رفتن به مطلب

ارسال ایمیل به چند نفر با تابع mail

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

میخواستم بدونم با تابع mail این امکان وجود داره که به چند نفر ایمیل بفرستیم؟ (نمیخوام چند بار تابع رو تکرار کنم میخوام با همون یکبار به چند نفر بفرستم) اگر نه، راه دیگه ای وجود داره؟

تشکر از همگی

لینک به ارسال

درود.

به این صورت می توانید ارسال کنید :

mail("email1@gmail.com ,email2@gmail.com , email3@gmail.com", "test subject", "your message");

لینک به ارسال

درود.

به این صورت می توانید ارسال کنید :

mail("email1@gmail.com ,email2@gmail.com , email3@gmail.com", "test subject", "your message");

تشکر فراوان، تست میکنم مشکلی بود همینجا میپرسم

متشکر

لینک به ارسال

دوستان من میخوام توی یک فایل آدرس ایمیل ها رو وارد کنم و با یک بار تابع mail به همشون ایمیل بفرستم

الان من خودم کد زیر رو نوشتم ولی توی این کد به تعداد ایمیل ها تابع mail اجرا میشه، میخواستم بدونم راهی هست که با یک بار اجرای تابع به همه ایمیل بدم؟ و اینکه چندبار تابع mail اجرا بشه مشکلی نیست؟ فشاری نمیاد به سرور؟

<?php
$fop=fopen("text.txt","r");
while(!feof($fop))
{
$rows[]=fgets($fop);
}
$num_rows=count($rows);
for($i=0 ; $i<$num_rows ; i++)
{
mail('$rows[$i]',"subject","message");
}
?>

لینک به ارسال

نیازی به چند بار تکرار شدن mail نیست مگر لیست ایمیل ها بسیار زیاد باشه و فشار بیاره به سرور یا تایم اوت بده .

نحوه ارسال به چندین آدرس هم که در پست بالا گفته شد.

اگر لیست ایمیل ها بالا باشه ، می تونید بصورت دستی یا خودکار کدی اجرا بشه که هر N عدد رو هر بار ارسال کنه و بره سراغ دسته بعدی.

لینک به ارسال

با یک ورودی لیست ایمیل هارو وارد کن :

<input name="emailha" id="emailha" type="file" />

بعد تو یک فایل txt ایمیل هارو هر کدوم رو تو یه خط وارد کن

به صورت دریافتش هم :

mail($emailha[$i], $subject, $message, $head);

با متنغیر i$ هم برای هر کدوم از ایمیل ها سلکت انجام بده

for ($i = 0; ($i < count($emailha)) && ($i < $max_sends); $i++)

اسکریپت های زیادی توی نت هست برای این کار که میتونی برای راحت از اونا استفاده کنی

البته توی هاست اشتراکیاستفاده نکنی بهتره چون هاستت مسدود میشه مگه اینکه با استفاده از تایمر زمانبندی کنی که در هر دقیقه چند تا ایمیل بفرسته معمولا هاست های اشتراکی در ساعت مجار به ارسال 70 ایمیل هستید

لینک به ارسال

نیازی به چند بار تکرار شدن mail نیست مگر لیست ایمیل ها بسیار زیاد باشه و فشار بیاره به سرور یا تایم اوت بده .

نحوه ارسال به چندین آدرس هم که در پست بالا گفته شد.

اگر لیست ایمیل ها بالا باشه ، می تونید بصورت دستی یا خودکار کدی اجرا بشه که هر N عدد رو هر بار ارسال کنه و بره سراغ دسته بعدی.

بله نحوه ارسال گفته شد، الان مشکل من اینه که چطور ایمیل ها رو که توی فایل تکست هست وارد تابع کنم (به طور خودکار و نه دستی)

با یک ورودی لیست ایمیل هارو ....

ممنون از توضیحتون زیاد متوجه نشدم چی به چیه اما تا جایی که فهمیدم مثل همون کد بالایی هست که باعث میشه چندین بار تابع mail اجرا بشه

نیازی هم به اسکریپت ندارم فقط برای یادگیری میخواستم همچین کدی بنویسم وگرنه نیازی بهش ندارم در حال حاضر

ویرایش شده توسط Omidn1996
لینک به ارسال

درود.

به این صورت هم می توانید از فایل خوانده و یکباره ارسال نمایید :

<?php
$fp = @fopen('test.txt', 'r');
if ($fp) {
$array = explode("\n", fread($fp, filesize('test.txt')));
}
$to = implode(",", $array);
mail($to,"test","test message");
?>

لینک به ارسال

بله نحوه ارسال گفته شد، الان مشکل من اینه که چطور ایمیل ها رو که توی فایل تکست هست وارد تابع کنم (به طور خودکار و نه دستی)

ممنون از توضیحتون زیاد متوجه نشدم چی به چیه اما تا جایی که فهمیدم مثل همون کد بالایی هست که باعث میشه چندین بار تابع mail اجرا بشه

نیازی هم به اسکریپت ندارم فقط برای یادگیری میخواستم همچین کدی بنویسم وگرنه نیازی بهش ندارم در حال حاضر

برای این که چند بار اجرا نشه یک حلقه ایجاد میکنیم که ایمیل ها تو اون دونه دونه بیان و ارسال شن

یعنی شما یک بار تابع ارسال رو فراخوانی میکنی و بهش میگی توی حلقه به هر ایمیل یک بار ارسال کن

در مورد اسکریپت هم گفتم هست که دانلود کنی و نمونه کدهاش رو ببینی تا بهتر متوجه بشی

لینک به ارسال

درود.

به این صورت هم می توانید از فایل خوانده و یکباره ارسال نمایید :

<?php
$fp = @fopen('test.txt', 'r');
if ($fp) {
$array = explode("\n", fread($fp, filesize('test.txt')));
}
$to = implode(",", $array);
mail($to,"test","test message");
?>

خیلی ممنون همین رو میخواستم

برای این که چند بار اجرا نشه یک حلقه ایجاد میکنیم که ایمیل ها تو اون دونه دونه بیان و ارسال شن

یعنی شما یک بار تابع ارسال رو فراخوانی میکنی و بهش میگی توی حلقه به هر ایمیل یک بار ارسال کن

در مورد اسکریپت هم گفتم هست که دانلود کنی و نمونه کدهاش رو ببینی تا بهتر متوجه بشی

آهان بله متشکر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...