رفتن به مطلب

تغییر تمام برچسب های سایت

beh9am

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید

من در سایتم حدود 9000 تا برچسب دارم که به صورت

www.site.ir/tag/536

هستند یعنی به صورت عددی هستند

حالا میخوام تغییرشون بدم به صورت حروفی باشند یعنی بشن اینطوری :

www.site.ir/tag/عکس طبیعت

چجوری باید همرو تغییر بدم میخوام همه برچسب ها تغییر پیدا کنند به 10 برچسب مثلا : عکس طبیعت,عکس کوه,عکس دریا,عکس چالوس,عکس مشهد

ویرایش شده توسط beh9am
لینک به ارسال

اگر همه عدد هستند و ورودی گوگلی از این تگها ندارید قبل از تغییر همه ی تگها رو noindex کنید که از گوگل حذف بشن بعد که همه ی تگها از گوگل حذف شدن تگهای مورد علاقه خودتون رو بزنید و به گوگل اجازه ایندکس کردن بدید.

لینک به ارسال

اگر همه عدد هستند و ورودی گوگلی از این تگها ندارید قبل از تغییر همه ی تگها رو noindex کنید که از گوگل حذف بشن بعد که همه ی تگها از گوگل حذف شدن تگهای مورد علاقه خودتون رو بزنید و به گوگل اجازه ایندکس کردن بدید.

تشکر دوست گرامی ولی منظور من چیز دیگری هست

من کاری با گوگل و ... ندارم میخوام تمام برچسب های سایتمو تغییر بدم به همان شکلی که در پست اول ذکر کردم

لینک به ارسال

ببینید این کار طولانی و آزار دهنده هستش ، 9000 تگ کم نیستش ، شما میتونید از طریق دیتابیس تعداد تگ هایی که زیادن رو با Search & Replace تغییر بدید ، یا اینکه از منوی پیشخوان قسمت نوشته ها > برچسب های ، تگ های تعداد بالا رو تغییر بدید ، اما پیشنهاد بنده هم همون پیشنهاد بالایی هستش ، نوفالو کنید ، تگ های اضافی رو پاک کنید بعد پست های سایت رو 20 تا 20 تا از طریق دسته بندی انتخاب کنید و 10 تگ بهش بدید

مثال برید : توی نوشته ها ، دسته بندی عکس رو انتخاب کنید ، اگر 200 تا پست دارید 20 تا رو انتخاب کنید ، بعد ویرایش سریع رو بزنید 10 تا تگ بزنید به این شکل

عکس,عکس جدید,دانلود,عکس خنده دار,عکس ایرانی,عکس های جدید,عکس روز

ویرایش رو که بزنید این تگ های جایگیزین قدیمی ها میشن

ورودی تون هم میره بالا اگر سوال بیشتر دارید در خدمتیم

لینک به ارسال

ببینید این کار طولانی و آزار دهنده هستش ، 9000 تگ کم نیستش ، شما میتونید از طریق دیتابیس تعداد تگ هایی که زیادن رو با Search & Replace تغییر بدید ، یا اینکه از منوی پیشخوان قسمت نوشته ها > برچسب های ، تگ های تعداد بالا رو تغییر بدید ، اما پیشنهاد بنده هم همون پیشنهاد بالایی هستش ، نوفالو کنید ، تگ های اضافی رو پاک کنید بعد پست های سایت رو 20 تا 20 تا از طریق دسته بندی انتخاب کنید و 10 تگ بهش بدید

مثال برید : توی نوشته ها ، دسته بندی عکس رو انتخاب کنید ، اگر 200 تا پست دارید 20 تا رو انتخاب کنید ، بعد ویرایش سریع رو بزنید 10 تا تگ بزنید به این شکل

عکس,عکس جدید,دانلود,عکس خنده دار,عکس ایرانی,عکس های جدید,عکس روز

ویرایش رو که بزنید این تگ های جایگیزین قدیمی ها میشن

ورودی تون هم میره بالا اگر سوال بیشتر دارید در خدمتیم

ببینیئد مشکل من هم همینه که مطالبم زیاده و نمیتونم تک تک این کارو انجام بدم

میخوام راهی باشه تمام برچسب هارو به 10 تا برچسبی که میخوام تغییر بده

لینک به ارسال

خوب گفتم که تنها راهش همینه گه گفتم که هم سریع و هم مطمئن هستش ، یا از طریق برجسب های توی داشبورد > نوشته ها > برچسب های اقدام کنید ، یا اینکه برید نوشته ها > تمام نوشته ها ، 20 تا رو انتخاب کنید و یهو 10 تا تگ رو بهش بدید خلاص خیلی راحت

لینک به ارسال

خوب گفتم که تنها راهش همینه گه گفتم که هم سریع و هم مطمئن هستش ، یا از طریق برجسب های توی داشبورد > نوشته ها > برچسب های اقدام کنید ، یا اینکه برید نوشته ها > تمام نوشته ها ، 20 تا رو انتخاب کنید و یهو 10 تا تگ رو بهش بدید خلاص خیلی راحت

مطمئنن راه های زیادی هست برای این کار

این روشی که شما میگید فکر کنید 9000 تا برچسب را بخوای عوض کنی هم خود متنش هم نامک فکر مکینم خیلی وقت ببره !!!

لینک به ارسال

اگر بخوایید اینجوری که من میگم 10 تا 20 تا پست یهو تگ بدید نه زیاد نمیبره اما دونه دونه آره زیاد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...