رفتن به مطلب

نمایش کلمات کلیدی در الکسا

پست های پیشنهاد شده

سلام

چیکار باید بکنم که وقتی سایتم رو تو الکسا میزنم توی اون قسمتی که توی سایت الکسا کلمات کلیدی سایت رو نشون میده کلمات کلیدی سایتم رو نشون بده؟؟

لینک به ارسال

ناحیه ی قرمز رو تویه عکس زیر ببینید

1409285948.jpg

تو الکسا توی اون قسمت کلمات کلیدی سایت رو نوشته

حالا میخوام بدونم من کجا باید کلمات کلیدی سایتم رو بنویسم تا اونجا نمایش داده بشه؟؟

لینک به ارسال

معمولا الکسا خودش اضافه میکنه اینارو بستگی به رتبه سایت شما و تعداد بازدید های روزانه + مدت زمان ثبت شده توی الکسا دارید ، بزودی اضافه میشه ، نگران نباشید

این کلمات ، کلمات جستجو شده توسط موتور های جستجو هستش ، اگر ثبت نکردید سایت رو توی گوگل پس ثبت کنید ، بعد از مدتی اضافه میشه

لینک به ارسال

مقالات زیادی راجع به سئو و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو نوشته شده.

توی انجمن و توی وب موجود هست جستجو بکنید و طبق اونا عمل کنید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

مقاله زیاد خوندم

اما به نتیجه ای نرسیدم

سئو یه سری تکنیک داره که من اون تکنیک ها رو میخوام بدونم :(

لینک به ارسال

دوست عزیز سئو بیش از هر نکته ای به تجربه نیاز داره و این طور نخواهد بود که با خواندن و یاد گرفتن چند تکنیک، سایتتون در صفحه ی اول نتایج جستجو برای همیشه قرار بگیره.

موفق باشید.

لینک به ارسال

استارتر عزیز این کلمات رو شما نمیتونی وارد کنی هیچ ربطی هم به سئو و این چیزا نداره !

اینا همون کلماتی هستن که سایت شما ورودی گوگل از اون ها گرفته

کمی صبر کنید ورودی گوگلتون بیشتر بشه خودش به صورت خودکار کلماتی که بیشترین ورودی سایت شما از اون ها بودرو بهتون نمایش میده !

لینک به ارسال

دوست عزیز اگه بخواهید به رایگان باشه میتونید به قول دوستان از روش ها و مقالات سئو استفاده کنید . ( که البته تاثیریم نداره !!! )

به قول کسرا جان اینا کلماتی هستن که ورودی گوگلتون هست .

وگرنه اگه دوست دارید خودتون کلمات کلیدی رو به الکسا اضافه کنید به آدرس زیر مراجعه کنید :

http://www.alexa.com/plans?ax_atid=c151db38-75b9-4c2c-8fa9-83ca6589ee4a

پلن مورد نظرتون رو انتخاب کنید و در قبالش هزینه پرداخت کنید .

هزینه ای , علاوه بر مدیریت کلمات کلیدی قابلیتهای سئو هم داره .

:lol: البته باید دید پول تو جیبی آقایون چقدر هست برای اینکار.

لینک به ارسال

الان سئوال من این هست که چی کنم سئو سایتم قوی بشه و سایتم تو گوگل تو صفحه اول باشه

من میخوام یاد بگیرم و مقالات هم زیاد خوندم اما همه یا میگن توی گوگل وب مستر ثبت کن ، برای تصویر ها ALT بزار ، شبکه های اجتماعی و...

من همه اون کارایی که تو مقالات بود رو کردم

لطفا راهنمایی کنید

لینک به ارسال

الان سئوال من این هست که چی کنم سئو سایتم قوی بشه و سایتم تو گوگل تو صفحه اول باشه

من میخوام یاد بگیرم و مقالات هم زیاد خوندم اما همه یا میگن توی گوگل وب مستر ثبت کن ، برای تصویر ها ALT بزار ، شبکه های اجتماعی و...

من همه اون کارایی که تو مقالات بود رو کردم

لطفا راهنمایی کنید

این چیزاییکه شما میگید سئو نیستن بلکه بهینه کردن برایموتورهای جستجو هستن

سئو یعنی محتوای مناسب همین شما اگر محتوای مناسبی تولید کنید به مرور زمان گوگل خودش میدونه چیکار کنه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...