رفتن به مطلب

ّبک لینک چیست؟

Ehsaan

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان و اساتید.

من توی نت گشتم و هیچ تعریف صحیح و گویایی پیدا نکردم. من درمورد سئو و مباحث اون اطلاعات زیادی ندارم.

میخواستم بپرسم، بک لینک چیه؟

موفق باشید.

لینک به ارسال

لینک هایی که از سایت های دیگه به سایت شما یا مطالب سایت شما داده بشه میشه بک لینک... (مخصوصا به مطالب سایت)

لینک به ارسال

پس اینکه توی نت میبینم میگن خرید بک لینک ویکی پدیا و ... منظور چیه؟ یعنی از ویکی پدیا لینک میده به سایت ما؟

لینک به ارسال

خب خرید یعنی اینکه یارو پول میگیره لینکت رو میزاره توی سایتش... بکلینک از ویکی پدیا هم کاری نباید داشته باشه فکر کنم.. چون هر کسی میتونه مطلبی بزاره توی ویکی پدیا... البته باید صلاحیت قرار گیرفتن در اونجا رو داشته باشه.. وگرنه درجا پاکش میکنند..

لینک به ارسال
  • 3 ماه بعد...

سلام خدمت دوستان و اساتید.

من توی نت گشتم و هیچ تعریف صحیح و گویایی پیدا نکردم. من درمورد سئو و مباحث اون اطلاعات زیادی ندارم.

میخواستم بپرسم، بک لینک چیه؟

موفق باشید.

بعضی از دوستان بک لینک رو با ساخت لینک اشتباه میگیرن، بک لینک به لینک ورودی به سایت یا یک صفحه وب رو میگن.

مثلا شما تو یه وبلاگ یک لینک رو برای یک سایتی قرار میدین، این لینک که بازدید کننده وبلاگ بوسیله اون وارد وب سایت مورد نظر میشه رو بک لینک میگن.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...