میده،

ظاهرا آدرس های پوشه ادمین رو هم ریدایرکت می کنه در حالی که نباید این کار رو بکنه!

و الان باید برای هر دفعه که می خوام کار مدیریتی توی سایت بکنم باید برم همه مراحلی که شما گفتید رو دوباره اجرا کنم!

اگر بتونید کمک کنید خیلی ممنون میشم

لینک به ارسال

این تداخل پیوند یکتا نباید بر روی قسمت مدیریت شما تاثیر بگذاره

یا شاید دارین اشتباه کار می کنید

و یا اینکه فایل htaccess توسط پلاگینی دستخوش تغییر هست

لینک به ارسال

از اونجایی که تقریبا 90% سایتها همین تغییر در ساختار را انجام می دند و کسی جز شما این مشکل رو نداره شک نکنید که مشکل از طرف شماست پوشه افزونه ها را تغییر نام بدید و تست کنید نتیجه را بفرمایید

لینک به ارسال

ممنون

دقیقا همین هم داره من رو گیج می کنه!

چون توی هیچ جایی چه فارسی و چه انگلیسی به این مشکل برخوردم!

در مورد افزونه هم، من افزونه ای که برای تغییر پرمالینک نصب کرده بودم رو حذف کردم و تغییرات htaccess توسط خود وردپرس داره به خوبی انجام میشه

کارهای خاصی که من کردم یکی پسورد گذاشتن واسه پوشه ادمین هست

ممکنه ناشی از این باشه؟؟

لینک به ارسال

پسورد بر روی دایرکتوری های درون هاست زیاد تداخل ایجاد نمی کنه

اشاره کردین

در مورد افزونه هم، من افزونه ای که برای تغییر پرمالینک نصب کرده بودم رو حذف کردم

شاید این یکی از موارد باشه

با انجام این امور ، هنوز هم مشکل پابرجاست ؟

لینک به ارسال

به یک شاخه بالاتر از روت برید و اگر فایل htaccess داره ازش کپی بگیرید و حذفش کنید

همینطور داخل پوشه wp-admin

لینک به ارسال

با تشکر از محبت و توجه دوستان

با حذف کردن پسوورد فولدر ادمین، فعلا مشکل برطرف شده است

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...