رفتن به مطلب

درخواست قالب برای سایت فروش پنل پیام کوتاه

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان عزیز.

برای سایت فروش پنل ارسال پیام کوتاه، نیاز به 1قالب زیبا و استاندارد دارم.

از آنجا که من نابینا هستم، از مباحث گرافیکی و زیبایی قالب سر در نمیارم.

پس دوستان عزیز، لطف کنید به سلیقه خودتون، قالب مناسب و شیک و ریسپانسیو به بنده معرفی کنید.

توجه کنید که سایت اس ام اس نیست که مثلاً توش پیام کوتاه قرار بدیم.

سایت برای سامانه ارسال پیام کوتاه انبوه هست.

سایت های مشابه:

http://payam-resan.com

http://tatnet.org

و از این نوع سایت ها.

منتظر راهنمایی های دوستان عزیزم هستم، با تشکر.

لینک به ارسال

ببخشید متوجه نشدم شما نابینا هستید ؟ چطور نوشتید پس متن رو ! قالب های زیادی هستن ، یه جستجو تو گوگل هزاران نتیجه داره ، هرکسی سلیقه ای متفاوت داره ، معمولا قالب رو خودتون انتخاب کنید بهتره

https://www.google.com/search?q=%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8+%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a&channel=sb

لینک به ارسال

سلام.

این که من چطور نوشتم و چطور اینجا هستم و ... داستان مفصلی داره، خیلی وقته که بچه های نابینا میتونن با رایانه و اینترنت به راحتی کار کنن.

نرم افزار های اسکرین ریدر هستن که متون رو برای ما به گفتار تولید می کنن.

بله، میدونم سرچ تو گوگل نتیجه زیاد داره، و این رو هم میدونم که انتخاب قالب سلیقه ای هست.

اما چون نرم افزار های اسکرین ریدر ما، قادر به شناسایی گرافیک نیست، به همین دلیل ، ما از زیبایی و گرافیک قالب چیزی متوه نمیشیم،

از طرفی هم، دوستانی که اینجا هستند، دوستان به نسبت حرفه ای هستند و تجربه کار دارند، حتماً مشورت با این دوستان و انتخاب قالب توسط این دوستان فایده و نتیجه بهتری داره.

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز این قالب : wcolor به نظر من مناسب هست.

لینک به ارسال

سلام دوست عزیزم.

ممنونم از معرفی قالب. خیلی خیلی لطف کردید.

با نصب این قالب، دیگه تو صفحه اصلی سایت ، هیچ نوشته ای نیست، درسته؟ چطور میتونیم به نوشته ها دسترسی داشته باشیم؟

و این که، این سایت 15 ناحیه برای قرار دادن ابزارک داره! و من که واقعاً گیج شدم، و فکر می کنم این نشان حرفه ای بودن قالب باشه.

اگر لطف کنید و بفرمایید که من یه سری از موارد رو تو کدوم قسمت ابزارک بزارم ممنون میشم.

میدونم سوال سلیقه ای هست، ولی خوب انقدر تنوع مکانی تو این پوسته هست که من اصلاً نمیدونم کدوم ناحیه بهتره.

فکر میکنم مواردی از قبیل، قیمت پنل ها، تعرفه خطوط اختصاصی، تعرفه ارسال پیامک، و امکانات و مشخصات پنل ها رو باید قرار بدم دیگه،

حالا به نظر شما، این موارد رو در کدوم یک از این 15 ناحیه قرار بدم؟

لینک به ارسال

از قالب های ساده استفاده کنید ، به عنوان مثال قالب های سبک بلاگ ، یا اگر میخوایید قالب پیشفرض حرفه ای داشته باشید از قالب های خود وردپرس استفاده کنید

به نظمر خیلی خوبن

البته اینم بگم از نظر حرفه ای بودن قالب رو انتخاب نکنید چون اگر میخوایید حرفه ای باشه شاید با سلیقه کاربرای شما نخونه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...