رفتن به مطلب

افزودن jquery های خود به هدر با فانکشن

پست های پیشنهاد شده

سلام.خسته نباشید دوستان من با دستور زیر می خوام اسکریپت خودم رو تو هدر لود کنم اما تو فوتر همش لود می شه چیکار کنم؟!!!

function james_adds_to_the_head() {
wp_register_script( 'scripts', get_template_directory_uri() . '/js/scripts.js', array( 'jquery' ), false, true );
wp_enqueue_script( 'scripts' );
}
add_action( 'wp_head', 'james_adds_to_the_head' );

ویرایش شده توسط mrwppars
لینک به ارسال

نه همه چی درست هست و در جای خودش هست کد هدر قبل تگ هد و کد فوتر هم قبل تگ بادی.

من چندتا اسکریپت دارم مثل اسلایدر و اسکرول پرش بالای صفحه و منوی کشویی و ... اومدم تو همون scripts همه رو قرار دادم و با کد اول که دادم تو فوتر لود می شن و مشکلی هم ندارند.

الان اومدم تو همون کد true کردم false تو هدر لود شد اما اسلایدر و اسکرول پرش به بالای صفحه از کار می افته

ویرایش شده توسط mrwppars
لینک به ارسال

فایل را دانلود و آن زیپ کنید و فایل jquery.js را به روت قالبتون منتقل کنید

jquery.zip

و این کد را جایگزین کنید

wp_deregister_script( 'jquery' );
wp_register_script( 'jquery', get_template_directory_uri() . '/jquery.js', 'jquery', '1.10.2');
wp_enqueue_script('jquery');
wp_register_script( 'scripts', get_template_directory_uri() . '/js/scripts.js', array( 'jquery' ), false, true );
}
add_action( 'wp_enqueue_scripts', 'james_adds_to_the_head' );

لینک به ارسال

سلام.استاد فکر کنم من منظورم رو بد رسوندم من نمی خوام جی کوئری خود وردپرس رو تو هدر بیارم تو هدر اصلا لود میشه و مشکلی ندارم با دستور اول که گذاشتم می خوام scripts.js تو هدر لود بشه که با اون دستور اول تو فوتر لود میشه.برای اینکه بیاد هدر باید true بشه false?!

ویرایش شده توسط mrwppars
لینک به ارسال

wp_register_script( 'scripts', get_template_directory_uri() . '/js/scripts.js', array( 'jquery' ),1.1.1);
}
add_action( 'wp_enqueue_scripts', 'james_adds_to_the_head' );

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...