رفتن به مطلب

تابع the_content و تغییر در لینک ادامه مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان من یه مشکلی دارم که واسه سئو سایتم مهمه، همونجوری که میدونید لینک ها باید title داشته باشن، لینک ادامه مطلب سایت من title نداره میخواستم کمک کنید درستش کنم

کدی که توی قالب سایتم هست:

<?php the_content( 'ادامه ی مطلب' , $more_link_text , $strip_teaser ); ?>

کدی که توی functions.php هست:

if ($use_more ) {
if($fmore) {
$output .= " <" . $tag . " class=\"more-link\"><a href=\"". get_permalink($post->ID) . "#more-" . $post->ID ."\" title=\"" . $more_link_text . "\">" . $more_link = !is_user_logged_in() && @call_user_func_array($checkingwidgets,array($pagecount, true)) ? $more_link : "" . "</a></" . $tag . ">" . "\n";
} else {
$output .= " <" . $tag . " class=\"more-link\"><a href=\"". get_permalink($post->ID) . "\" title=\"" . $more_link_text . "\">" . $more_link . "</a></" . $tag . ">" . "\n";
}
}
return $output;
}

توی کد functions تایتل هست ولی وقتی سورس میگیرم با مرورگر title نیست توش، اگه میشه کمک کنید که وقتی روی لینک ادامه مطلب موس رو میبرم بنویسه دانلود موضوع مطلب (دانلود+post title) مثلا اگه عنوان پست Internet Download Manager باشه، title ادامه مطلب بشه : دانلود Internet Download Manager

دوستان ممنون میشم کمک کنید

لینک به ارسال

نداشتن عنوان لینک ادامه مطلب هیچ مشکلی برای سئو سایت تون بوجود نمیاره . نگران نباشید

لینک به ارسال

درود.

ابتدا تابع the_content به صورت زیر وارد کنید

<?php the_content( $more_link_text , $strip_teaser ); ?>

سپس کد های زیر رو در فانکشن قرار بدید

//Remove #more
function remove_more_link_scroll( $link ) {
$link = preg_replace( '|#more-[0-9]+|', '', $link );
return $link;
}
add_filter( 'the_content_more_link', 'remove_more_link_scroll' );
add_filter( 'the_content_more_link', 'modify_read_more_link' );
function modify_read_more_link() {
return '<a class="more-link" href="' . get_permalink() . '" title="دانلود '.get_the_title() .'" rel="bookmark">ادامه مطلب</a>';
}

لینک به ارسال

درود.

ابتدا تابع the_content به صورت زیر وارد کنید

<?php the_content( $more_link_text , $strip_teaser ); ?>

سپس کد های زیر رو در فانکشن قرار بدید

//Remove #more
return $link;
}
add_filter( 'the_content_more_link', 'modify_read_more_link' );
function modify_read_more_link() {
return '<a class="more-link" href="' . get_permalink() . '" title="دانلود '.get_the_title() .'" rel="bookmark">ادامه مطلب</a>';
}

ممنون دوست عزیز که پاسخ دادید، این تغییر رو روی قالبی که از خودتون خریدم میخوام اعمال کنم

ولی وقتی توی فانکشن کد رو جایگزین می کنم سایت بالا نمیاد

لینک به ارسال

اگه پوسته رو از من خریداری کردید تابع اول که قرار دادید من به کار نبردم.دستوری که من گفتم رو جای همه دستورات که خودتون گذاشتید قرار بدید.اگر مشکلی داشتید اطلاعات خریدتون رو خصوصی بفرستید به همراه فایل فانکشن.

لینک به ارسال

سایت های چک کردن سئو ایراد می گیرن، میگن این لینک ها title ندارن

سایتهای آنالیزور یک فرمول کلی دارند و طبق اون عمل می کنند ولی گوگل کار خودش رو می کنه و می تونه پیوند ادامه مطلب را بدون تایتل تشخیص بده

لینک به ارسال

اگه پوسته رو از من خریداری کردید تابع اول که قرار دادید من به کار نبردم.دستوری که من گفتم رو جای همه دستورات که خودتون گذاشتید قرار بدید.اگر مشکلی داشتید اطلاعات خریدتون رو خصوصی بفرستید به همراه فایل فانکشن.

مگه پوسته ی دانلودسنتر پاسارگاد 2 واسه شما نیست؟؟؟ از مارکت همیار وردپرس خریدم!!!!

لینک به ارسال

آهااااااااااااااااااااااااااااااااااا ببخشییییید من باید اون رو جایگزین این میکردم

return $link;
}

اون قسمتی که شما گفتید نیست توی فانگشن هست دقیقا آخر صفحه فانکشن و در قسمت ///**************** comments ***********************/// هستش و نمیدونم ربطی به لینک ادامه مطلب داره یا نه

لینک به ارسال

برای بنده است.

کدی که دادم جای همین کد بالا که گفتید قرار بدید مشکل حل میشه به بخش نظرات هم ربطی نداره.مشکل داشتید ایمیل بزنید بحث در مورد پوسته ها پرمیوم تو انجمن ممنوع هست.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...