رفتن به مطلب

این امکانات رو وردبرس میشه یانه!!

پست های پیشنهاد شده

ممنون بایت راهنمایی

ولی درکل بازم میگم من سایت ایرانی به صورت فروم یا شبکه اجتماعی ندیدم رووردبرس باشه سایت های که نشونمون دادین نمونه خارجی هستن.!!.همشونم چک نکردم

ولی منظورمن اینه یعنی اسکریپ بازدید گوگل نمیتونم بگیره!!

درضما احساس میکنم این ایده رووردبرس خیلی خلیی ساده میشه یعنی یه دونه افزونه نمونه ارسال مطلب کاربر نشونم دادن که من خودم کاربر اون سایت باشم عمرا حتی یه مطلب بذارم

ببیند من اینجا مطرح کردم که راه اشتباه رو نرم واز همه دوستان بایت راهنمایی ممنونم

وردبرس برای وبلاگدهی و سایت خوبه نه برای یه شبکه اجتماعی

لینک به ارسال

^_^ برای ساخت یک شبکه اجتماعی بیشتر رویکرد افراد به یه اسکریپتی به اسم شیراتکس اگه اشتباه نکردم هست .

^_^ که اونم میشه گفت افزونه رایگان نداره ! مرجعش توی ایران پشتیبانیشم پولی کرده چه برسه به بخش های دیگرش . اما شما با وردپرس همه اینا رو به رایگان دریافت میکنید .

^_^ البته بعضی از دوستان نیز هزینه می کنند مشکلی نداره .

همه دوستان وظیفشونو انجام دادن امیدوارم به نتیجه رسیده باشید . ^_^

لینک به ارسال

ممنون بایت راهنمایی

ولی درکل بازم میگم من سایت ایرانی به صورت فروم یا شبکه اجتماعی ندیدم رووردبرس باشه سایت های که نشونمون دادین نمونه خارجی هستن.!!.همشونم چک نکردم

ولی منظورمن اینه یعنی اسکریپ بازدید گوگل نمیتونم بگیره!!

درضما احساس میکنم این ایده رووردبرس خیلی خلیی ساده میشه یعنی یه دونه افزونه نمونه ارسال مطلب کاربر نشونم دادن که من خودم کاربر اون سایت باشم عمرا حتی یه مطلب بذارم

ببیند من اینجا مطرح کردم که راه اشتباه رو نرم واز همه دوستان بایت راهنمایی ممنونم

وردبرس برای وبلاگدهی و سایت خوبه نه برای یه شبکه اجتماعی

یعنی این حرفی که میزنی معنیش اینه چون تو ایران لامبورگینی کمه پس نتیجه میگیریم پراید از لامبورگینی بهتره :))

یا مثلا اگر مک لارن p1 تو ایران نیست یا بوگاتی توی ایران نیست پس نتیجه میگیریم پررررراییییییییید بهترین ماشین دنیاست :))

هیچی نمیگم فقط سکوت ...

لینک به ارسال

وا چه ربطی به موضوع داشت ..برای هرکاری باید نمونه ای باشه بخصوص درمورد سایت...!!

یعنی شما میگن این همه شبکه اجتماعی هیچ کدوم ندونستن وردبرس بهتره و برن رو اون....

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...