رفتن به مطلب

فارسی سازی افزونه VIP Paid Memberships Pro

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من...

من افزونه VIP واسه وردپرس پیدا کردم که هم رایگان هستت و این افزونه به شما کمک میکند تا سطح های کاربری متفاوتی را ایجاد کنید . حتی میتوانید دسته ای با عنوان عضویت ویژه ایجاد کرده و در ازای عضویت کاربران ،مبلغی را دریافت کنید ، نوشته هایی را فقط برای اعضای ویژه نشان دهید و نوشته هایی را برای تمامی بازدیدکنندگان . اگرچه در نام این افزونه ، عبارت Pro درج شده است ، اما کاملا رایگان است !!redfadce.gif

حالا مشکلی این افزونه داره درگاه ایرانی توی این افزونه سست نشده و نماد پول ریال ایران IRR در این افزونه سست نشده و این افزونه فارسی نشده است...frown.gif

حالا از گروه فارسی سازی پرشین اسکریپت می خوام این افزونه را فارسی و درگاه ایرانی و نماد پول ایران را اضافه کنه...smile.gif

من سایت دانلود دارم به این افزونه نیاز دارم و در ضمن از گروه فارسی سازی پرشین اسکریپت سئوال دارم می تونه توی 2 روز یا 5 روز این افزونه را فارسی و درگاه ایرانی و پول ایران اضافه کنه؟confused.gif

آخه من به شدت لازم دارم...23.gif

ممنون میشم جواب بدید..

اینم لینک مخزن وردپرس این افزونه

لینک به ارسال
  • 3 ماه بعد...
  • 3 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...