رفتن به مطلب

پوسته های پارسی شده وبسایت هیگز

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه ی دوستان وردپرسی.

از اونجایی که خیلی درخواست دادم به انجمن وردپرس فارسی تا سایتم رو در سیاره ثبت کنن و تا حالا نکردن،از مدیران این انجمن اجازه گرفتم تا مطالب رو که در باب وردپرس در سایتم ارسال می کنم،لینکش رو ایجا قرار بدم تا دوستان بتونن استفاده کنن و همکاری دوستانه با هم داشته باشیم.

فعلا من تاپیک رو توی بحث آزاد قرار دادم تا دوستان و مدیران اگه تصمیمی دارن که این تاپیک در جایگاه بهتری در انجمن باشه،به اونجا منتقل کنند.

تا زمانی که سایت در سیاره ثبت نشه،ما اینجا در خدمت دوستان هستیم.بعد از ثبت هم توی فید پنل وردپرستون مطالب ما میاد.

حالا هم نمیخوام بگم مطالب حرفه قرار میدم ها :D .به هر حال یه چیزی ما بلدیم و یه چیزی شما،با هم به اشتراک می گذاریم.

بازم از مدیران انجمن به خصوص آق مرتضی تشکر فراوان دارم.

موفق باشید. :wub:

افزونه ی پریمیوم WizyLike برای لایک مطالب وردپرس

1_preview.jpg

ویرایش شده توسط Morteza
  • امتیاز 12
لینک به ارسال

عذز می خوام,فکر کنم افزونه wizylike رایگان نیست! به نظر شما این کارتون درسته که زحمات دیگران را هدر دهید و افزونه رو به صوردت رایگان منتشر کنید؟! از طرف دیگه عجیب تر این بود که مدیران واکنشی نشون ندادند...#

• امتیاز 7
لینک به ارسال

دوست عزیز ممنون بابت اینکه وقت میگذارید و برای گسترش وردپرس تلاش میکنید من هم با امید موافق هستم پیش از این هم بارها در انجمن مطرح شده که ارسال پوسته و افزونه های تجاری ممنوعه به نظرم خیلی افزونه و پوسته حرفه ای هستند که بصورت رایگان ارائه میشن معرفی رایگان ها خیلی مفید تر میتونه باشه ممنون {گل}

• امتیاز 7
لینک به ارسال

فکر نمیکردم افزونه پولی باشه.

طبق قوانین مباحث کپی رایت دار در انجمن نباید ارائه بشن.

آدرس دریافت از پست اول حذف شد.

ممنون

• امتیاز 6
لینک به ارسال

وقتی راه خرید بر ما بسته باشه،ما چی کار کنیم؟من حاظرم برای تک تک افزونه ها و قالب هایی که پولی هستن،مبلغ پرداخت کنم.تکلیف من چیه اونوقت؟البته حرف شا درسته ها.ولی به نظر من مشکل خودشونه،نه ما

حالا اگه جزء قوانین انجمن هست که موارد پولی رو قرار ندیم.به روی چشم.قرار نمیدم.

• امتیاز 7
لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...
  • 1 ماه بعد...

وبسایت هیـــگز | ذره خدا، از اکنون فعالیت رسمی خودش رو در زمینه ی وردپرس شروع کرده.دوستان اگه نظری و یا پیشنهادی دارن می تونن در سایت مطرح کنن.امیدوارم بتونم به همه ی دوستان در زمینه های مختلف کمک کنم.

شاد و پیروز و سربلند باشید...

www.HiggsBoson.ir

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...

اندازه عکسها رو کمی کوچکتر بزارید بهتره. هم سایز و هم حجم

دوستانی که سرعت نت مناسبی ندارن این صفحه خیلی بد براشون باز میشه.

• امتیاز 5
لینک به ارسال

اندازه عکسها رو کمی کوچکتر بزارید بهتره. هم سایز و هم حجم

دوستانی که سرعت نت مناسبی ندارن این صفحه خیلی بد براشون باز میشه.

چشم. :)

• امتیاز 1
لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...
  • 1 ماه بعد...
  • 1 ماه بعد...
  • 2 ماه بعد...
  • 1 ماه بعد...

قالب زیبا و حرفه ای و رایگان Gadgetry از محصولات تم فاوز (نسخه ی جدید 1.1.2 به همراه بهبود ترجمه)

برای دانلود کلیک کنید.

higgs-gadgetry-thumb.jpg

• امتیاز 2
لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...
  • 1 ماه بعد...

قالب زیبا و حرفه ای از محصولات تم فارست (آیتم رایگان ماه قبل)

پوسته ی Vintage (یا پائیز توسط هیگز)

higgs-vm-thumb.jpg

من از قالبهاش شما استفاده میکنم

دمت گرم - واقعا خوبن

خواهش میکنم.موفق باشید

ویرایش شده توسط Black_sky
لینک به ارسال
  • 3 ماه بعد...
  • اضافه کردن...