رفتن به مطلب

چند سوال در رابطه با سئو

arman100000

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه دوستان !

چند سوال در رابطه با سئو دارم :

1- براي سئو عكس چگونه بايد عمل كرد ؟! فرق title با alt چيه ؟! مثلا اگه بخايم عكس گوشي one x رو بزاريم alt و title ش بايد چطوري باشه ؟!

2- كاربرد تگ <P> چيه ؟!

3- عنوان سايت من به صورت عكس هست اما براي سئو مجبور شدم اون رو به صورت متني بين تگ <H1> بزارم حالا سايت دو تا عنوان عين هم داره يكي متني يكي عكس من اگه از دستور {display:none} استفاده كنم تا متن مخفي بشه ايا براي سئو سايت ضرر داره ؟! چون يه جا خوندم اگه متني مخفي باشه ، گوگل امتياز منفي ميده

لینک به ارسال

3- عنوان سايت من به صورت عكس هست اما براي سئو مجبور شدم اون رو به صورت متني بين تگ <H1> بزارم حالا سايت دو تا عنوان عين هم داره يكي متني يكي عكس من اگه از دستور {display:none} استفاده كنم تا متن مخفي بشه ايا براي سئو سايت ضرر داره ؟! چون يه جا خوندم اگه متني مخفي باشه ، گوگل امتياز منفي ميده

بنده هم در جای خواندم که بهتره به جای تکه کد بالا از این کد استفاده شود

visibility: hidden;

لینک به ارسال

1- title عنوان و alt توضیحاتی پیرامون عکس هست.

2- برای ایجاد پاراگراف هست.

لینک به ارسال

ميشه عنوان رو انگليسي نوشت alt رو فارسي ؟!

براي مورد سه از كد

visibility: hidden;

استفاده كنم براي سئو بازم ضرر داره ؟!

لینک به ارسال

سلامږ

1- اقا شما اصلا عنوان رو کره ای بنویس الت رو ترکی / کاربر به ترکی مینویسه عکس ماشین / سایت شما بالا میاد / یه کاربر دیکه به کره ای میزنه عکس ماشین /سایت شما بالا نمیاد

2- یا خدا یا خرما /

لینک به ارسال

ضررش برای سئو در اون حدی که تصور میکنید بالا نیست.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...