رفتن به مطلب

به هم ریختگی و مشکل نمایش حروف فارسی در سورس صفحات

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من در یکی از سایتام با یه مشکلی برخوردم و اون هم اینه که در اکثر جاهایی که حروف فارسی در صفحات وجود داره در سورس کد اون صفحات و همچنین در گوگل وب مستر تولز در صورت فچ کردن صفحه، نوشته ها به صورت زیر نشون داده میشن:

rzmu27k800qf7dmel743.png

این در حالیه که در پنجره ی مرورگر بدون هیچ مشکلی حروف دیده میشن.

برای بهتر متوجه شدن موضوع می تونید به صفحه ی زیر مراجعه کنید و خودتون سورس صفحه رو هم مشاهده کنید:

لینک به ارسال

سلام

من source رو چک کردم. موردی نداشت

پایگاه اینترنتی نشریه PC Magazine، در تازه‌ترین گزارش خود اعلام کرد که ضدویروس پاندا را به عنوان قوی‌ترین ابزار کشف و پاکسازی بدافزارها در سال ۲۰۱۴ برگزیده است.به گزارش رسیده به ایتنا از واحد اطلاع رسانی شرکت ایمن رایانه پندار، موتور ضدویروس پاندا تمام امتیازات لازم برای دریافت نشان و عنوان "نرم‌افزار برگزیده" از طرف پی‌سی‌مگزین را در اختیار داشته است.به گفته نیل جی. رابنکینز، دبیر بخش امنیت آی تی در پی سی مگزین، نرم افزارهای پاندا ساده‌ترین فرایندهای نصب یک برنامه ضدویروس و امنیت اینترنت را به کاربران ارائه می‌دهند، اما با این حال سرعت اسکن فایل ها توسط آن در حد متوسط باقی می ماند.همچنین این نرم‌افزارها اخیراً مجهز به یک تکنولوژی جدید شناسایی با نام XMT شده‌اند که قدرت و سرعت کشف بدافزارهای جدید را افزایش داده است.به گزارش PC Magazine، مهم‌ترین ویژگی موتور ضدویروس پاندا، شناسایی و حذف ویروس‌ها درست در لحظه اجراست؛ به این معنی که بدافزارهای پنهان و مخفی شده در لایه‌های اطلاعاتی سیستم نیز نمی‌توانند از سد دفاعی آنتی‌ویروس عبور کرده و آزادانه اجرا شوند.رابنکینز در وب سایت نشریه PC Magazine می نویسد، در تمامی ارزیابی‌های پی سی مگزین برای شناسایی بدافزارها، موتور ضدویروس پاندا موفق شد تا بالاترین امتیاز را بدست آورد. علاوه بر این، در شناسایی صفحات آلوده وب و نیز انسداد دسترسی کاربر به آدرس های اینترنتی دارای بدافزار، موتور ضدویروس پاندا بهترین عملکرد را در مقایسه با سایر نرم افزارهای امنیتی داشته است؛ این یعنی نرم افزارهای ضدویروس و امنیت اینترنت پاندا، یک ابزار مناسب برای جلوگیری از کلاهبرداری های اینترنتی محسوب می شوند...

لینک به ارسال

ممنون از پاسخ گویی سریعتون.

میشه لطف کنید بگید از چه مرورگری و در چه ورژنی استفاده می کنید.

آخه من همین الان دوباره با فایرفاکس ( ctrl+u ) و اپرا چک کردم مشکل پا برجا بود.

در ضمن برای یادآوری عرض می کنم که fetch as google هم تو وب مستر تولز به همین صورت نمایش میده

لینک به ارسال

من با آخرین نسخه کروم تست کردم. ولی فکر نمی کنم مشکل خاصی وحود داشته باشه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...