رفتن به مطلب

افزونه کپچا فارسی

WeaB

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان تو ثبت نام شبکه ای که دارم از افزونه کپچا سی کپچا رو دارم استفاده میکنم ولی نمیتونه جلوی روبوت ها رو بگبره تا ثبت وبلاگ نکنن میخو.استم خواهش کنم اگه افزونه ای قوی تر سراغ دارن معرفی کنند

البته شبکه ام با افزونه کپچا Captcha مشکل داره افزونه هایی غیر این

لطفا بگید.

ممنون از شما

لینک به ارسال

میخوای فقط کپچا باشه یا هرچیزی که جولوی روبوت رو بگیره؟

لینک به ارسال

ببین این افزونه جولوی روبات هارو میگیره.با این روش که همیشه صفحه ثبت نام رو ادرسش رو عوض میکنه.و روبات ها نمیتونن صفحه ثبت نام رو شناساسیی کنند.

این افزونه در بلاگها هم نصب هست و بلاگها با این افزونه جولوی ربات هارو میگیره که به ادعای مدیرش حتی یک روبوت هم بعد این افزونه نتونسته وبلاگ بسازه برا خودش

Anti-Splog

لینک به ارسال

یه افزونه ای میخوام حداقل موقع ثبت نام کاربر که وبلاگ میخواد ثبت کنه

(چون برای ثبت وبلاگ ایمیل قعالسازی رو برداشتم و گذاشتم که پسورد رو خود کاربر انتخاب کنه و همون لحظه وبلاگش بگیره )

بعنوان سوال امنیتی هم باشه و کاربر به اون جواب بده تا بتونه وبلاگش بگیره چون اینجوری روبوت ها نمیتونن سوال جواب بدن و وبلاگ ثبت کنن.

اگه اینجوری بشه که عالیه ولی با تغییر صفحه ثبت نام کاربرها که میتونن ثبت نام کنن

بعد نصب این افزونه افزونه سی کپچا رو پاک کنم دیگه درسته

لینک به ارسال

ببینید این روبوت باید اول از همه صفحه رو شناسایی کنه تا بتونه ثبت نام کنه...

مطمعن باشید که روبوت نمیتونه اینو پیدا کنه.

فکرشو کنید یک روز باشه

site/sdfsffvxcs

فرداش باشه

site/iopjkmv

و پس فردا یکی دیگه...

کدوم رباتی هست که بتونه سر یک روز پیدا کنه بعد خودشو بفرسته توش و... نویسنده های ربات ها اینگونه مینویسن که مثلا در فلون ادرس میتونی بری ثبت نام کنی.هیچ وقت نمیگه که برو شناسایی. چرا که اگه یک فرم تماس با مقادیر یک سان باشه رو نمیتونه بفهمه این هست یا اون..

لینک به ارسال

ربات نوشتی تا حالا مرتضی؟

از ریات هر چیزی برمیاد به سادگی .

اینکه ننوشتن لزومی نداره بگید نمیشه .

صرفاً جهت اطلاع برای اینکه آلگوریتم این صفحه ای که میگید چک بشه .

صفحه اصلی سایت یه صفحه تقریباً ثابت هست .

آدرسهایی که مثلاً sub.site.ir هستن رو حذف میکنیم .

میمونه یه سری آدرس مثل

site.ir/something

دو بار صفحه رفرش میشه ، آدرسهایی که تغییر نکردن میشه آدرس ثابت و آدرسهایی که تغییر کردن به احتمال زیاد میشن آدرس صفحه ثبت نام .

در خواست ها به تموم صفحاتی که تغییر کردن فرستاده میشه پس حتماً یکی از صفحات صفحه ثبت نام هست .

شما فکر نکن که یه ربات از انسان کمتره .

یه ربات بستگی به سروری که داره میتونه هر ثانیه از 5 تا 1000 درخواست رو اجرا کنه .

در آخر اگه پول خوب میدید رباتشو بنویسم ;)

لینک به ارسال

تشکر از شما آقا مرتضی

که با حوصله جواب دادید

حالا افزونه ای هست که مثل همون بلاگها بشه سوال امنیتی گذاشت اونم تو صفح آخر ثبت نام قبل دادن رمز به کاربر فرم ثبت نام و کل مراحا شبکه من مثل همون بلاگها عمل میکنه فقط میخوام تو صفحه ما قبل دادن پسورد سوال امنیتی بزارم اگه لطف کنید ممنون میشم من خودم هرچی گشتم چیز خاصی ندیدم

شرمنده زیاد درخواست میدم.

نصب کردم منظورش از این چیه

Please move the blog-suspended.php file from the Anti-Splog plugin to the /wp-content/ directory

لینک به ارسال

فایل blog-suspended.php رو از پوشه افزونه به پوشه wp-content منتقل کنید.

لینک به ارسال

ربات نوشتی تا حالا مرتضی؟

از ریات هر چیزی برمیاد به سادگی .

اینکه ننوشتن لزومی نداره بگید نمیشه .

صرفاً جهت اطلاع برای اینکه آلگوریتم این صفحه ای که میگید چک بشه .

صفحه اصلی سایت یه صفحه تقریباً ثابت هست .

آدرسهایی که مثلاً sub.site.ir هستن رو حذف میکنیم .

میمونه یه سری آدرس مثل

site.ir/something

دو بار صفحه رفرش میشه ، آدرسهایی که تغییر نکردن میشه آدرس ثابت و آدرسهایی که تغییر کردن به احتمال زیاد میشن آدرس صفحه ثبت نام .

در خواست ها به تموم صفحاتی که تغییر کردن فرستاده میشه پس حتماً یکی از صفحات صفحه ثبت نام هست .

شما فکر نکن که یه ربات از انسان کمتره .

یه ربات بستگی به سروری که داره میتونه هر ثانیه از 5 تا 1000 درخواست رو اجرا کنه .

در آخر اگه پول خوب میدید رباتشو بنویسم ;)

ممنون از توضیحاتی که دادی رضا جان.راستش من منظورم به ربات های عمومی هست که وجود داره.دیگه کمتر کسی هست که بخواد مثلا برای یک سایت خاص ربات بنویسه....

البته این حرفمو نمیزنم که اون حرفمو توجیه کنما... کاملا قبول دارم که حرفم اشتباه بود.بازم ممنونم رضا جان که برام توضیح دادی

لینک به ارسال

تشکر من خواستم افزونه رو یه جاهایی که تو ثبت نام میاد فارسی کنم خودشم گفته که فایل mo رو قرار بدید ولی نمیشه باید کار خاصی انجام بدم که فارسی سازی رو نشون بده یا جای متن خودش چیز دیگه ای بنویسم

function ust_localization() {

// Load up the localization file if we're using WordPress in a different language

// Place it in this plugin's "languages" folder and name it "ust-[locale].mo"

load_plugin_textdomain( 'ust', false, '/anti-splog/languages' );

}

این api key پولیه یا رایگان هم میده چون api پروفایلمو دادم بهش باز قرمزه!

لینک به ارسال

میخو.استم خواهش کنم اگه افزونه ای قوی تر سراغ دارن معرفی کنند

6روش آسان و کارآمد برای مبارزه با هرزنامه ها در وردپرس

لینک به ارسال

تشکر من خواستم افزونه رو یه جاهایی که تو ثبت نام میاد فارسی کنم خودشم گفته که فایل mo رو قرار بدید ولی نمیشه باید کار خاصی انجام بدم که فارسی سازی رو نشون بده یا جای متن خودش چیز دیگه ای بنویسم

// Load up the localization file if we're using WordPress in a different language

}

دوستان اگه لطف کنن

لینک به ارسال

شما از یه افزونه کپچا برای عضو گیری استفاده کن ، بعد افزونه رو ویرایش کن و فونت های فارسی بهش بده و فقط اجازه نمایش اعداد بده .

اینجوری 99 درصد ربات ها غیرقابل نفوذ خواهند بود .

لینک به ارسال

اون مشکلات همه حل شدن مونده همین فارسی سازی افزونه پست بالایی نوشتم میخوام فارسیش کنم کارهاش کردم قبول نمیکنه

کلا این پست رو جواب میخوام

}

لینک به ارسال

اینکارها رو انجام دادم هم برای فایل mo و هم برای فایل po و اونهارو تو پوشه زبانش گزاشتم ولی نمیشه توی متنش چیز خاصی نداره حذف بشه یا اضافه بشه بهش تا فارسی رو نشون بده.

لینک به ارسال

اگر میتونید کلا فایلهایی که دارید رو فشرده کنید و پیوست کنید تا بررسی کنیم.

لینک به ارسال

اینم فایل با زبانش خدمت شما فقط لطفا اگه مردی بود برای منم توضیحی بدین تا متوجه بشم چون دو سه تا افزونه دیگه هم همین مشکل رو دارم که ساخته شده توسط سازنده همین افزونه هستش ممنون از لطفتون

anti-splog.rar - 599.9 Kb

لینک به ارسال

ببینید این میگه که فایل زبان رو داخل پوشه languages بزار،که شما گزاشتین.بعد میگه نامش رو بزار " ust-fa_IR.mo " که شما گزاشته بودین "anti-splog-fa_IR.mo "فکر کنم مشکلش از همین جا هست.تست کنید و خبر بدید.من فعلا شبکه ندارم تا توش تست کنم...

لینک به ارسال

از افزونه ی کپچافا استفاده کنید.خیلی خوب و جالبه.ولی متاسفانه برای من روی قالب ست نمیشه.فعلا تو مرحله ی آزمایشی هست.ولی خیلی میتونه کمکتون کنه

لینک به ارسال

تشکر فراوان دارم از شما دوستان پیگیر واقعا افتخار میکنم به دوستانی مثل شما

یکبار کامل افزونه رو پاک کردم و دوباره نصب کردم و زبان رو قراردادم درست شد

مرسی از شما دوستان

و

شرمنده بابت سوالات زیادم.

اجرکم عندالله

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...