رفتن به مطلب

نحوه مخفی کردن نام کاربری مدیر کل سایت و مدیران سایت

md3848

پست های پیشنهاد شده

سلام

چطور میشه نام کاربری مدیر کل سایت و مدیران سایت رو مخفی کرد؟؟؟؟؟

از طریق تنظیمات پروفایل تو وردپرس میشه این کار رو کرد >>>>ولی غیر از این روشی هست؟؟؟؟

مثلا نام کاربری رو چطور از بایگانی مربوط به هر نمیسنده پاک کرد>>>>>>>منظورم

dmf313.ir/auther

لینک به ارسال

توی همون تایپیکتون گفتم... در اون قسمت هم نام نمایشی میاد نه یزر نیم...

لینک به ارسال

حالا در کل از چه راه هایی میشه نام کاربری مدیران یا میدیر کل یه سایت وردپرسی رو به دست ابرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

زیاد گیر نباشید به نام کاربری... نام کاربری خیلی چیز خاصی نیست... شما چیز های دیگه رو در نظر داشته باشید کسی نمیتونه همینجوری یلخی سایتتون رو هک کنه.. اصلا بیا نام کاربری وبلاگ من m-nazari هست... الان پس من در خطر هستم که... توی خیلی از انجمن ها نام کاربری فقط به نمایش در میاد.. پس توی همه اون انجمن ها در خطر هستند که... بیخیال نام کاربری بشید!

لینک به ارسال

بازم نمیدونم کجای حرفم اسپم بود... با این‌حال عذر میخوام از شما... امیدوارم دوستان بتونند به شما کمک کنند و دلخوش از این تایپیک برید بیرون..

لینک به ارسال

ببینید نام کاربری در حملات فقط به درد بروت فورس میخورد که اگر شما رمز دوم قرار داده باشید دیگه اون حملات هیچ فایده ای ندارند

درضمن بهتره هر تابعی که نمایش نویسنده میکند حذف کنید و نام نمایشی چیزی متضاد این اسم قرار دهید

لینک به ارسال

اون طوری که تو گوکل در مورد بروت فورس نوشته بود

||||||||||

در روش dictionary attack شما یک لیست پسورد در اختیار برنامه ی کرکر قرار میدید و برنامه اون پسورد ها رو تست می کنه

در روش brueforce خود برنامه اقدام به تولید پسورد می کنه و با استفاده از الگوریتم هایی که براش تعریف شده و محدودیت هایی که اعمال می کنید ( مثل تعداد کاراکتر ها یا نوع کاراکترها که میتونه عدد یا حروف یا سیمبول یا همه ی اینها و یا .. باشه ) شروع به پیدا کردن رمز می کنه

||||||||||

منظور از رمز دوم>>>رمز گزاشتم روی wp-admin هستش یا ....

البته محدودیت گزاشتم برا دفعات تلاش به سایت که اینم فکر کنم حملات بروت فورس رو جلوش رو میگیره>>>>آره یا نه؟؟؟؟

لینک به ارسال

بروت فورس اتک یک برنامه هست که میاد یک لیست پسورد از wp-login.php وارد و تست میکنه و اگر header ارسال شد برای شما نمایش میدهد

بله رمز کذاری روی wp-admin و تغییر نام دادن wp-login.php و یا قرار دادن به صورت فیک هست که آموزش قرار میدهم به زودی

لینک به ارسال

پس ما فقط

wp-login.php رو تغییر نام میدیم تا ربات ها برن سرکار>>>ولی باز ثبت نام و عضویت در سایت فعاله فقط با این تفاوت که صفحه ی ثبت نام عوض شده>>>درست گفتم؟؟؟

"

قرار دادن به صورت فیک

" چی هست >؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

:huh:

لینک به ارسال

شما

1-روی wp-admin رمز قرار بدید

2-کپچا قرار بدید

3-wp-login هم تغییر بدید (آموزش قرار میدهم)

تمام / ثبت نام هم نمیتونند بکنند چون کپچا وجود دارد

لینک به ارسال

غیر از """

wp-login هم تغییر بدید (آموزش قرار میدهم)""" همش رو انجام دادم>>>که اینم میشه با افزون hidelogin انحام داد>>بعد کد تولید شد توستش رو تو htt کپی میکنیم و افزونه رو غیر فعال و پاک...

راستی محدودیت تلاش برای ورود رو یادت رفت بگی :D

ویرایش شده توسط md3848
لینک به ارسال

اگر شما لطف کنید و به جای پست زدن کمی در انجمن جستجو کنید متوجه میشید بسیار بحث کردیم و آموزش دادیم

اگر روی wp-admin رمز باشد دیگر مهم نیست که چند دفعه غلط یا صحیح بزنید چون برنامه نمیتونه باز کنه

لینک به ارسال

اگر شما لطف کنید و به جای پست زدن کمی در انجمن جستجو کنید متوجه میشید بسیار بحث کردیم و آموزش دادیم

اگر روی wp-admin رمز باشد دیگر مهم نیست که چند دفعه غلط یا صحیح بزنید چون برنامه نمیتونه باز کنه

من گفتم جطور میشه

wp-login رو تغییر نام داد>>>این حرفت برا کدوم پستم بود؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

من گفتم جطور میشه

wp-login رو تغییر نام داد>>>این حرفت برا کدوم پستم بود؟؟؟؟؟؟؟؟

کمی صبر کنید تا آموزش قرار بدم اما اگر کپچا هم قرار بدید مانع میشوند

موفق باشید

لینک به ارسال
  • 6 سال بعد...

سلام.

چطور میشه که به جای نام کاربری نویسنده در پست ها و نظرات، نام عمومی آن نمایش داده بشه؟

این کار با افزونه Display Name Author Permalink انجام میشه ولی میخام بدون نصب افزونه این کارو انجام بدم.

لینک به ارسال

سلام خدمت شما

https://developer.wordpress.org/themes/template-files-section/partial-and-miscellaneous-template-files/comment-template/
https://developer.wordpress.org/reference/functions/wp_list_comments/

و اینکه لطفا تایپیک های قدیمی رو بالا نیارید تایپیک جدید بزنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...